Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ☀☀☀️Şafak batan güneş☀☀☀

• Tüm gece forumda olunca rüyama girdi greencard, kazanıyordum😳 Ve birden uyandim, o an ezan okunmaya başladı. Hayır olsun inşallah, gerçekten kalpten isteyenlere çıksın🙏🏻🎉

• İnanılmaz bi heyecan bastırdı 🙂 Geçen yıl bu heyecan yoktu açıkçası. Bu yıl neden böyle bilmiyorum. Sanırım son saatlere gelmenin de etkisi var. Şimdiden herkese bol şanslar ve hayırlı olması dileğiyle arkadaşlar.

• arkaşlar saat kaç civarı kontrol edebileceğiz sonuçları

• T.S.İ. 19:00 'da sonuçlar açıklanacaktır.

• @vulture teşekkürler efenim

• tuttuğum takım şampiyonlar ligi finalinde maça çıkacakmış gibi hissediyorum bugün.

çekiliş heyecanı bir başkaymış.

• Başvuru gününden buradan yardım almıştım şimdi ise 13 yıllık benzer serüveni devam ettiğine tanık olacağım. "HAS NOT BEEN SELECTED" ile neden şaşırmayacağıma şaşırıyorum. 14 yıl olacak. Her başvuru sonucunu saklıyorum. Torunlarıma saklayacağım.

• @thermo Allah herkese senin sabrından versin. 👏🏻 👏🏻

• @vulture Beteri vardır diye düşünüyorum. Yok mu arttıran 15 yıl?

• @thermo Bundan tam 14 yıl önce 1 defa başvurmuştum. O zaman böyle online filan yok tabi. Evraklar gidiyor KCC ye filan. Hey gidi günler hey. Onu da sayarsak 2006-2018 ve 2020 dahil toplamda 3 olacak benim. Bakalım hakkımızda hayırlısı.

Forumdan olup da çıkan birisiyim şu an. Sadece ekranı görüp resmi işlemlerin başlamasını bekliyorum 🙂

• Arkadaşlar yeşil kart sahibi olarak polis olabileceğimiz eyaletler hangileri bileniniz var mı ? Ben bi tek Coloradoyu biliyorum başka hangi eyaletler var

• @walterwhite abd de pek sevılen bır meslek degıl 🙂 gercı ben hıcbır yerde sevmıyorum gereksız ego yuklenıyor o meslekte

• @vulture Eskisi daha heyecanlıydı sanki. Postacının gelmesini falan bekliyorduk. Hani hiç olmasa o bize yalan söylemiyordu. Şu an ekranın bize yalan söylediğini düşünüyoruz 😃

• @thermo Sarı zarfın daha kazanmadan alındığı günlerdi. Hey yavrum beee 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

aşağıdaki yazıyı gördükten sonra hemen altında ki videoyu seyredin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 hasnotbeen.jpg

kaybedenler için harika bir motivasyon videosudur.

• Merhaba arkadaşlar heyacan ile sonuçların açıklanmasını bekliyoruz. Geçen yıl başvuru yaparken eşim ve kendi adıma şartları uyduğu için haberi olmadan kızıma da başvuru yapmıştım ve kızım ilk başvuru da greencard kazandı bu yılın mart ayı başın da Houston a yerleşti inşallah bizlere de nasip olur sonuçları heyecan ile bekliyoruz.Gerçekten gitmek isteyen herkesin Allah gönlüne göre versin.

• @serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugun annemi aradim anne benim icin dua er dedim ..Ben herzaman ediyorum dedi...Dedim anne bu baska cok icten et dedin..Annem bu sefer demezmi Allah bizi ayirmasin ..Allah aci keder GURBET gostermesin..Dedim anne sen dua etme...herkez etsin ama sen etme...Vallahi billahi annnemin duasi tutar..resmen kendi ayagima sıktıkm

Sabah sabah ne güldüm 🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@thermo 17 var İbrahim abi @ibrahimasar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |