Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben geçen sene gibi yoğunluktan dv sitesinde çökme olur diye geceyi beklemeyi planlıyorum geçen sene neydi yaaaa 😊

• Heyecan dorukta😊 bende aylar önce rüyamda kendimi ankara ya mülakata giderken görmüştüm ya nasip 🙏🙏🙏🙏

• @huseyın-d KONTROL EDERKEN ÖZGUR KABUL EDERMİ

• Selam millet 🙂 Geldik yine sonuç anına.Umarım hepimiz için hayırlısı olur.

• @Oyunbozan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ortaokuldayken canım öyle sıkılırdı ki okulun penceresinden küçücük bahçeye bakıp şöyle düşünmüştüm bir keresinde: Dünya Kocaman ama ben küçücük kutu gibi bir odadayım. Ev okul dışında bir hayatım yoktu, aile ve çevrenin etkisiyle içimdeki maceracı ruhu son bir kaç yıldır azıcık olsun yaşadıysamda otuza yaklaşan ömrümün büyük bö lümünde yaşayamadım. Bu da beni yaşamdan zevk alamayan biri olmaya itiyor. Amerika’da tek başıma yeniden doğmak gibi maceracı bir felsefeyle başvurdum ilk defa. Çoğunlukla umutluydum ama gerçeği yakında öğreneceğim . Sadece yine orta okulda o sıkılıp pencereden baktığım gün gökdelenli caddelerden motosiklet sürerken hayal etmiştim kendimi belki Amerikan filmlerinin etkisinde kalarak. Ama bugün o hayalimin totem olduğunu bir gün gerçekleşeceğine olan inancımın karşılığını alacakmışım gibi hissediyorum.

Şebnem Ferah'ın "Okyanus" şarkısındaki gibi

Önümde ağır bir kapı
    Ardında okyanus var
    Ben zaten suda doğmuşum
    Kapıyı açmam gerek

Işte o an biri geliyor
    Tutuyor kulağımdan
    Gözü anahtar deliğinde
    Bak diyor sadece burdan

Bırak diyorum o küçücük resmi
    Yetmez bize bu küçük esinti
    Nerde törpülendin böyle
    Olmaz diyor tutup ayak bileğimi

Şimdi, önümde ağır bir kapı
    Ardında okyanus var
    Bir de bileğimden biri çekiyor
    Benimse kapıyı açmam gerek

Bak diyorum koca dünyaya
    Burdan derhal çıkmak gerek
    Bari çekme bileğimden
    Benim her şeyi görüp öğrenmem gerek.

Bir ileri bir geri her adım bu kapının ardı demek
    Sonunda boğulmak olsa da
    Benim o sularda yüzmem gerek.
    Anahtar deliğinden görünen bu küçücük manzara
    Sana yetiyorsa yetsin
    Benim o sularda yüzmem gerek.

• Evet arkadaşlar son saate girmek üzereyiz hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum

• ⭐⭐

Discord yok mu arkadaşlar

• ŞURADAN YAZIYORUM BURADA HERKESE ÇIKAR Bİ BANA ÇIKMAZ. ÖYLE ŞANSIZSIM YA. HEYECANIM İKİDE BİR KAÇIYOR. 2 PAKET SARMA SİGARA BİTİRDİM.

• İlk basvuruyu yaptıgım zamankı heyecanım ıle su an arasında dağlar kadar fark olustu sımdı ne heyecan var nede bırsey olursa olur olmazsa onumuze bakarız moduna gırdım ıyıce ama tabı tedbırıde elden bırakmdım 🙂 bastan o heyecanla iş kalıcak yer gıbı seylerı halletmıstım bakalım herkese bol şans umarım gıdıcek olan ve gercekten gıtmek ıstıyenlere cıkar 7 den sonra gorusmek uzere 🙂

• Yine umut ve umutsuzluk arasında git geldeyim🤔bakalim ne olacak?

• Totem asmistim rüzgardan düşmüştü dedim eşime as hemen 😊 asmadan bakmiyalim

• Bence hoppala bakmiyalim hepimiz sakin olalım son değil sonuçta ritminizi düşürüp bakarsanız daha az üzülürüz belki Cook kalalım

• Bence herkes hemen baksın sonucun öğrensin F5 tuşunuza kuvvet. Öyle bekleyip boş umudu uzatmak kadar berbat bir şey yok .

• umarım bana çıkar,rus ruleti gibi

• @byhero valla bende cok şanssızım loto konularında bende umtsızım ama kaderımızın nereden degısecegı bellı olmaz tabı fazlada umıtlenıp daha buyuk hayal kırıklıgına ugramamak adına boylesı daha uygun

• forum akıyor maşallah 🙂
    biz bu gazla var ya bir araya gelsek amerikayı fethederiz 🙂

• @gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bence hoppala bakmiyalim hepimiz sakin olalım son değil sonuçta ritminizi düşürüp bakarsanız daha az üzülürüz belki Cook kalalım

Bencede bikac kişi ayık kalsın ki kalanları o toplasın 😄

• Şimdide baksak sonrada baksak sonuç aynı o yüzden hepinizi aile kabul edip seviyorum herkese bol şans tabi coook uzun zaman bekleyen arkadaşlar var gönlüm onlardan yana gençken zaman daha ilerlememisken olur ins neyse alında yazılan olur piyango sonuçta keep calm

• Selam herkese arkadaşlar şansınız bol olsun
    Bizim saatimize göre kaçta açıklanıyor bilgisi olan varmı .

• @onursevgi 61dk sonra açıklanacak 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |