Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sncr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumda gereksiz gerilim olustu. Ben ortada bir hakaret goremedim. Bu konu neden bu kadar abartildi?
    Bu gunlerde insanlar cok stresli her seyi hakaret olarak algilayabiliyorlar. Biraz sakin olalim.

İftiracı ahlaksız demek sizce hakaret olmuyor mu?

ilk entry e istinaden soyledim. floodun tamamini okumadim. birsey soyleyemem.

• @MuratUsa Bak bilader diyorum karşında bayan var diyorum insan gibi konuş olmadı sana bi iftira atıldıysa yöneticilerle iletişime geç diyorum. Sen kalkıpta burada hangi sıfatla insanlara ahlaktan bahsediyorsun . Bak seninde evladın ve eşin var karşındaki insana halak dersi verme diyorum .

• Ben kimseye iftira atmadım.İletilerimin hepsi duruyor hiçbirini silmedim.İftira attığım yeri göstersin ne demişim.Teşekkürler Türkiye yazarak ironi yollu hakaret ediyorsunuz yazdım o da bana ben onu şaka yazdım dedi.Şaka yazdım diyerek aslında kendiside kabul etmiş oluyor ne demek istediğini.

• Yasaklı

@Eren98, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bir insanı, bir halkı küçümsemek, onları insandan saymamak insanı öldürmekten beterdir.
    Yaşar Kemal

Herkes kötü tecrübeler yaşamış olabilir ama sonuçta burada yine aynı halkın çocuklarıyız, insanlarıyız ve birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. Herkese hayırlı geceler. Son "2" 🙂

Burada bir haftadir Turkiyede sahte pasaport numarasi yazanlari tartisiyorsunuz sanki biseyi degistirebilecekmissiniz gibi.Bende dedimki ilkk basta sahte numara yazanlar belkide GC alabilir yada almasa bile cekilisi kazanirsa digerleri bundan etkilenir ve forumdakiler yanlis anlamasin diye benim tapu gibi Fransiz pasaportum var yazdim yani sahtekar degilim yanlis anlamayin diye cunku bizim insanimiz boylediir hemen iftira atar.Bugun yine pasaport tartismasi vardi bende saka olsun diye bu is bize yarar tesekkurler Turkiye yazdim hemen kiskanclik cekemezlik ve iftira aldi basini gitti iste bu bizim ozetmiz heryerde ayniyiz ...Herkese bol sans bidaha burada isim olmaz..

• @MuratUsa iyide sana birşey denmemiş sen neden üzerine alınıyorsun kadire laf söylemiş sende üzerine alınmışsın bence durum onu gösteriyor

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @MuratUsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bir insanı, bir halkı küçümsemek, onları insandan saymamak insanı öldürmekten beterdir.
    Yaşar Kemal

Herkes kötü tecrübeler yaşamış olabilir ama sonuçta burada yine aynı halkın çocuklarıyız, insanlarıyız ve birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. Herkese hayırlı geceler. Son "2" 🙂

Burada bir haftadir Turkiyede sahte pasaport numarasi yazanlari tartisiyorsunuz sanki biseyi degistirebilecekmissiniz gibi.Bende dedimki ilkk basta sahte numara yazanlar belkide GC alabilir yada almasa bile cekilisi kazanirsa digerleri bundan etkilenir ve forumdakiler yanlis anlamasin diye benim tapu gibi Fransiz pasaportum var yazdim yani sahtekar degilim yanlis anlamayin diye cunku bizim insanimiz boylediir hemen iftira atar.Bugun yine pasaport tartismasi vardi bende saka olsun diye bu is bize yarar tesekkurler Turkiye yazdim hemen kiskanclik cekemezlik ve iftira aldi basini gitti iste bu bizim ozetmiz heryerde ayniyiz ...Herkese bol sans bidaha burada isim olmaz..

Ben o tartışmaların hiçbirine katılmadım Murat bey. 🙂 Yanlış alıntı yaptınız sanırım.
    edit:ekleme

• Yasaklı

@MuratUsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yaşar Kemal

Ben o tartışmaların hiçbirine katılmadım Murat bey. 🙂

Siz degil bircok kisi forumdakiler ..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Breeze çok büyük geçmiş olsun ben yetkili sigorta acentesiyim sigorta hakkında 7/24 yardıma hazırım hemen sigortaya gitmeyin sakın önce evrak yani ispat edecek beşgeler tutanak alın sonra gidin çünkü raporda zorla içeri girildi yazması gerekiyor ayrıca ilk sigorta yapılırken resimler çekildi mi yada eşya listesi varmı idi çünkü çalınan eşyaların tespiti için tüm şirketler ödeme yapmam demez ama yağmamak için ellerinde geldiğince açık arar sigortayı banka yaptıysa kredili ev ise eşya teminatı varmı inceleyin

• @heleniki hanım gereksiz milliyetçi bir çıkış yaptığınızı düşünüyorum. Mizahi olarak her yerde kullanılır "teşekkürler Türkiye" diye. Her hangi ayrımcı bir şey söylemiyor bence. Sonraki iletilerinden bağımsız olarak söylüyorum.

• @Breeze Çok büyük geçmiş olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Breeze çalınan eşya yada ziynet eşyalar var mı acaba

• Yahu heleniki nekadar buyuttun olayi. Kimse kimseye bisey demeden niye uzerinize aliniyorsunuz

• @ayvalik10 ilginiz için çok tşk ederim polis tutanağı tutuldu, sigorta şirketi ile görüşüp ne yapabileceklerini yada yapamayacaklarını bende yarın öğreneceğim, ihtiyaç halinde mutlaka danışırım tekrar teşekkürler

• @maestro, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki hanım gereksiz milliyetçi bir çıkış yaptığınızı düşünüyorum. Mizahi olarak her yerde kullanılır "teşekkürler Türkiye" diye. Her hangi ayrımcı bir şey söylemiyor bence. Sonraki iletilerinden bağımsız olarak söylüyorum.

Gereksiz bir milliyetçi çıkış değildi.Beyefendinin başka yorumlarınıda günlerdir burada okuyoruz zaten.Kendisinin yazdığı teşekkürler Türkiye mizahi olarak değildi bu çok anlaşılıyor.Kendisini kıskandığımı düşünüyor ama neyini kıskanmış olabilirim acaba bende onu anlayamadım.

• @Eren98 teşekkür ederim

• Yasaklı

@heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@maestro, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki hanım gereksiz milliyetçi bir çıkış yaptığınızı düşünüyorum. Mizahi olarak her yerde kullanılır "teşekkürler Türkiye" diye. Her hangi ayrımcı bir şey söylemiyor bence. Sonraki iletilerinden bağımsız olarak söylüyorum.

Gereksiz bir milliyetçi çıkış değildi.Beyefendinin başka yorumlarınıda günlerdir burada okuyoruz zaten.Kendisinin yazdığı teşekkürler Türkiye mizahi olarak değildi bu çok anlaşılıyor.Kendisini kıskandığımı düşünüyor ama neyini kıskanmış olabilirim acaba bende onu anlayamadım.

Bende onu anlamadim ve kesinlikle mizahti sakaydi ve Turk olan herkes bu sakayi bilir anlar sen anlamadim .Zaten beni sok edende bu oldu ayrica tapu gibi Fransiz pasaportum var yazmisim yzdim ve sebebinide acikladim baska bisey varmi hanimefendi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Breeze tutanakta zorla girildi yazıyor mu ayrıca ziynet eşyası çalındı ise muafiyet ödememe oranları vardır ayrıca her çalınan eşyanın tutanakta yazanların şimdiden sıfır fiyatlarını çıkarın çünkü o paralar ödenir eğer aynısı yoksaaynı özellikli olanı yazın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |