Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Zelene bende kendimi benzer şekilde, "borç almadan para biriktiririm işte" diyerek teselli etmeye çalışıyorum

• ⭐⭐

Bu yil bence kazanamayanlar kazandı.

• ⭐⭐

@Drywall ben avutamıyorum kendimi 2021 e orada girerim diyordum da olmayınca olmuyor

• bende burda yerimi aldım şimdiden gelecek yıla hazırım.

• ⭐⭐

@Ldoroglu hoşgeldiniz

• ⭐⭐

@haymatlos_ Bir dahaki çekilişe kısmetse artık. Ama kazanmak ve kazanamamak gerçekten göreceli kavramlar.

• Kismetse gecikmeli gideceğiz,

• @haymatlos_ Bu yilkine ben de katilmistim ve bana cikmadi. Dikkatimi ceken bende de gozlemlenen soyadi yazamama yani o kisim silik olmasi ! Ama usulen ilk once soyad yazilmamali ! Yani " Confirmation Number " yazilmasinin akabininde silik olmadan yazilabilir soyisim kutucugu da aktif olmaliydi! .

Teknik bir hata midir yoksa soyismi ilk once doldurduk diye bir sekilde acaba elenme fasli kontrol ederkende mi var ? Elbette boyle birsey olmamali . Ama bu sekilde sorunlu olmasi dusundurucu .

Benim gibi baskalarinda da soyisim sorunu yasamis. Takip ettigim bir Youtuber ciftin canli videosunda sohbetler kisminda da denk geldim. Baska yerlerde de dile getirilmis olabilir. Ama benim gordugum ben haric 2 kiside bu problem var ve Youtuber da ifade etmis ama uzerinde fazla durmamis .

Ilgili Youtube videosunun sohbet kismina goz atin . En ideali bastan sona da izlemeniz sahsen tek tek sohbetlere bakmadim ama neticede ben dahil suan gorebildigim kadariyla 3 kiside gozlemlenmistir.

Ufak detaylar ama neden boyle ? Resmi ve mantikli bir aciklama bekliyorum. Burada hata bizden kaynakli midir ? Sahsen kendim icin ifade ederim ki : Kullandigim cihaz suan ki Amerikan Klavyeli bilgisayarimda Amerikan klavyesi uzerinden bilgilerimi girmistim.

Amerika artik Kanada gibi puan sistemiyle kabule gecmeli . Sansa bagli olmayacak bircok kriterler isteniyor.

Umarim yavas yavas degil seneye direk cekilis sistemi kokten degisir. Bireysel olarak, Amerikan Yetkili Kuruluslarina da sikayet ve geri bildirim talebinde bulunmayi da dusunmekteyim benim gibi durumda olanlar bireysel veya topluca imza kampanyasi filan baslatabiliriz .

• ⭐⭐

@Drywall kazanman yetmiyor şartlarında oluşması gerekiyor öyle tabi önümüzdeki çekilişe

• ⭐⭐

@Erdal soyad bölümü ile sıkıntı olması bişey değiştirmez sonuçta kontrol edebildi herkes ama sistem sorunu varsa açıklama yaparlar ileride sonuçta yaptık oldu dememişler eski yıllarda

• @Erdal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@haymatlos_ Bu yilkine ben de katilmistim ve bana cikmadi. Dikkatimi ceken bende de gozlemlenen soyadi yazamama yani o kisim silik olmasi ! Ama usulen ilk once soyad yazilmamali ! Yani " Confirmation Number " yazilmasinin akabininde silik olmadan yazilabilir soyisim kutucugu da aktif olmaliydi! .

Teknik bir hata midir yoksa soyismi ilk once doldurduk diye bir sekilde acaba elenme fasli kontrol ederkende mi var ? Elbette boyle birsey olmamali . Ama bu sekilde sorunlu olmasi dusundurucu .

Benim gibi baskalarinda da soyisim sorunu yasamis. Takip ettigim bir Youtuber ciftin canli videosunda sohbetler kisminda da denk geldim. Baska yerlerde de dile getirilmis olabilir. Ama benim gordugum ben haric 2 kiside bu problem var ve Youtuber da ifade etmis ama uzerinde fazla durmamis .

Ilgili Youtube videosunun sohbet kismina goz atin . En ideali bastan sona da izlemeniz sahsen tek tek sohbetlere bakmadim ama neticede ben dahil suan gorebildigim kadariyla 3 kiside gozlemlenmistir.

Ufak detaylar ama neden boyle ? Resmi ve mantikli bir aciklama bekliyorum. Burada hata bizden kaynakli midir ? Sahsen kendim icin ifade ederim ki : Kullandigim cihaz suan ki Amerikan Klavyeli bilgisayarimda Amerikan klavyesi uzerinden bilgilerimi girmistim.

Amerika artik Kanada gibi puan sistemiyle kabule gecmeli . Sansa bagli olmayacak bircok kriterler isteniyor.

Umarim yavas yavas degil seneye direk cekilis sistemi kokten degisir. Bireysel olarak, Amerikan Yetkili Kuruluslarina da sikayet ve geri bildirim talebinde bulunmayi da dusunmekteyim benim gibi durumda olanlar bireysel veya topluca imza kampanyasi filan baslatabiliriz .

Bende yaşadım onu yoğunluktan dolayı sanırım, ilk etapta Soyadı kutucuğu kapalıydı, sonra altında bir tık çıktı onu tıkladım açıldı, numaramı zaten ilk başta girmiştim sonra soyadı doğum tarihi güvenlik girdim ve çıkmadığını gördüm ardından tekrar denedim bu sefer normal şekilde açıldı hepsini tek tek girdim ve çıkmadığını gene gördüm. Sanırım yoğunluktan öyle oldu

• @Erdal Tamamen sistemsel hata, bir şeyi etkilemez o. Ben 5-6 kez girip kontrol ettim ve bir kaç kez bende de soyisim kısmı aktif değildi. Sayfayı yenileyince aktifleşiyordu falan. Olabilir böyle şeyler, önemli bir detay değil.

• Bu seneki totem yazmamaktı seneye totemim en çok burada aktif olmak olacak haha
    Herkese selam hayallere devam diyerek başlayalım bekleme salonundaki yerimizi almaya

• @haymatlos_ Onceki yillarda boyle birsey hic sahit olmadim ustelik halen ayni sistemdeyim ( gerek donanim klavye gerek isletim sistemim tamamen Amerikan ) . Kopyala yapistir yaptim .pdf olarak ta kayit etmistim . Enteresan bir durum. Artik onumuze bakacagiz . DV 2022 ye odaklanacagiz bu baslikta .

• Merhaba arkadaşlar bende yerimi alayım:)

• ⭐⭐

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

• Buradayiz demek artik, hadi bakalim, hayirlisiyla, guzel gunlere dogru:) ✌

• Bende mektubuma sarılıp uyumak isterdim ama kısmet 🙂

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

bizim başvurumuzda trump giderse o zaman daha iyi olur herşey herhalde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

53

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |