Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Soylenilen ekstra cekilis gibi birsey olursa, keske forum yonetimi uyelerine ozel bildirim mesaji atabilse!:) Ya haberdar olmaz, kacirirsak.. 🤭 @ahsenaydgdu @Kedicik1616 @crazycells

• ⭐⭐⭐

@Merika hakkaten öyle bişey olsa bile nerden haberimiz olcak ki 🤔🤔🤔

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ağlarım zannediyodum gerçekten.. İlk eşime baktım çıkmamış ilk bir kaç dk içinde girdim ve gördüm. Başvuruda hamileydim dua etmiştim doğumhanede bile dua etmiştim diye kendimi sona bıraktım 😂 Neye sona bırakıyosam zaten 2 başvuru yapmıştık neyse...

Net gitti site kastı etti 1 saat giremedim.. heh dedim kesin çıktı ondan, sonra denerken denerken bi açıldı site has not been. Bi şok bi şaşkınlık eşimi aradım olmadı bee off dedim bi sigara yaktım. Sonra yemeği karıştırdım falan salata yaptım ettim o şokta öylee geçti gitti.. 😌 ömür yettiğince devam, önümüzdeki maçlara bakıcaz.. 🤷🏻♀🤷🏻♀

Ben direkt mavi Kartal simgesi aradım o kadar emindim güya, onu görmedim ve çocuklar duymasın Haluk gibi ANA! Dedim ehehe
    Bu arada dv2021 talihliler konusunda bir arkadaş başvurduğunu unutmuş arkadaşı kart bana çıkmadı diyince aklına gelmiş ve bakmış kazandığını görmüş başvururkende güç bela başvurmuş herhalde fotoğraf sanıldığı kadar önemli değil onun için söylüyorum 🙂 kısmett

• bende yerimi alayım bari 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Merika hakkaten öyle bişey olsa bile nerden haberimiz olcak ki 🤔🤔🤔

Aksi halde sadece her gun yorulmadan burda bekleyenler bilebilecek sanirim 😐

• @ahsenaydgdu @merika mail gelmişti birçok kişiye DV2017de

• Üzüntüden uyku tutmamış kimseyi neyseki çekilişe katılırken parapul vermiyoruzda kaybettiğimiz çok birşey olmuyor sadece hayallerimizi ertelemiş oluyoruz 5 yıl hedef koydum kendime bu süre içerisinde ama avrupa ama amerika mutlaka ulaşacağım.
    Ne demis kamyoncu youtuber NZU ne sürerseniz sürün sürdüğünüz bir bisiklet dahi olsa siz hayallerinize sürmeye devam edin.

• Benim tavsiyem ek çekilişe o kadar bağlamayın kendinizi ek çekilişin olması düşük bir ihtimal bence

• @ugur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Üzüntüden uyku tutmamış kimseyi neyseki çekilişe katılırken parapul vermiyoruzda kaybettiğimiz çok birşey olmuyor sadece hayallerimizi ertelemiş oluyoruz 5 yıl hedef koydum kendime bu süre içerisinde ama avrupa ama amerika mutlaka ulaşacağım.
    Ne demis kamyoncu youtuber NZU ne sürerseniz sürün sürdüğünüz bir bisiklet dahi olsa siz hayallerinize sürmeye devam edin.

Aklımdan bu geçti biliyor musun, dv2022 de belli bir ücrette çıkabilir dedim aynı pasaport gibi 🙂

• Ben bugün ojelerimi bile yeşil yapmıştım yahu uğurlu olsun diye! 😁🙈 ilk başvuru heyecanı işte:)..

• @Kedicik1616 bu ençok bizim ülkemizi zorlar elin avrupalısına koymaz yine onlara yarar bence.
    tabi katılanların şansınida katlar

• @Emir600RR aynen, herkes kazanmis zaten 🙂

• arkadaşlar ds 260 formu hata veriyor bilgisi olan varmı

@Kedicik1616 bu ençok bizim ülkemizi zorlar elin avrupalısına koymaz yine onlara yarar bence.

Pasaport şartıyla bile siteye rahat girildi bu sene, bizim ilkti ama, bende zorlanmadım girerken baya kasar diye düşünüyordum. Ücret gelirse herhalde azalır

• @osman-özmen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar ds 260 formu hata veriyor bilgisi olan varmı

Burasi ds 260 i henuz gormeyenler odasi diye biliyorum ama

• @ahsenaydgdu Dv2017'de toplam 50000 selected görmediği için tekrardan çekiliş yapılmıştı ekstra çekiliş bir önceki yanıttada belirttiğim gibi bence zor bir ihtimal gibi gözüküyor @crazycells 'in bu konu hakkında sizi bilgilendirebileceğini düşünüyorum

• @Merika, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@osman-özmen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar ds 260 formu hata veriyor bilgisi olan varmı

Burasi ds 260 i henuz gormeyenler odasi diye biliyorum ama

Burası değil dv2021 talihliler odasına gitmeniz gerek cevap İçin orada çünkü tecrübeliler

• @Kedicik1616, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ugur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 bu ençok bizim ülkemizi zorlar elin avrupalısına koymaz yine onlara yarar bence.

Pasaport şartıyla bile siteye rahat girildi bu sene, bizim ilkti ama, bende zorlanmadım girerken baya kasar diye düşünüyordum. Ücret gelirse herhalde azalır

Benim de ilkti ilk baş girerken zorlandım hata verip durdu meğer soyadım yerine adımı yazıyomuşum hep heycandan yarım saat sonra jeton düştü 😄

@Kedicik1616, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ugur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Benim de ilkti ilk baş girerken zorlandım hata verip durdu meğer soyadım yerine adımı yazıyomuşum hep heycandan yarım saat sonra jeton düştü 😄

Bir daha böyle heyecanlanıp üzülmem diye düşünüyorum sonuçta rütbe atladık yoksa aynı mi oluyor 😳 ehehe

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 şans bizden yana olmadı bu yıl napalım seneye inşallah yeni foto yeni şans 🤷🏻♀️ Bu sefer bebişide eklicez başvuruya 💗

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |