Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evrene guzel enerjı gonderımınde bugun : Sayın enerjı lutfen kasım ayını gosterme bıze lutfen haftaya buralardan defolup gıtme heyecanı ver lutfen bu yazı yaz sıcagında ankaraya gıdıp gelmeyı nasıp et ve kasım ve aralık ayınca o ucaktan asagıya dahı bakmamayı goster bıze

Aminnnn (dinlere inanmıyorum ama aminnn kadar coşkulu bir cevap bulamadım 😄😄)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@quikless bu yazıyı buraya da kopya yapıştırır mısın çünkü çok içten ve çok doğal

https://yesilkartforum.com/forum/topic/312/amerika-ya-gitme-sebepleriniz?_=1590933429485

• @ayvalik10 tabii memnuniyetle. teşekkürler 🙂

• @olcayist, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@travelleth konuyu saptirmayalim ve gereksiz uzatmasak😊

yani hocam şunu demek istiyorum. her ülke sömürgecidir 🙂 sadece sömürecek kadar güçlü değildir henüz.

• Senelerdir aklımda olan birşey var belki bilen vardır diye sormak istedim.
    2003-2004 yılları gibi o zaman bir internet sitesi üzerinden greencarda başvurmuştum. Birkaç ay sonra telefon gelmişti, telefondaki kişi ingilizce konuşmaya çalıştı ama yaş 19-20 ben de tarzanca anlamadığımı söylemeye çalıştım.
    Sonra yabancı aksanlı insanlar güle güle değil de gule gule der ya öyle deyip kapattı. Acaba o zamanlar böyle telefonla ulaşma durumları var mıydı? Ne bilim yoksa çekilişte adım çıktı evrak yada mülakat için mi aradılar? Hep içimdedir

• ⭐⭐⭐

@omondoles valla korkarım timsah yılan vs sürüngen hayvandan fobiğim düşer bayılırım yılanda öyle olmuştu o yuzden floridadan vzgeçicem galiba

• ⭐⭐⭐

@basbas gerçekten sürüngen hayvanlara dayanamıyorum bahsi geçince bile irkilirim diken diken olur tüylerim 😭😭

• Yasaklı

@travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@olcayist, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@travelleth konuyu saptirmayalim ve gereksiz uzatmasak😊

yani hocam şunu demek istiyorum. her ülke sömürgecidir 🙂 sadece sömürecek kadar güçlü değildir henüz.

Amerika Birlesik Devletlerinin somurgeci olduguna katilmiyorum.(Sayin yetkililer bunu mulakatta degerlendirmeye almanizi umarim) 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster havaalanı vs de aynen önemli bir kriter 💁🏻💁🏻 Bunada dikkat edeceğim👍🏻

• @Final-Approach gerek youtube da gerekse suç karılaştırması yapılan sitelere göre pek jacksonville güvenli bölge değil.
    videonun 6:10 itibaren suç oranlarında bahsediyor.

• Yasaklı

@dreamworld, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@olcayist Amerika en büyük sömürgeci yanlız konuya çok uzak gibisiniz nereye gitmek istediğimizi bilelim de boş konuşmayalım

Bence somurgeci olmaktan daha kotu birsey varki oda kendi insanini somurmek ondanda daha kotusunu soylememi istermisiniz? Kendi insanini somurtmek! Avrupanin ucuz uretim merkezi olmak..

• ⭐⭐⭐⭐

@zafer-kaymak, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Senelerdir aklımda olan birşey var belki bilen vardır diye sormak istedim.
    2003-2004 yılları gibi o zaman bir internet sitesi üzerinden greencarda başvurmuştum. Birkaç ay sonra telefon gelmişti, telefondaki kişi ingilizce konuşmaya çalıştı ama yaş 19-20 ben de tarzanca anlamadığımı söylemeye çalıştım.
    Sonra yabancı aksanlı insanlar güle güle değil de gule gule der ya öyle deyip kapattı. Acaba o zamanlar böyle telefonla ulaşma durumları var mıydı? Ne bilim yoksa çekilişte adım çıktı evrak yada mülakat için mi aradılar? Hep içimdedir

Green card kazandığın için aranmamissindir. İcin rahat olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

@victory, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İnsan her morali bozulduğunda foruma mı gelir arkadaş? Evet geliyor. Geçen yıl olmadı. Bu seneye kısmet diyorum. Arkadaşlar umut etmeye devam. Umarım bize de nasip olur çıktı demek. 🙂

Bekleme odamızın mimarı. Her sayfaya girişimde Florida resimli victory uzun süredir foruma gelmemiş. Bu yıl sana da çıkar umarım. Bu kadar konuşmacıyı bir araya toplayan kader arkadaşımız. Neredesin?

• Arkadaşlar sakin olun ben Jacksonville belediye başkanı degilim. 😂

Yabancı dilim iyi oldugu için Ingilizce kaynaklardan takip ediyorum. Bana önyargılarla dolu Türkçe youtube kanallarıyla gelmeyin. 🙄

Areavibes güzel bir site. Crime yani suç olarak evet F ile derecelendirilmiş yani bu Amerikan ortalamasının üstünde demek.

Ancak Los Angeles, Chicago gibi şehirlerde de suç Amerikan ortalamasının üstünde. LA de F olarak derecelendirilmişti.

Şehir beğendiremiyoruz. 🙂 Suç oranı çok az oluyor soğuk diyorsunuz. Sıcak ama suç oranı biraz fazla olursa crime crime diye alarm veriyorsunuz.

Sakin, huzurlu ve doğası olan yerlere küçük "Bu şehrin heyecanı meyecanı yok" diyorsunuz. 😛

• Haftaya bugün kazananlar mülakat için, kaybedenler yeniden başvurmak için geri sayım başlatacak. Aslında baktığın zaman hayat geri sayımdan ibaret.. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar sakin olun ben Jacksonville belediye başkanı degilim. 😂

Yabancı dilim iyi oldugu için Ingilizce kaynaklardan takip ediyorum. Bana önyargılarla dolu Türkçe youtube kanallarıyla gelmeyin. 🙄

Areavibes güzel bir site. Crime yani suç olarak evet F ile derecelendirilmiş yani bu Amerikan ortalamasının üstünde demek.

Ancak Los Angeles, Chicago gibi şehirlerde de suç Amerikan ortalamasının üstünde. LA de F olarak derecelendirilmişti.

Şehir beğendiremiyoruz. 🙂 Suç oranı çok az oluyor soğuk diyorsunuz. Sıcak ama suç oranı biraz fazla olursa crime crime diye alarm veriyorsunuz.

Sakin, huzurlu ve doğası olan yerlere küçük "Bu şehrin heyecanı meyecanı yok" diyorsunuz. 😛

Sen jacksonville in pozitif donelerini içeren bir poster patlat da keyfimiz yerine gelsin. Jacksonville ne kadar tehlikesiyle o kadar maceraya açık dır. Giderim bak oraya kizdirmasinlar adamı 😁😁

• Yasaklı

Herkese bol sans. Kazananlar henuz kazandiklarini bilmiyorlar.

• @Final-Approach İnsanları mutlu etmek zor 😃 Bu arada favori sitelerini link olarak ilgili başlığa eklemişmiydin?

• arkadaşlar forumda her sene bu bekleme odalarında bekleyen kaç kişi var? Ben daha önce de başvurmama rağmen ilk kez bekleme odasındaki sohbetlere dahil olmaktayım. Maçı staddan izlemek gibi bir şey bu. Daha önceki senelerde bekleme odasında yazılanları okuyup sonra kazanamayan çok kişi var mı? Buradaki sohbetlerden sonra insan green card çıkmış da şehre karar veremiyor gibi hissediyor.

• ⭐⭐

@kryilkilic son iki yıldır bekleme odası bu kadar yoğun, 5 Mayıs'ta açıklanmaması ve sokağa çıkma yasağının sayesinde evde vakit geçirmek içinde burada takılır olduk. Neyse ki son günler artık. Ben sayfa sayısı 850 olur diye tahmin etmiştim geçen ay ama bunu da aştık 900 olur gibime geliyor, belki geçer

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |