Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

virüsten hep :)))

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@kryilkilic son iki yıldır bekleme odası bu kadar yoğun, 5 Mayıs'ta açıklanmaması ve sokağa çıkma yasağının sayesinde evde vakit geçirmek içinde burada takılır olduk. Neyse ki son günler artık. Ben sayfa sayısı 850 olur diye tahmin etmiştim geçen ay ama bunu da aştık 900 olur gibime geliyor, belki geçer

900 u çık rahat geçer.

• ⭐⭐

@ibrahimasar 900-950 arası olur sayfa sayısı

• Yasaklı

@kartalveat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach gerek youtube da gerekse suç karılaştırması yapılan sitelere göre pek jacksonville güvenli bölge değil.
    videonun 6:10 itibaren suç oranlarında bahsediyor.

Evler cok ucuzmus.

• Başkan @crazycells bugün yapılan bakımla forumun 55.000 bakımları yapıldı sanırım. Daha önce DV sitesi gibi erişimde zorlanıyorduk foruma, açıklandığı gün. İzdiham yaşanır yine. 😂

• ARKADASLAR MERHABA..GREEN CARD KAZANIRSAK..CAGIRMAMA GIBI BIR DURUM VARMI..YANI MESELA RANDEVU VERMEME NE BILIM ISTE MESELA TURKIYEDE 5 BIN KISIYE KAZANDINIZ DEDILER AMA 4BIN KISI ALICAKLAR..GERI KALAN BIN KISI CÖP...YANI BOYLE BIR DURUM OLUYORMU..YOKSA GREEN KARDTI KAZANAN HERKEZ MULAKATA CAGRILIR .ELENEN ELENIR ELENMIYEN GIDER ..BOYLEMIDIR.TESEKUR EDERIM

• @serdal kazandıktan sonra case numarası yüksek olanlara bazen sıra gelmeyebiliyormuş. Yani kazanmanız demek kesinlikle mülakat aşamasını göreceğiniz anlamına gelmiyor.

• ⭐⭐⭐

@serdal büyük harf neden yazıyorsunuz😞 Bu kural dışı diye biliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@basbas gerçekten sürüngen hayvanlara dayanamıyorum bahsi geçince bile irkilirim diken diken olur tüylerim 😭😭

korkularınızı yenin 😃 annem yılan gördüğünde bilincini kaybeden dona kalan biri ama Tampa'dan başlayacak o da serüvene sorduğumda tabiri caizse atın ölümü arpadan olsun dediydi 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@basbas gerçekten sürüngen hayvanlara dayanamıyorum bahsi geçince bile irkilirim diken diken olur tüylerim 😭😭

korkularınızı yenin 😃 annem yılan gördüğünde bilincini kaybeden dona kalan biri ama Tampa'dan başlayacak o da serüvene sorduğumda tabiri caizse atın ölümü arpadan olsun dediydi 😃

Kartı kazanan kişiler belirli bir süre sonra ebeveynlerini yanına aldırabiliyor mu?

• @kryilkilic foruma girince bende de aynı hissiyat oluşuyor,takip etmek,parçası olmak pozitif hissettiriyor. sanırım benzer düşüncelere sahip insanlar olduğumuz için böyle bir his oluşuyor. Forum bana biraz kazanmışım, her şey yolunda planlama yapıyorum gibi hayaller kurduruyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kartı kazanan kişiler belirli bir süre sonra ebeveynlerini yanına aldırabiliyor mu?

hayır annemde başvurdu gc ye 😃

• Yasaklı

@Rhonster Houston'nin kuzeyinde The Woodlands diye bi yer var guzelmis diyorlar duyan bilen varmi?

• ⭐⭐⭐⭐

@MuratUsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster Houston'nin kuzeyinde The Woodlands diye bi yer var guzelmis diyorlar duyan bilen varmi?

hiç duymadım ben başlangıç için sadece Florida'ya odaklandığımdan diğer yerlere pek bakmıyorum

• ⭐⭐⭐⭐

Spring ve Woodlands bir kaç youtuberimizin de oturduğu ve beğenerek bahsettiği yerlerden. Suç oranı düşük. Okulları iyi. İş olanağı biraz azmış ama Houston merkez e yakın bir iş yeri olursa araçla 40-50 dakika mesafe diyorlardı.

• Yasaklı

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Spring ve Woodlands bir kaç youtuberimizin de oturduğu ve beğenerek bahsettiği yerlerden. Suç oranı düşük. Okulları iyi. İş olanağı biraz azmış ama Houston merkez e yakın bir iş yeri olursa araçla 40-50 dakika mesafe diyorlardı.

Bende yabanci bir sitede bir yorum okudum az once ,yazan kisi Chicago,DC ,Jacksonville gibi bir cok yerde yasadim aile icin en iyi yer The Woodlands yazmis.Ilgimi cekti dogrusu..

• @tanti önce corona virüs şimdide şu protestolar ve şiddet olayları dv2021'e başvuranları daha neler bekliyor acaba

• @baron40, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti önce corona virüs şimdide şu protestolar ve şiddet olayları dv2021'e başvuranları daha neler bekliyor acaba

Ben koronavirüsün tekno silah olduğunu düşünüyorum. İnsanların üzerinde gerçekten çok farklı bir psikolojik baskı olarak görüyorum. Koronavirüs çok mühim değil, geçici bir olay. Protesto ise ne yazık ki biraz üzücü. Ama siz o olaya şahit olsanız ya da bu olaylarla karşılaşsanız ne tepki verirsiniz? Orası da tartışmaya açık. Her eyalette de ayrıca protesto yok. Bazı eyaletlerde sadece yürüyüş bazılarında ise yağmalanma olayı oluyor. Bu da korkulacak ya da işlemleri aksatacak bir şey değil. Bu sene oldukça verimli geçecek diye hissediyorum. Malum bazen hissiyat ve sezgi ile ilerlemek lazım. Mantığın ulaşamadığı noktalar var o da tam olarak bu 🙂 Gönlümüz ferah olsun.

• Sans bizden yana olur ve kazanırsak minneapolise gitmek istiyoruz.. Sansa bak olayin yaşandığı yer.. Biz kazanip gidene kadar ne virüs kalır nede bu olaylar..
    Bu arada minnesota ya gitmeyi düşünen yada aklının ucundan bile geçiren varmı çok merak ediyorum 🙂 soğuğunda dolayı..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |