Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yaaa ben floridaya taşınmak istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum 😞 iş güç yaşam şartları nasıl? Asgari ücret ne kadar?

• ⭐⭐⭐⭐

@Cannavaro1903 merhaba şimdi forumun haritasında gördüm Tampa'da yaşıyormuşsunuz galiba müsait olduğunuz zamanda artı ve eksileriyle acaba Tampa hakkında bilgilendirebilir misiniz ?

• @damladav selamlar. Neden Seattle'dan tasinmak istediginizi merak ettim 🙂 Havasi ve pahaliligindan dolayi midir?

• @HockeyUmpire2 monument rd da oturuyorum.siz ne taraftasiniz?

• ⭐⭐

@nahya123 Southside blvd. Da oturuyoruz.

• @roccorocco evet. Yazları denize girebileceğim bir yerde yasamak istiyorum :))

• @HockeyUmpire2 abi selamlar bende bartram parktayim ama buradan gitmek icin her turlu yolu ariyorum 😃

• @denizbilmez, içinde söyledi: Florida

@HockeyUmpire2 abi selamlar bende bartram parktayim ama buradan gitmek icin her turlu yolu ariyorum 😃

Sebebini biraz olsun açıklayabilirseniz bizim gibi amerikada yaşamayı düşünenlere bir nebze olsun yardımınız dokunur.

• @muarrem tabii ki. Jacksonville aslinda guzel bir yer fakat benim yasim geregi mi artik bilmiyorum(21 yasindayim) burada hic yasamak istemiyorum. Bana cok yavas geliyor burasi ve sicagi hic sevmiyorum aslinda derdim Florida'dan gitmek 🙂

• ⭐⭐

@denizbilmez selam biyikli degilim . 😂 gencler icin burasi hafif olur 😊aile sehri bence..siz ne zaman geldiniz ? Ne yapmaktasiniz ?

@muarrem tabii ki. Jacksonville aslinda guzel bir yer fakat benim yasim geregi mi artik bilmiyorum(21 yasindayim) burada hic yasamak istemiyorum. Bana cok yavas geliyor burasi ve sicagi hic sevmiyorum aslinda derdim Florida'dan gitmek 🙂

iki çocuklu aileye uygunsa listeye alayım sayın @denizbilmez

• @HockeyUmpire2 hahah kusura bakmayin abla 😃 aynen oyle sonuna kadar katiliyorum aile sehri olduguna.. neredeyse 1 yil oldu bizimde, ailemle geldim ve teyzemler ile amcamlarda burada yasadigindan dolayi ailem bir yere gidemiyor 😃 ben hem calisiyorum hem okula gidiyorum ama yeni donemi baska bir eyalette okumak istiyorum bu sebeple arastirmalarim devam ediyor, mutlu sona yakin olabilirim.. siz ne yapmaktasiniz? 🙂

• ⭐⭐

@denizbilmez Avenue mall size yakinsa gidip esimle tanisin isterseniz ?

• @muarrem abi cocuklariniz benim yasimda degilse hic bir sorun olmaz 😃 ileride universite zamanlari geldiginde bir sekilde haritalari cizilir. Benim kardeslerimde ilkokul ve ortaokula gidiyorlar ve acikcasi bekledigimden de iyi onlar icin ve ayrica yasamda cok pahali degil. Kesinlikle listeye ekleyin derim eger sakin ve sicak bir yeri seviyorsaniz..

• @HockeyUmpire2 olur 15 dakika civari bile degil. Esiniz ne is yapmakta?

@muarrem abi cocuklariniz benim yasimda degilse hic bir sorun olmaz 😃 ileride universite zamanlari geldiginde bir sekilde haritalari cizilir. Benim kardeslerimde ilkokul ve ortaokula gidiyorlar ve acikcasi bekledigimden de iyi onlar icin ve ayrica yasamda cok pahali degil. Kesinlikle listeye ekleyin derim eger sakin ve sicak bir yeri seviyorsaniz..

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim, ama ben jacksonville hakkında biraz eğitimsiz profili düşük yaşam tarzı olduğu konusunda bilgiler edinmiştim, çekincelerim o yöndeydi. Ancak tabi ki her şehrin iyi ve kötü yerleri var.
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

• Tallahassee hakkında bilgisi olan var mı? Bir çok Amerika kaynaklı sitede yeni bir başlangıç yapmak için uygun yazıyor. Çocuklu bir aile için uygun mudur?

• ⭐⭐

@damladav, içinde söyledi: Florida

@roccorocco evet. Yazları denize girebileceğim bir yerde yasamak istiyorum :))

Florida’da yazlari deniz pek guzel olmuyor yalniz. Soyle Aralikta girip milleti catlatmak daha eglenceli 😀 Temmuz ayindan ekime kadar en kotu aylar. Yagmur ve sonrasinda kasirga telasi oluyor. Yaz aylari aslinda bir nevi Florida’nin kışı

Baska bi arkadas tallahasee yi sormus. Hani bi yabanciya sorarsiniz Turkiyenin baskenti neresi? Istanbul sanarlar. Benim icinde tallahasee oyle. Florida’nin Ankarasi bence.

Benim tavsiyem eger yeniyseniz Florida’nin herkesce bilinen yerlerine gelmeyin. Cunku pahali oluyor. Trafik derdi pek yok. Yollar hep duzgun. Orlando da yasamak istiyorsunuz diyelim cevre sehirlere bakin. Evler daha guzel ve ucuz oluyor.

• @divionyedi merhaba
    Hala boca Raton da misiniz. Herşey yolunda mı acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goodluck, içinde söyledi: Florida

Florida’da yazlari deniz pek guzel olmuyor yalniz. Soyle Aralikta girip milleti catlatmak daha eglenceli Temmuz ayindan ekime kadar en kotu aylar.

katiliyorum 🙂 tam kasirga sezonundan sonra ozellikle sukran gunu ve noel zamanindaki tatilleri degerlendirmek icin mukemmel bir yer 🙂

yazlari cok yagis oldugundan da sikayet ediyorlar, dogru mudur sayin @goodluck ? ben hic yazin orada bulunmadim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |