Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @baba-kartal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@FreeMen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@baba-kartal Hangi vize statüsü ile tekrar gideceksiniz?

Turist vizem var
    Eşim ile her yıl olmasada 2 yılda bir gidiyoruz

Arkadaşlar Amerika her şey degil
    Ulaşılmaz da degil özellikle bekar arkadaşlar için
    Evli olanlar için durum biraz daha zor diyelim
    Youtube den arkadaşlar sağolsun evler arabalar yayın yapıyor hepimiz heveslendiriyorlar
    Maddi alım güçlerini konuşmaya bile gerek yok

İnsani degerleri, saygıları hoş görüleri bizlerden malesef çok çok ileride
    Asıl bizlerin tercih sebebi bunun için olmalı
    Araba ev orada standart olan şeyler

Biraz pratik zekası kuvvetli olan , çalışkan olan
    Orada çok fark yaratır net olarak

• Evet bende yerimi alayım bu sene 3. Başvurumda gine çıkmadı bu sene 4. Ve son başvurumu yapicam uğurlu rakamim 4 inşallah diyelim ve hep hayırlı değilse olmasın diye iç geçirelim sonuçta hayirsizsa ordada bı sıkıntı çıkar.

• @MrMuscle

Önemli olan istemek
    Başarmanın yarısı
    Enseyi karartmıyoruz

• @Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sonucu kontrol ederken soyadımı DEMIR, DEMİR ve Demir şeklinde girdim her seferinde de has not been selected'ı gördüm çok şükür. Hemen altında ise bilgileri doğru girdiğinizi kontrol edin diyor. Son bir çırpınış olarak düşünmeyin ama yüzde yüz emin olmak istiyorum sadece. Kesin nah mı çıktı şimdi?

Malesef seneye inşallah

• Yenilen pehlivan misali buldum kendimi 2022 DV başlığında... Haydi rastgele..

• @SixteenthEvanue, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yenilen pehlivan misali buldum kendimi 2022 DV başlığında... Haydi rastgele..

Hoşgeldin

• Merhabalar ben sonuç ekranından hatalı giriş uyarısı alıyorum. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı.

Bu confir kodunu bir türlü yazamadım.

Şimdiden teşekkürler.

• @ibrahimasar seni 18x2 olarak işlicen abi eşle birlikte oldugundan 2x 🙂

• @ibrahimasar üstat senin artık gitme vaktim gelmiş 19 olmadan lütfen artık 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Levent-TEKCE, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar ben sonuç ekranından hatalı giriş uyarısı alıyorum. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı.

Bu confir kodunu bir türlü yazamadım.

Şimdiden teşekkürler.

20217UIAKUK70FRF bunu direkt kopyala yapistir yapabilirsiniz...

• bu 5. başvurumdu, yine çıkmadı.. ilk 2 senemi hatırlıyorum da seçilemeyince 1 hafta kendime gelememiştim.. insan gittikçe şanssızlığına bile alışıyor.. fakat bu sene forumun maşallahı var, bir çok kişiye çıkmış.. Allah kazanan tüm arkadaşların yolunu bahtını açık etsin..

• @hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bu 5. başvurumdu, yine çıkmadı.. ilk 2 senemi hatırlıyorum da seçilemeyince 1 hafta kendime gelememiştim.. insan gittikçe şanssızlığına bile alışıyor.. fakat bu sene forumun maşallahı var, bir çok kişiye çıkmış.. Allah kazanan tüm arkadaşların yolunu bahtını açık etsin..

Belki 6. Sefere
    Şimdilik kısmet degilmiş diyelim
    Hayat bir şekilde devam ediyor

• Şunun şurasında Ekime ne kaldı 🙂 ilk şok geçiyo geçiyo biraz daha normale dönüyorum sanırım :))

• @hayallerabd Birçok kişiye çıkmadı forumdan. O bana çıktı yazıp soru soranların çoğu yeni üye, kart çıktıktan sonra üye olup soru soruyor çoğu. Forumda aktif olarak yazanların tam tersi neredeyse hiçbirine çıkmadı. Birkaç kişi var benim gördüğüm sadece.

• youtube ki çıkan arkadaşlarlardan dolayı (ver elini amerika vs.. ) 3 senedir son gün başvuru yaptım ama çıkmadı malesef.

• ⭐⭐

@Ali-Dmr gelmişssin

• @varzanaydo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

youtube ki çıkan arkadaşlarlardan dolayı (ver elini amerika vs.. ) 3 senedir son gün başvuru yaptım ama çıkmadı malesef.

Amerika her şey degil
    Ulaşılmaz da degil özellikle bekar arkadaşlar için
    Evli olanlar için durum biraz daha zor diyelim
    Youtube den arkadaşlar sağolsun evler arabalar yayın yapıyor hepimiz heveslendiriyorlar
    Maddi alım güçlerini konuşmaya bile gerek yok

İnsani degerleri, saygıları hoş görüleri bizlerden malesef çok çok ileride
    Asıl bizlerin tercih sebebi bunun için olmalı
    Araba ev orada standart olan şeyler

Biraz pratik zekası kuvvetli olan , çalışkan olan
    Orada çok fark yaratır net olarak

• ⭐⭐⭐

Dün gece miami üniversitesinde asistan bi arkadaşımızla denk geldik tesadüf ya içim bi burkuldu bi burkuldu sormayın.. çok isterdim talihli olup ona göre sohbet etmeyi nasip olmadı.. bugün kalktık deniz gittik yedik içtik geldik. Bugün güneşlenirken vakitte boldu kendi kendime konuşuyor gibiydim öyle olsaydı böyle olurdu böyle olsa şöyle olurdu diye.. Eşimin zaten benim kadar hevesi yoktu çıkarsa gideriz der başka hiç bişey demezdi bende aramızda inanmayanlar var der takılırdım hep, anlayacağınız ona hiç koymadı da bu bendeki gelgiti napcaz 😞😞 1-2 haftaya biter umarım..

• ⭐⭐⭐

@baba-kartal abi aynını yazmıştın zaten, sen gidip görmüşsün iyi hoşta burasını bir süre karalar bağlama odası gibi düşün istersen 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu sıkmayın canınızı sağlık yerinde ee kaybımızda sadece zaman deneriz yine

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |