DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 cep telefonu annemin cüzdanı kimliği ve bir miktar para ve yatırım altını vardı onlar gitti, benim odaya girmesine fırsat kalmaması iyi oldu, laptop masamın üzerindeydi ve birde 2 altın bilekliğim vardı onları kurtarabildik en azından..

• you guys american never forget that ... calm down

• Yasaklı

@heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@maestro, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki hanım gereksiz milliyetçi bir çıkış yaptığınızı düşünüyorum. Mizahi olarak her yerde kullanılır "teşekkürler Türkiye" diye. Her hangi ayrımcı bir şey söylemiyor bence. Sonraki iletilerinden bağımsız olarak söylüyorum.

Gereksiz bir milliyetçi çıkış değildi.Beyefendinin başka yorumlarınıda günlerdir burada okuyoruz zaten.Kendisinin yazdığı teşekkürler Türkiye mizahi olarak değildi bu çok anlaşılıyor.Kendisini kıskandığımı düşünüyor ama neyini kıskanmış olabilirim acaba bende onu anlayamadım.

Tesekkurler Turkiye ve Tapu gibi Fransiz pasaportundan baska bisey varmi iftira ve karalama icin?

• @Breeze, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10 cep telefonu annemin cüzdanı kimliği ve bir miktar para ve yatırım altını vardı onlar gitti, benim odaya girmesine fırsat kalmaması iyi oldu, laptop masamın üzerindeydi ve birde 2 altın bilekliğim vardı onları kurtarabildik en azından..

uzuldum. gecmis olsun. lutfen bu isin pesini birakmayin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Breeze telefon ödenmeyebilir çünkü taşınan bir üründür altın eğer kilitli yerde değilse %20 –30 ödemeyebilir bu oran poliçe de yazar şöyle yazarkilitli yerde ise öderim fakat alene açık yerde ise belli bir oranda kesinti yapar kimlik için hemen yarına randevu alın ki yenisini çıkartın kredi kartları iptal

• @ayvalik10 telefon hattını ve kartlarını iptal ettik ama kimlik için istanbulun herhangi bir ilçesinden randevu alamadık, randevu için yarın tekrar deneyeceğim. altınlarda kilitli bir yerde değildi sanırım kastettiğiniz kasa,

• Kimin haklı olduğundan bağımsız olarak lütfen birbirimize hakaret etmeyelim, ne gerek var buna? Hakaret her şeyden önce sanal ortamda dahi işlense bir suçtur, yapmayalım. Şaka yapmışsınızdır muhakkak ama @heleniki hanımefendiye bence yanlış anladığını daha düzgün bir dille açıklayabilirdiniz sayın @MuratUsa .

• ⭐⭐⭐

@Breeze çok geçmiş olsun bu memleketin adalet sistemine lanet olsun.. babamın güvercinleri vardı bahçemizin içerisindeki kümesten güvercinleri çalındı. (beton tek katlı oda gibi düşünebilirsiniz tek bir camı var camı kırıp giriyorlar) çalanlar reşit değildi ve kuşları satmaya çalışırken yakalandılar.. 2 senedir davası devam ediyor. Nerdeyse babamı suçlu çıkaracaklardı o da çıldırdı tabi hakime hırsızamı inanıyorsunuz diye bağırıp çağırınca o gün emniyette geçti. Yani haklıyız hırsız girmiş çalmış satmaya çalışıyor, tazmin edilmesini beklerken böyle bir şeyle karşılaştık, hayretler içindeyiz.

Allah evlatlarının arkasından adalet arayanlara sabır versin. İyice buz gibi oldum türkiyedeki sistem adındaki saçmalıklar yüzünden

• ⭐⭐⭐⭐

hell yeah boys and girls 😃

• @Rhonster açıklandı sandım bir an 2 gün kala böyle mesaj yazılır mı 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster açıklandı sandım bir an 2 gün kala böyle mesaj yazılır mı 😃

ahaha 😃 dikkat dağıtayım dedim 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Breeze kasa olabilir kilitli dolap evet bahsettiğim buydu

• @Rhonster o kadar bekledik seni gelmedin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TughanTug deneme 1–2 prova yapıyor sevinmenin

• @ahsenaydgdu size de çok geçmiş olsun, çok talihsiz olmuş, bende bi ara babamın polislerin o tutumuna dayanamayıp çıkışıcağını zannettim ama neyse ki serin kanlıydı
    hırsızın yakalanıp cezasını alabileceğine pek sanmıyorum, şükür ki canımıza bir kastı olmadı

• discord bom boş arkadaşlar herkes dağıldı mıı 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Bahadır-Kükrer, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster o kadar bekledik seni gelmedin

abi uyku düzenim mahvoldu ya şu polisler yüzünden. demin uyandım 😃

• @Rhonster eyv Oraya geçelim isterseniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster amerika da olsa orlando havalimanın da sıraya girip lyft yapardın

• @Breeze çok geçmiş olsun malesef ülkemizin sistemi bu şekilde dışarda gaspçı torbacı olanlar içeri girdiklerinde "kader mahkûmu" oluyorlar oturduğum yerde de onlardan çokça var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

181

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.1k

| | | |