Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bir daha erteleyen olursa onun ağzına ıslak tuvalet terliğiyle vururummmm delirtmesinler adamı 🙂

• ⭐⭐

@ejay ikinci kez olmaz niye dersen asker sahaya indiği için uzun sürdürmezler olayları

• ⭐⭐

@heleniki kuru da değil 🙂

• @Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

1. Çoğunluk İngilizce konuşsa da, Aslında ABD’nin resmi bir dili yoktur.

Evet Amerika'nın federal düzeyde bir resmi dili yok.

Bunu her zaman merak etmişimdir.

Çünkü Amerikan vatandaşı olmak için İngilizce bilinmesi isteniyor.

Fakat her ne kadar bazı eyaletler resmi dillerini belirlese de resmi dili olmayan bir ülkenin vatandaşı olmak için İngilizce istenmesi garip. 🙂

• @haymatlos_ inşallah valla yürek kalmadı dayanacak. İnşallah gönlümüze göre hayırlısı olur. Her gün işkence...

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki kuru da değil 🙂

ıslak daha çok acıtır 🙂

• @heleniki zamanında okadar terlik yedik ama bu detayı hiç fark etmemiştim ☺

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

1. Çoğunluk İngilizce konuşsa da, Aslında ABD’nin resmi bir dili yoktur.

Evet Amerika'nın federal düzeyde bir resmi dili yok.

Bunu her zaman merak etmişimdir.

Çünkü Amerikan vatandaşı olmak için İngilizce bilinmesi isteniyor.

Fakat her ne kadar bazı eyaletler resmi dillerini belirlese de resmi dili olmayan bir ülkenin vatandaşı olmak için İngilizce istenmesi garip. 🙂

@Final-Approach
    Senin eyaletlerin yanından geçemeyiz de değişik geldi paylaşırım 😁

Resmi dil mevzusu karışık.
    Amerika zaten şuan tam bir arağsaçı.

• @heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

vancık öldü ama bende bi şişe sinek ilacından so

evde gordugunuz o minicik kertenkeleler gecko kertenkeleler muhtemelen.

22aec843-0eae-47a1-8ddb-31ec66e95694-image.png
    insanlara hic zararlari yok. hatta disleri bile yok neredeyse. isiramaz. zehirli degiller. saldirgan degiller.

onlari oldurmeyin. hatta mumkunse evinizde yasasinlar.cok uysal hayvanlar.

etraftaki tum bocekleri yakalayip oldurecekleri icin de cok yararlilar. bir tane minik gecko kertenkele evin icinde duvarlarda sinekleri cok rahatlikla avlayabiliyor. huzur icinde uyursun. diger saklanan bocekleride affetmez. ev tertemiz olur.adam tam bir avci. geceleri acimasizca tum boceklerin ustune sinsice farkettirmeden coken sevimli yaratik.

yillar once evimde bocek sorunu vardi.bitmiyorlardi bir turlu. bir tanesini sokaktan yakalayip eve almistim. adam hepsini halletti. 😃

bocek yer. kendi yakalayacak yalniz. besleyeceksen bocegi sal. o yakalar. bocek anlamiyor bile.profesyonel avci.

kesin cozum.

• Çok az kaldı be (:

• @sncr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

insanlara hic zararlari yok. hatta disleri bile yok neredeyse. isiramaz. zehirli degiller. saldirgan degiller.>
    yillar once evimde bocek sorunu vardi.bitmiyorlardi bir turlu. bir tanesini sokaktan yakalayip eve almistim. adam hepsini halletti. 😃
    kesin cozum.

Öyle bir anlattınız ki ,benim bile şimdi eve alasım geldi.O gazla inşallah yanlışı tutup eve getirmem.

• @sncr Çok tatlı oluyor Gecko'lar sürekli gülümseyen bir yüzleri vardır 😃

• @kartalveat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Öyle bir anlattınız ki ,benim bile şimdi eve alasım geldi.O gazla inşallah yanlışı tutup eve getirmem.

evdeki bocek sorunumu cozmek icin yillar once dusunmustum. cok mantiksiz geliyor ama hicbir ilac fayda etmiyordu. aradan aylar geciyor goruyodum orda burda. baska bir forumda bazi elemanlar bu kertenkeleden almislar. banada denk geldi. yakalanacak bisey degil. inanilmaz hizli kosuyor ve tavanda falan ters durabiliyor. sicakliga cok duyarli hayvanlar.nemli ortam olcak. benim evimde rutubetliydi zaten. bocekde oluyordu o yuzden.

en gicik ozelligi gozlerini yalamasiydi. surekli gozlerini yaliyor cunku gozlerinin nemlendiremiyor.
    genellikle sari kahverengi oluyorlar. yesil renkli olanlarida var.

turkiyede zehirli olanlari yasamiyor diye biliyorum. zehirli olanlari fazla benekli ve kirmizi yada mavi desenleri olanlar oluyor. kimse yaklasmasin diye hayvan zaten zehirli oldugunu belli ediyor.

ayni forumda koydeki fare sorununundan kurtulmak icin yilan besleyen bir adam da vardi.

bazi sorunlarin cozumune dogal yontemler en iyisi.ama sogukkanli hayvan. sicaklik degisiminde mal olur.

• @ejay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

6 Haziran'da olan DV2021 çekilişi İptal yada tekrar Ertelenecek deniliyor (malum olaylardan dolayı ) resmi bir açıklama gelir mi acaba?

Herhangi bir youtuberdan mı duydunuz? Geçen gün bir tanesini izleyeyim dedim alttaki yorum şöyle 14 yaşındayım gelmeyi düşünüyorum iyi güzel ikinci yorum bilmem kaç bin dolarla gelsek yeter mi? hala 14 yaşında. 😂 Bana göre başvuru artışlarının sebebi yayıncı arkadaşlar bu arada ufak bir sitem edeyim. 🙂

• @sncr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

vancık öldü ama bende bi şişe sinek ilacından so

22aec843-0eae-47a1-8ddb-31ec66e95694-image.png
    insanlara hic zararlari yok. hatta disleri bile yok neredeyse. isiramaz. zehirli degiller. saldirgan degiller.

onlari oldurmeyin. hatta mumkunse evinizde yasasinlar.cok uysal hayvanlar.

etraftaki tum bocekleri yakalayip oldurecekleri icin de cok yararlilar. bir tane minik gecko kertenkele evin icinde duvarlarda sinekleri cok rahatlikla avlayabiliyor. huzur icinde uyursun. diger saklanan bocekleride affetmez. ev tertemiz olur.adam tam bir avci. geceleri acimasizca tum boceklerin ustune sinsice farkettirmeden coken sevimli yaratik.

bocek yer. kendi yakalayacak yalniz. besleyeceksen bocegi sal. o yakalar. bocek anlamiyor bile.profesyonel avci.

kesin cozum.

Gecen gun benim eve de girdi bir tane... Bende serbest biraktim... Kesinlikle faydali...

Bahceye de tavuk koymustuk disaridaki bocekler ufak yilan kene vs icin...

Dinsizin hakkindan.... 😃

• @sncr , @kartalveat , @this-time89 , @semavi kendimi şuan acımasız bir katil gibi hissediyorum 😞 zaten zavallı hayvancık öldükten sonra pişman oldum, yaa bununda annesi varsa yaa anacığı yavrusunu arıyorsa diye pişman oldum valla yaaa

• @heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sncr , @kartalveat , @this-time89 , @semavi kendimi şuan acımasız bir katil gibi hissediyorum 😞 zaten zavallı hayvancık öldükten sonra pişman oldum, yaa bununda annesi varsa yaa anacığı yavrusunu arıyorsa diye pişman oldum valla yaaa

uzulme.

annesi yoktur.kis uykusundan yeni uyanmistir hayvan.

bu mevsimlerde cok gozukuyorlar. cogu insan tehlikeli zannedip korkup bir anlik panikle olduruyor. yapicak birsey yok. bidaha olursa birakirsin kendisi takilsin.

• @sncr öyle yapayım bari 😞

• @delikadir54 aksine kazanmışım gibi bir his var😇

• Lütfen çık be green card lütfen çık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |