Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 şans bizden yana olmadı bu yıl napalım seneye inşallah yeni foto yeni şans 🤷🏻♀️ Bu sefer bebişide eklicez başvuruya 💗

Hadi bakalım umutlar seneye kaldı diren has been💪

• @Kedicik1616, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ugur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 bu ençok bizim ülkemizi zorlar elin avrupalısına koymaz yine onlara yarar bence.
    tabi katılanların şansınida katlar

Pasaport şartıyla bile siteye rahat girildi bu sene, bizim ilkti ama, bende zorlanmadım girerken baya kasar diye düşünüyordum. Ücret gelirse herhalde azalır

Benim de ilkti ilk baş girerken zorlandım hata verip durdu meğer soyadım yerine adımı yazıyomuşum hep heycandan yarım saat sonra jeton düştü 😄

Bir daha böyle heyecanlanıp üzülmem diye düşünüyorum sonuçta rütbe atladık yoksa aynı mi oluyor 😳 ehehe

Çokta üzülmedim açıkçası çünkü 1 ay önce babamın kanser hastası olduğunu öğrendik onu bırakıp zaten gidemezdim ama vazgeçmek yok seneye kısmet hayat kaldığı yerden devam ediyor ben başvuru yaptığımda daha heycanlıydım sanki yarın kalk gidiyoruz diceklermiş gibi arabayla yolda giderken oranın caddelerini sokaklarını hayal ederdim şimdi daha rahatım 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emir600RR sevindim hadi maille bilgi verilirse haberimizin olacağı haberine bide @crazycells de dedi bu kesin bişey yok diye 2021 tarafında. Bu tarafa geldim @Merika da görmüş olacak ki lafı dönünce yazayım didim☺

• @osman-özmen Diğer arkadaşlardada hata veriyordu yarın deneyin muhtemelen hata vermeyecektir ve konuyu buraya değil "DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari" konusuna yanıt olarak yaparsanız daha verimli sonuç alabilirsiniz.

• teşekkürler 🙂

• ⭐⭐⭐

@ugur çok geçmiş olsunn bandırmalı uğur kardeşim 🙏🏼 hayırlısı buymuş diyicez napalım artık 🤷🏻♀️ baba beyfendiye selamlar sıhhatler inşallah

• @ahsenaydgdu sağolasın varolasın aleyküm selam hayırlısı allahtan.

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 fotoğrafı studyoda çektirmiştik. Başvuruda da ağzı yüzü iyice şablona oturttmuştum ama ne biliyim saçma sapan bir his işte, delii gibi isterken bir yandan minicik bir dürtü çıkmayacak mı acaba diye titretiyodu içimi nitekimde çıkmadı zaten..

• ⭐⭐⭐

@Merika bu sene seni daha çok görürmüyüz burda 😊 Burası benim başucu kitabım gibi açıp okuyorum 😊

• @ugur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 bu ençok bizim ülkemizi zorlar elin avrupalısına koymaz yine onlara yarar bence.

Pasaport şartıyla bile siteye rahat girildi bu sene, bizim ilkti ama, bende zorlanmadım girerken baya kasar diye düşünüyordum. Ücret gelirse herhalde azalır

Benim de ilkti ilk baş girerken zorlandım hata verip durdu meğer soyadım yerine adımı yazıyomuşum hep heycandan yarım saat sonra jeton düştü 😄

Bir daha böyle heyecanlanıp üzülmem diye düşünüyorum sonuçta rütbe atladık yoksa aynı mi oluyor 😳 ehehe

Çokta üzülmedim açıkçası çünkü 1 ay önce babamın kanser hastası olduğunu öğrendik onu bırakıp zaten gidemezdim ama vazgeçmek yok seneye kısmet hayat kaldığı yerden devam ediyor ben başvuru yaptığımda daha heycanlıydım sanki yarın kalk gidiyoruz diceklermiş gibi arabayla yolda giderken oranın caddelerini sokaklarını hayal ederdim şimdi daha rahatım 🙂

Çok geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşur.
    İlk başvuru karavana. 10 sene x2 başvurmayı düşünüyorum. Çıktığı anda beni hiç bir güç tutamaz. Çünkü deli gibi istiyorum, o yüzden yıkılmadım ayaktayım :)) herkese iyi geceler şans yüzümüze Güler umarım

• @Merika öyle bir bildiri yayınlansa direk crazycell bildirir forumda merak etmeyin

• @Kedicik1616 çok sağol vaz geçmek yok iyi geceler.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Merika bu sene seni daha çok görürmüyüz burda 😊 Burası benim başucu kitabım gibi açıp okuyorum 😊

Goruruz tabii ki, ama artik daha sogukkanli bir sekilde 🙂 Bugun hic uzulmedim ama beni secmediler ya, sogudum sanki:) Bilgi alisverisinde bulunulacak birileri oldugu surece buradayim o halde 😊👍

• umarım 2022 de şanş hepimizle birlikte olur

• @ugurksknbck, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Merika öyle bir bildiri yayınlansa direk crazycell bildirir forumda merak etmeyin

super, ilk basvurum oldugundan gecen senelerle ilgili fazla bilgim yoktu 👍
    P.S. boyle bir forum yok gercekten, tek kelimeyle mukemmel! emeklerine saglik 👏👌 @crazycells

• Affedin ama ekstra çekiliş umudunu eskiden askere yeni başlayan bir erin askerlik süresinin kesin düşürüleceği umuduna benzetiyorum.

Bu green card işlerinde çok acemiyim.Buna rağmen ekstra bir çekilişin %99.99999 olmayacağına inanıyorum.

Dostunuz olarak bir an evvel gerçek hayata geri dönmeyi ve umutların bir sonraki yıla devredilmesini tavsiye ediyorum

• Bu sene bende başvurim bakalım ne olacak 😂

• @cvtgrz daha önce olmuş olmasını göz onunde bulundurarak tekrar olma ihtimali var tabiki, dünya karmaşık günler yaşıyor ancak dediğin gibi düşük bi ihtimal olsada imkansız denilemez he bana sorarsan olurmu yok olmaz derim bu kadar can atan varken ama yinede kimbilir belki hepimiz yanılıyozdur 😉

• ⭐⭐⭐

Çok geçmiş olsun, acil şifalar dileriz.

• @Merika aman aman karalar bağlamayında ilkler böyle maalesef

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |