Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Alex, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar, İbrahim Bey mektupla başvuru hangi yıl bitmişti biliyor musunuz ?

Vallahi hatırlamıyorum ama ilk başvurduğum 1-2 yıl acenteyle başvurmuştum. Yanılmıyorsam onlar postayla gönderdi evrakları diye hatırlıyorum.Çünkü ev adresi veriyorduk ve eve zarfla posta gelecekti. Yanılmıyorsam kendim 2005 de mi kendi ilk başvurumu internetten yapmıştım.

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar abi inşallah sana çıkar yaa gerçekten artık vakti olsunn 🙏🏼🙏🏼 orda küçük bi türk marketin olur sana geliriz alışverişe ay ne güzel 😊😊 Dakikada hayal kurulur senaryo yazılır 💁🏻💁🏻

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Alex, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar, İbrahim Bey mektupla başvuru hangi yıl bitmişti biliyor musunuz ?

Vallahi hatırlamıyorum ama ilk başvurduğum 1-2 yıl acenteyle başvurmuştum. Yanılmıyorsam onlar postayla gönderdi evrakları diye hatırlıyorum.Çünkü ev adresi veriyorduk ve eve zarfla posta gelecekti. Yanılmıyorsam kendim 2005 de mi kendi ilk başvurumu internetten yapmıştım.

Teşekkür ederim. Bende ilk başvurumu mektupla yapmıştım

• Az önce Kadir abinin videosunu izledim @semavi bür soru üzerine grencard kazanım anısını anlattı cok güzeldi insan etkilenmiyor değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar abi inşallah sana çıkar yaa gerçekten artık vakti olsunn 🙏🏼🙏🏼 orda küçük bi türk marketin olur sana geliriz alışverişe ay ne güzel 😊😊 Dakikada hayal kurulur senaryo yazılır 💁🏻💁🏻

O ne kız beddua eder gibi. 4 duvar arasında mı yaşıyim Amerikada da 18 saat. Ben daha saatleri belli olan bir iş yapmak istiyorum. Hatta ben pek işe gitmeyeceğim kendi işimde. Laundry gibi, bir bozukluk makinesi, 30 yıkama 25 kurutma makinesi kurup gelen kağıt dolarını 25 c ye çevirsin, yıkasın kurutsun alıp gitsin. Bir meksikalı abla alırım ortalığa göz kulak olacak, ben de arada gider kontrol ederim ortalığı. Tamam işte. Market açıp Türklerle uğraşamam. 🙂 Laundry gibi Carwash ve ya Gas Station da olabilir. Orada işe katılımım yükselir belki ama mesai saatlerim belirli olur. Dış mekanda olurum. Belki de kendi işimi hiç yapmam. Maaşlı bir işte çalışırım. Belki mesleğime geri döner Elektronik kompenent ihracatı yaparım Türkiyeye.. Çok hayal kuruyorum, kızmasın kimse sonra. 🙂 Hayal kurun arkadaşlar. Bol bol hayal kurun. Olmayınca bir daha kurun. Nasılsa bir şeyler gerçekleşecek. Evren bu hislerin bir karşılığını teslim edecek bizlere.

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar abi ahahaha tamam olsun nasıl istiyosan yani ben market var şimdi diye yakın bir bağlantı kurdum🙈😂

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar abi ahahaha tamam olsun nasıl istiyosan yani ben market var şimdi diye yakın bir bağlantı kurdum🙈😂

O kadar vizyonsuzuz yani. Marketten başka bir iş yapamayız.. Öyle olsun.. 🙂 şaka şaka.. Aslında market işi de keyifli bir iş. Ama genel olarak Türklerle çok içli dışlı olmak istemiyorum. Burada da bu işi yaparken karşılaştığım standart hadiseler, orada da cehennem hayatı yaşamak istemememe sebep oluyor. Bir kaç örnek...

Marlboro versene... Hangisi, kısa,,, hangisi.. touch.. (Touch dedin mi light oluyor normalde, veriyorum) yok ince olanından, (genelde maviyi tarif etmek isterler, veriyorum) yok gri olanı. (Yaw baştan söylesene, kalmadı ondan diyorum) hiç mi yok.... Yaa yokun hiçi olur mu yok işte. Yaaa, ben de sana güvendim, kaç market geçtim almadım (hiç birinde yok demekki) 🙂
    Şimdi yasak var ya her yer kapalı, biz de kapalıyız... Telefon çalıyor, kayıtlı olmayan bir numara.. - Reis dükkandamısın. Yok abi, kapalıyız. Sizde mi kapalısınız.. Abi yasak var herkes kapalı.. - Yaa ben çıktım eczaneye diyip, sende gelip açsan ya iki dakka, sigara almamışım... Abi yasak ben çıkamam... Yaa hiç açmıycanmı, bize yapma bari.. Bişey olmaz yaa. Polis bizden, emniyette arkadaş var. Ceza yazdırtmam... Ya direk bişey diyip kapatıcam telefonu, adam ihbar edecek sonra, bu herif markette satış yaptı diye.. Abi benim ev filanca semtte, arabam da yok benim gelemem diyorum, ben gelip alayım arabayla diyor. Telefonu hepten kapatsam diyorum, alarm çalsa alarmcılar polis falan ulaşamayacak.. Canımdan bezdim. Gece 4 de sabah 9 da her saat arıyorlar. Lan bu sigaranızı alsanıza cumadan.. -Ne biliyim, ben açık yer bulurum sandım... MAL... mal işte.. Ben bu işi birde 20-25 yıldır yaşamayı hayal ettiğim yerde yapamam.. Oranında kendine özgü delisi vardır. Almiyim 🙂

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar yok estagrufullah genelde türkiyedeki işi devam etmek istiyorlar ya insanlar o yuzden demiştim ama oooff doğru dedin yazdığını okurken sahneler gözümde canlandı resmen aynen market işini boşvermek en iyisi, bide burda türk markete gidince fiyat kıyası olurr aa o çay tr de şukadar sen şukadar yazmışsın etikete gibi gibi şeyler hiç gerek yok..

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

ya arkadaş şu rafadan yumurtayı bi beceremedim bide ördek yumurtası kaynattım galiba 😃 diğer yumurtalarla bir koymuş annem 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ya arkadaş şu rafadan yumurtayı bi beceremedim bide ördek yumurtası kaynattım galiba 😃 diğer yumurtalarla bir koymuş annem 😃

Vereyim mi sırrını rafadan yumurtanın. Ben harika yaparım. Ördek yumurtası da iyiymiş len yollasana..

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Vereyim mi sırrını rafadan yumurtanın. Ben harika yaparım. Ördek yumurtası da iyiymiş len yollasana..

yollayayım abi bende ilk defa yedim köyden göndermişler 😃 özelden yaz sırrı herkes bilmesin 😃

• ⭐⭐⭐⭐

kafadan olmuş gene benimki az erken cıkarsam ama kayısı kıvamını tuttururmuşum 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar yok estagrufullah genelde türkiyedeki işi devam etmek istiyorlar ya insanlar o yuzden demiştim ama oooff doğru dedin yazdığını okurken sahneler gözümde canlandı resmen aynen market işini boşvermek en iyisi, bide burda türk markete gidince fiyat kıyası olurr aa o çay tr de şukadar sen şukadar yazmışsın etikete gibi gibi şeyler hiç gerek yok..

Sorma.. Burda bile yapıyorlar, istanbulda bu para migrosta bu para... Geçen biri Metro marketle kıyasladı.. Yuh artık yaa dedim, adamlar avrupanın en büyük grosu ben bildiğin mahalle bakkalıyım lan, neyle neyi kıyaslıyosun.

Usa da koyucam sucuğu 12 $ a, diycek ki 85 lira yapıyor, türkiyede en kalitelisi 60 lira. 25 lira fazlaya satıyorsun.. Çay 30 lira 5 dolar etmez sen 7 dolara koymuşsun, internetten bakıyoruz hep biz fiyatlara, kazıklıyorsun diyecek.. Yok yok.. almiyim.. Uber yapayım daha iyi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Sorma.. Burda bile yapıyorlar, istanbulda bu para migrosta bu para... Geçen biri Metro marketle kıyasladı.. Yuh artık yaa dedim, adamlar avrupanın en büyük grosu ben bildiğin mahalle bakkalıyım lan, neyle neyi kıyaslıyosun.

Usa da koyucam sucuğu 12 $ a, diycek ki 85 lira yapıyor, türkiyede en kalitelisi 60 lira. 25 lira fazlaya satıyorsun.. Çay 30 lira 5 dolar etmez sen 7 dolara koymuşsun, internetten bakıyoruz hep biz fiyatlara, kazıklıyorsun diyecek.. Yok yok.. almiyim.. Uber yapayım daha iyi 🙂

e ama öyle abi ayıp yaptığın 😃

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir denir yani,, uberden geçmeyen gcardlıda ne bileyimm biraz eksiktir 😂 ilk işimiz illlaki onlar zaten sonrası kısmet duruma bakıcaz artık abi sağolasın ben kaçar şimdilik yine görüşmek ümidiyle hayırlı geceler..

• ⭐⭐⭐⭐

Sen yumurtayı yap dediğim gibi.. Karıştırma gerisini..

• ⭐⭐⭐⭐

Sen yumurtayı yap dediğim gibi.. Karıştırma gerisini..

o iş bende merak etme 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir denir yani,, uberden geçmeyen gcardlıda ne bileyimm biraz eksiktir 😂 ilk işimiz illlaki onlar zaten sonrası kısmet duruma bakıcaz artık abi sağolasın ben kaçar şimdilik yine görüşmek ümidiyle hayırlı geceler..

ben geçemicem eğer kazanırsam gc yi çünkü araba sürmeyi bilmiyorum daha 😃

• ⭐⭐⭐⭐

dilik yi

İyi geceler. Rahatına bak. Forum bize emanet. Uber de yapıcaz lift de Doordash da yapıcaz Allah ve evrenin izniyle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |