Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@FreeMen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumda anlık 320 aktif kullanıcı var tarihe not edelim, rekor kaç acaba? @crazycells 🙂

ben de emin degilim 🙂

• @walterwhite, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İdris ustayı izlemeye gidiyorum vakit geçmiyor oğlum başlat işini 🙂

Boş durmayın yavş.. pezev.... ler demeye başlar şimdi O :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burak, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells DS-260 vb. süreçleri erken başlatmak, GC erken alıp ABD girmek için etken midir? Yoksa kazananların aldığı sıra numarası asıl önceliği belirleyen etken midir?

dosya numarasi daha onemli.

• 344 çevrimiçi yok mu arttıran 😃

• Bana çıktı beyleeeer 😜

• Herkese merhaba ilk yazdigim dusmedi sanirim. Biz buraya esimle 2019 ile geldik aklimizda milyon sorular vardi yaparmiyiz edermiyiz diye. Turkiye sartlarinda hayatini surduren biri icin burasi buradakilerin degimi ile “piece of cake” zor mu zor ama siz isterseniz zor. Kazanip gelecekler icin iki onerim var 1- Tum gucunuzle ingilizceye odaklanin 2- Mesleginiz ile ilgili online sertifika ve yeterlilikler icin arastirma yapip gelmeden alabiliyorsaniz ilgili sertifikalari online alin. Hepinize basarilar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

An itibarıyla forumda çökmeler yaşanıyor, varın çekiliş sonuçlarının açıklanacağı siteyi siz düşünün 😃

evet, cok kilitlenince manuel olarak reset ediyoruz maalesef... onumuzdeki birkac saat bu sekilde problemler yasayacagiz gibi gorunuyor 🙂

• Foruma ulaşılamazsa Discord adresine gelin arkadaşlar orası sağlam

• forum çökecek birazdan 351 online 🙂

• @byhero, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayın adminler neden yazdığım iletiler onaylanmasına rağmen gözükmüyor.?

gozukuyor iste

• @fetihy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nazli-karatay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar ds260 da istenecek pasaport numaraları hakkında yanlış bilgilendirme var gibi... Mesela ben eşimle pasaport çıkardım ve ayrı ayrı başvurduk. 2 çocuk var, onlar çekilişe başvurmadığı için pasaportları da yok doğal olarak... Çocukların ds 260 doldurma aşamasında pasaportu olmak zorunda değil diye biliyorum... Dolayısı ile çocukların pasaport bilgileri ds260 da istenme-mesi lazım... Çocuklara pasaport vize mülakatında gerekmiyor muydu? Lütfen konuya hakim birisi, mesela sayın crazzycells cevaplarsa emin oluruz gibi :))

siz veya eşinizden biriniz eğer çekilişi kazanırsa DS-260 formunu doldururken çocuklarınıza da pasaport çıkaracaksınız . vize için mülakata girerken AİS kaydında çocuklarınızın da pasaport bilgilerini kayıt etmeniz gerekiyor bilginize

Hoppalaaaaaa !!! Emin misin gardaşım? Bak emin değilsen lütfen emin değilim falan de lütfen :((

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar gerçekten çoook güzel bir hediye olur nice yıllarınız olsun inşallah

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar ds260 da istenecek pasaport numaraları hakkında yanlış bilgilendirme var gibi... Mesela ben eşimle pasaport çıkardım ve ayrı ayrı başvurduk. 2 çocuk var, onlar çekilişe başvurmadığı için pasaportları da yok doğal olarak... Çocukların ds 260 doldurma aşamasında pasaportu olmak zorunda değil diye biliyorum... Dolayısı ile çocukların pasaport bilgileri ds260 da istenme-mesi lazım... Çocuklara pasaport vize mülakatında gerekmiyor muydu? Lütfen konuya hakim birisi, mesela sayın crazzycells cevaplarsa emin oluruz gibi :))

ds-260 formunda pasaport bilgisi isteniyor, fakat eger yoksa gecici bir sure icin pas gecebiliyorsunuz o bilgiyi (mulakat belgeleri istenene kadar)... fakat green card almak istiyorsaniz herkesin bir pasaportu olmasi gerekiyor, bunu ne kadar once alip formlara yazarsaniz sizin icin o kadar iyi olur.

• @Nothing-Man İnşallah bakalım kime ne çıkarsa hayırlısı olsun. Umarım gidemeyecek olana çıkmaz zira daha sonra gidebilecek durumda olsa da inşallah o durumdaki arkadaşlara çıkar. 14 senedir bekliyoruz.

• @crazycells Yüzlerce insanın ortak heyecanını kaldıramadı tabii biricik forum sitemiz 😃 Her anlamda özel bir gün bizler için. Hele hele benim gibi ilk başvurusunu bekleyenler için ortam şu an tam ''yeni gelinlerin tatlı telaşı'' tadında 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@byhero, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayın adminler neden yazdığım iletiler onaylanmasına rağmen gözükmüyor.?

bilemiyorum, gorunuyor olmasi lazim hepsinin.

kucuk harf kullanarak yazin, son iletinizi buyuk harflerle yazmissiniz onu onaylamadim sadece... digerlerini onayladim...

• Fazla heyecanın hayal kırıklığı büyük olur. Sakin olun

• ⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

siz veya eşinizden biriniz eğer çekilişi kazanırsa DS-260 formunu doldururken çocuklarınıza da pasaport çıkaracaksınız . vize için mülakata girerken AİS kaydında çocuklarınızın da pasaport bilgilerini kayıt etmeniz gerekiyor bilginize

Hoppalaaaaaa !!! Emin misin gardaşım? Bak emin değilsen lütfen emin değilim falan de lütfen :((

benimde çocuklarımın pasaportu yok. eğer kazanırsam DS-260 formunu doldurmadan pasaport çıkarmam gerekiyor.

• geçen seneye nazaran tabi daha az heyecan var ama insanın içi kıpır kıpır tabi bu sene pasaport zorunluluğu nedeniyle daha az kişi başvurdu derken bir ihtimal daha insan ümit ediyor umarım gönlünden geçen herkese çıkar başarılar.

• 2020 bekleme odasındaki yazdıklarımızı ve herkesin heyecanını okuyorum, çok keyifli,,, tavsiye ederim..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |