Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @thestars Kimi hayalle motive olur, kime ters psikoloji yapar daha çok hırslanır? Biz, en azından ben bu foruma duygularımı düşüncelerimi paylaşmaya geliyorum. Kendim gibi insanları görünce de mutlu oluyorum. Herkes çıkma ihtimalinin farkında. O yüzden bırak kim ne istiyorsa onu yapsın bence.

• Düşünceleriniz hayalleriniz olumsuz sonuçlanırsa canınız çok yanar. Benim asıl anlatmak istediğim şey şu.. 6 Haziran'dan sonra forumda online sayısı 10-15 sayısına düşecek ama şuan belki 1.000lerde..

Yani hayal kurduğunuz şeye tutunuyorsunuz ama netice olumsuz olursa vay haline. Burada hep kazananların hikayelerini dinledin, kazanamayanlarda yazabilseydi şöyle oldu böyle oldu diye.. O zaman asıl ibreti anlardık..!!

• @thestars Bütün umudu ve hayalleri 6 hazirana bağladım olumsuz bir şey deme kalpten giderim 😔

• @Mustafa34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@thestars Bütün umudu ve hayalleri 6 hazirana bağladım olumsuz bir şey deme kalpten giderim 😔

Yapma işte bunu... Neden kalpten gidecen ya.. Bu zaman çok zor bir istatistik.. Bak mustafa hocam sana önerim işine gücüne bakacaksın her sene başvur. Bİr sene illa kazanırsın. Ama işin sonunda kalpten gidecek bir şey yok.. Şartlara bağlama durumu

• @thestars Nasrettin hoca demiş ki; Ya tutarsa..

Hayal kurmuş insanların morallerini düşürmenin kimseye faydası yok. Bu sene kazanamazsak seneye tekrar başvururuz. Seneye kazanamazsan bir sonra ki sene tekrar..

• @crazycells Çok hızlı doldurmanız hata yapmanızı gerektirmez. Eğer tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan eminseniz ki bunda emin olunmayacak hiçbir şey de yok; göz gezdirip, teyit ettiğinizde gönderebilirsiniz.

• @Austintx bilakis ben şimdiden uyarıp sonunda karalar bağlamayın diye milleti uyarıyorum. Nasrettin hocanın hayali masumdu.. Burada hayal kuranların hedefleri yeniden doğmak ve buda tek bir çekilişe bağlanmış. Sıkıntı bu.

• @thestars Benim durumum inanki herkesten farklı ben makine mühendisliği mezunuyum yurt dışında okudum gitmeden YÖK yüksek öğretim kurumu denklik var gidin okuyun dediler üstelik burs verdiler gidip okudum Avrupa Birliği başarı bursu ile Türkiyeye döndüğümde diplomayı onaylatmaya gittim dediler ki diploma denkliği kaldırıldı üstüme kaynar sular döküldü benim gibi 60000 mezun ve mağdur var ve ben şimdi katnakçı olarak çalışıyorum dalga geçen mi dersin dışlayan mı dersin bendeki çileyi ve ezikliği ne sen sor ne ben söylim

• @thestars Yaşını başını almış insanlarız. Ben sinerjiye inanan bir insanım. Ama tekrar edim, kazanma şansımın farkındayım. Bunun bana kimsenin söylemesine gerek yok. 6 haziranda azalırız, 2021 nisan başı gibi tekrar bekleme odasını doldururuz. Senin dediğin gibi açıklanacak güne kadar unutan da vardır. Benim ona da saygım var. Nasıl benim gidip o insanlara, ''kardeşim neden unutuyorsun ümitlensene'' demem garip ise, senin de ümitlenmeyin demen o kadar garip.

@thestars Benim durumum inanki herkesten farklı ben makine mühendisliği mezunuyum yurt dışında okudum gitmeden YÖK yüksek öğretim kurumu denklik var gidin okuyun dediler üstelik burs verdiler gidip okudum Avrupa Birliği başarı bursu ile Türkiyeye döndüğümde diplomayı onaylatmaya gittim dediler ki diploma denkliği kaldırıldı üstüme kaynar sular döküldü benim gibi 60000 mezun ve mağdur var ve ben şimdi katnakçı olarak çalışıyorum dalga geçen mi dersin dışlayan mı dersin bendeki çileyi ve ezikliği ne sen sor ne ben söylim

Eğer kendine güvenin varsa ki bu kadar azime mutlak karşılık bulursun. ABD = GC değildir. Farklı alternatifleri düşünmüyor musun? Ya da düşünmedin mi? Yani bu kadar karamsar olmak bize değil sana zarar verir. @thestars dediği üzere bazen akışa bırakmak gerekir. Evet kimiler için kaybedecek bir şey yoktur. Lakin hayat müşterektir, armut piş ağzıma düş mantığı yok.

• Ümitlenmeyin değil, üzülmeyin.. Sonuçlar yıkıcı olmasın.. Sakin olmakta yarar var. Akışına bırakın yeter..

• Acaba sadece Türkiyeye kaç kişilik kontenjan veriliyor çekilişte

• @thestars Bişey sorucam. Neden müdahale etmek isteği duyuyorsun? Gerçekten çok merak ediyorum.

Acaba sadece Türkiyeye kaç kişilik kontenjan veriliyor çekilişte

Muracat edenlerin toplaminin max %7si.

• Sebebi yok. Ben, oyun bozan çocuğum... Neyse bu son mesajımdı 6 Haziran'a kadar yazmam. Hayallerle yaşayanı, gerçeklerle olgunlaştırırlar.

• @clourpoint Teşekkür ederim Kral

• Bu ve eski forumlar dahil okumadığım konu - ileti nerdeyse olmayan ben , her sene aynı heyecan ile çekilişi bekliyorum. Hayal kurmak insanlara çoğu zaman tutunacak bir dal verir. Herkes şansının düşük olduğunun farkında bence , bari insanların hayallerine karışmayalım. Bunca senedir gördüğüm seçilemediniz yazısı değilmiş aslında beni üzen 2. Başvurumda anladım. Greencardtan hiç haberi olmayan , 3. bir şahısın başvurusuyla kazananlarmış aslında beni üzen. Bu sene pasaport sayesinde bir nebze ümitliyim. Olursa ne ala, olmazsa ilk kaybedişimiz değil. 🙂 daha önce wat ile 4 ay yaşadığım , çalıştığım, hala görüştüğüm arkadaşlarımın olduğu ülkeye gitmek bu sefer nasip olur inş 🙂

• @thestars Arkadaslar herkes birbirini kirmadan yazsin alinacak gucenecek bir sey yok.Hepimiz ayni gemideyiz.batarsak hep beraber batacagiz.

• @thestars ''Hayallerle yaşayanı, gerçeklerle olgunlaştırırlar'' Tecrübe ile sabit ise seni dinlemekte fayda var. 6 haziranda görüşmek üzere. Hayırlı akşamlar..

• 6 haziranda çıkarsa forumda kutlarız inşallah 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |