Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 kulakları çınlasın gerçekten burada ki türklerden öğreniyor @semavi ve bugün bizi şımarttı iki tane canlı yayın açtı.Amerika işte protestolar olacak bu kadar büyütmenin alemi yok kadir abide aynını diyor zaten

• @thestars @bakk25 @dreams_usa Verilen rakamlar işsizlik maaşına başvuran kişilerin sayısı arkadaşlar... Hali hazırda işsiz olan ya da devletin 6-7 ay boyunca vereceği işsizlik maaşından daha düşük ücret ile çalışıp işinden istifa edenlerin ağırlıklı olduğu rakamlardır... Tabi ki işten çıkartılanlar mevcut ama bahsedilen rakam kadar değil..rahat olun.. çoğumuzun gittiğinde ilk işbaşı yapacağı sektörler deli gibi adam arıyor ve oralama 4-5$ daha yüksek (18-20$) saatlik ücretler ile... herkese bol şans.

• @ayvalik10 cok dogru soyluyorsunuz . turkiyedeki basin a bazen bakiyorum ulan diyorum amerika bitmis be :)))) corona ulkeyi cokertmis . isyan cikmis . darbe olacakmis :)))) disari bakiyorum gunluk hayat devam ediyor kimsenin birsey yaptigi da yok :))))

• Yasaklı

Arkadaslar bikac haftadir forumda aranizdayim .Gordugum kadariyla herkesin aklinda deli sorular ve gelecege dair belirsizlikler var.Size bu konuda yardimci olayim .ABD ye gitmek isteyenlerden cok degisik yas ,meslek ve gelir grubundan arkadaslar var anladigim kadariyla..Su iki grubun hic kafasini yormasina gerek olmadigini dusunuyorum.1.grup yasi orta yada genck ekonomik durumu kotu Turkiyede harcadigi her kurusun hesabini yapmak zorunda olan ve hicbir zaman hayal ettigi bir hayata sahip olmayacak olanlar..Hic dusunmeyin yeriniz ABD 2.grup ekonomik durumu iyi hatta cok iyi ,ABD de is kurabilecek yada calismadan yasayabilecek Turkiye'de mal varligi olanlar .Bu gruptakiler inde kaybedecek bir seyi yok cunku ABD den istedikleri anda geri donup burada hayatlarina kaldiklari yerden devam edebilirler.Ancak 3. gruptan olanlar yani belli bir noktaya gelmek icin emek vermis belli bir kariyer yapmis bunun icin zaman harcamis ve duzenini bozdugunda ayni duzeni kurmasi mumkun olmayan , Abd de Turkiye de yaptigi islere gore daha agir isler yapacak olanlar ve tatmin olmama ihtimali olanlar yada bu isleri yapamayacak olanlar iste bu grup gercekten bazi seylerin hesabini yapip o sekilde karar vermeli..Yanlismiyim?

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

şu anda burada yazı yazanlar hangi şehirde oldukları umurumda değil tek bir şey sorucam kendi il yada ilçe yada kasaba hiç bir vukuat olmuyor mu yani hırsızlık - gasp - yaralama polis yada jandarma tavla yada batak mı oynuyor. Şu olayların çıkardınız ya son 15 sayfaya bakın amerikada yaşayan kimse yazı yazmıyor. Maşallah @semavi kulaklar çın çın bizden alıyor haberi. Siz yeni gelenler yazmaktan 2018 - 2019 - 2020 gidenler burada taraftar gibi izliyorlar orada yaşıyorlar fakat yazamıyorlar. Kuduz köpek gibi saldıracaksınız. Madem ki amerika belalı bir yer olaylar var çıkın gidin bu forumdan burada amerika hayali kuranlar var. Onların hayallerin içine etmeyin. Gitmeyeceksen ozaman susun. Yeter ya işin cılkı çıktı sonuç nedir 15 sayfadır yazıldı ne oldu sonuç ne oldu karar ne oldu

Bu kadar öfkeli olmayın, ruh ve vucud sağlığınıza ciddi zararı var.
    Aman daha yavaş ve sakin olun.
    İnsanları uyarmaksa amacınız; daha insani bir lisanı var.
    Onu kullanın lütfen
    İnsanları hakaret ederek veya emreder tonla yönetmeye kalkışmayın, burada kimsenin sizin emir eriniz olmadığını hatırlayınız.
    Saygı çerçevesinde herkes olumlu yada olumsuz fikirlerini beyan edebilir.
    Forum kurallarına uygun yazılmamışsa onun gereğinide forum sahibi yerine getirir zaten.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu forumda kimse kimseye çıkın gidin diyemez.Terbiyesizce yorum yazanlar zaten sayın başkan @crazycells tarafından forumdan uzaklaştırılıyor.Yorum yazanlar gayet medeni,eğitimli,elit bir kesim.Herkes ne istediğini gayet iyi biliyor.Ama illa birisi sivrilecek.Sizin tavrınız sürekli insanları hor görmek,küçük görmek,emir verir tarzda konuşmak... birisi bişey sorduğunda bile " git önce şu konuyu oku ondan sonra gel burda yaz. ilgili konuyu okumadan gelmiş burda yazıyorsun" tarzı yönlendiriyorsunuz. siz bunu yapamazsınız beyefendi.kendinize geliniz ve haddinizi biliniz siz kimseye "kuduz köpek" diyemezsiniz.Size daha öncede söylemiştim sizin hayata ve insanlara karşı bir öfkeniz var ama bunu bu forumdaki insanlardan çıkaramazsınız.... @ayvalik10

• @vulture mülakata kadar tüm işlemlerinizi Kıbrıstan yürütebilirsiniz mülakatada Ankara'da gireceksiniz, eğer Kıbrıstan Türkiye'ye dönerseniz, dönmeden önce karekter belgesi almayı lütfen unutmayın, bu belge hem kcc ye evrakları gönderirken hemde mülakat aşamasında işinize yarayacak, 6 haziran için bol şanslar

• @lotusice, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese selamlar arkadaşlar ;
    Çok şanslı bir DV2018 kazananı , ama bir o kadarda o sene bize sıra gelmeyerek en şanssızı olarak ( 33xxx lerdeydi numaram - galiba son 13 sene içerisinde gidemeyen yoktu , hep current oluyordu 😞 bize denk geldi ) herkese merhaba demek istedim.
    Tabiki başvurmaya devam ediyorum yeniden , burada benimde bir cümlem olsun istedim.
    Hepimize bol bol şans ...
    Ancak şunu da söylemeden edemeyeceğim , olmayacaksa baştan hiç çıkmasın , sonra daha büyük bir hayal kırıklığı oluyor.

Sevgiler hepinize

Yalnız değilsin 🙂

• @heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu forumda kimse kimseye çıkın gidin diyemez.Terbiyesizce yorum yazanlar zaten sayın başkan @crazycells tarafından forumdan uzaklaştırılıyor.Yorum yazanlar gayet medeni,eğitimli,elit bir kesim.Herkes ne istediğini gayet iyi biliyor.Ama illa birisi sivrilecek.Sizin tavrınız sürekli insanları hor görmek,küçük görmek,emir verir tarzda konuşmak... birisi bişey sorduğunda bile " git önce şu konuyu oku ondan sonra gel burda yaz. ilgili konuyu okumadan gelmiş burda yazıyorsun" tarzı yönlendiriyorsunuz. siz bunu yapamazsınız beyefendi.kendinize geliniz ve haddinizi biliniz siz kimseye "kuduz köpek" diyemezsiniz.Size daha öncede söylemiştim sizin hayata ve insanlara karşı bir öfkeniz var ama bunu bu forumdaki insanlardan çıkaramazsınız.... @ayvalik10

Simdi birileri cikar, "ya bu Ayvalik10 isimli yani Fatih Bardakci beyfendi sigortaci bir arkadastir aslinda fena biri de degildir bende ilk zamanlar kiziyordum ama sonra anladim ki sadece forumun duzgun kullanilmasini istiyor aslinda şeker gibi adamdir falan" turunden seyler soylerler. Ona tepki verenler yine haksiz cikar. O kuduz kopek yakistirmasi da foruma miras kalir.

• @cüneyt-tarıkman
    2021-Çeşitlilik-Göçmen-Vize-Kurası-Yönergesi.pdf

⬆️Dv 2021 başvuru yönergesinin ilk sayfasında " 2021 mali yılı için 55,000 çeşitlilik vizesi (DV) mevcuttur " yazıyor

• ⭐⭐

Los Angeles
    "Love or War" diyor.

alt metni

• ⭐⭐⭐

@mkilyar merhaba konu değişsin bir soru sorucam çıkan yıl ilk başvurunuz muydu ☺

• @cüneyt-tarıkman İnternet tarayıcınızda Nacara proğramı yazıp arama yaparsanız, uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, bu sene Nacaradan gelen vizelerle dv 2020 için 54650 vize dağıtılması düşünülüyor

• @newman, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu forumda kimse kimseye çıkın gidin diyemez.Terbiyesizce yorum yazanlar zaten sayın başkan @crazycells tarafından forumdan uzaklaştırılıyor.Yorum yazanlar gayet medeni,eğitimli,elit bir kesim.Herkes ne istediğini gayet iyi biliyor.Ama illa birisi sivrilecek.Sizin tavrınız sürekli insanları hor görmek,küçük görmek,emir verir tarzda konuşmak... birisi bişey sorduğunda bile " git önce şu konuyu oku ondan sonra gel burda yaz. ilgili konuyu okumadan gelmiş burda yazıyorsun" tarzı yönlendiriyorsunuz. siz bunu yapamazsınız beyefendi.kendinize geliniz ve haddinizi biliniz siz kimseye "kuduz köpek" diyemezsiniz.Size daha öncede söylemiştim sizin hayata ve insanlara karşı bir öfkeniz var ama bunu bu forumdaki insanlardan çıkaramazsınız.... @ayvalik10

Simdi birileri cikar, "ya bu Ayvalik10 isimli yani Fatih Bardakci beyfendi sigortaci bir arkadastir aslinda fena biri de degildir bende ilk zamanlar kiziyordum ama sonra anladim ki sadece forumun duzgun kullanilmasini istiyor aslinda şeker gibi adamdir falan" turunden seyler soylerler. Ona tepki verenler yine haksiz cikar. O kuduz kopek yakistirmasi da foruma miras kalir.

Haklısınız, geçen haftada aynı şeyi yaptı yine birilerine laf soktu aklınca. ve yine dediğiniz gibi birileri çıkıp beyefendinin şeker gibi biri olduğunu söyledi. Yahu adam şeker gibi olsa dili acı biber gibi olmazdı. Kendisinin bir düstur sorunu var.Burada kimse hakaret yemek için bu foruma gelmiyor

• Bugün günlerden New Mexico. 🎸

Ilıman iklimi ve düşük yaşam giderleriyle dikkat çeken eyaletin en ünlü ve kalabalık şehri Albuquerque. 🙂

Aylık 700 dolar gibi makul bir fiyata ev kiralayabileceğiniz bir şehir olan Albuquerque'nin nüfusu yaklaşık yarım milyon kadar.

Yaşadığım eyalet birçok etnik kökeni içinde barındırsın diyorsanız New Mexico size göre. 🕺🏼

alt text

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mkilyar merhaba konu değişsin bir soru sorucam çıkan yıl ilk başvurunuz muydu ☺

Evet ilk başvurumdu.

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün günlerden New Mexico. 🎸

Ilıman iklimi ve düşük yaşam giderleriyle dikkat çeken eyaletin en ünlü ve kalabalık şehri Albuquerque. 🙂

Aylık 700 dolar gibi makul bir fiyata ev kiralayabileceğiniz bir şehir olan Albuquerque'nin nüfusu yaklaşık yarım milyon kadar.

Yaşadığım eyalet birçok etnik kökeni içinde barındırsın diyorsanız New Mexico size göre. 🕺🏼

alt text

Breaking Bad 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |