Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Valla sırf size cevap vermeye kayıt oldum foruma..Değişmez ise bu akşam 20.00 gibi

canlı yayın yapacak polis arkadaş tekrardan, GC ile de alakalı olacak... Buyrun izleyin.. Adamın işi gücü yok da abone toplamak için böyle yalan mı söylesin Allah Aşkına !... Söylediği yalan ise 10-15 güne ortaya çıkacak sonuçta ve herkes adamı linç etmeyecek mi... Abonelikten de çıkmaz mı.. Bu söylemleriniz saçma.. ve 55.000 rakamı üzerinden bir formül uyduranları da anlamıyorum.. Bu 55Bin rakamında da değişiklik olma ihtimali yok mu yani ? Polis Hakan'ın bu kadar kötü niyetli bir adam olduğunu sanmıyorum. Adamın ailesi, anası dahil canlı yayına katılıyor, kötü bir durumun oluşmasını o da istemeyecektir.

• @Rhonster bende böyle düşünüyorum , yani lotory değil belkide farklı yollardan gc olayını analtmaya çalışmıştır.

herkes greencard = loto sanıyor

ancak bu çok yanlış , greencard = aile yolu aslında

• @clourpoint Özgüven değil, iki seçeneğimiz var, ben kişi bazlı değil sonuç bazlı değerlendiriyorum. Dediğim gibi Ya kazanıcam ya da kazanamicam 🙂

• ..........

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu sene ilk kez GC çekilişine katıldım. Ya çıkar ve ben yeryüzündeki cennet olan San Diego'ya taşınırım ya da nişanlımın memleketi olan Montreal'e gideceğim. 2022 yılına gelmeden evvel terk etmek istiyorum bu Mordor topraklarını.

eyy hain Gandalf'ın yalan yanlış vesveselerine düşmüş şahıs sen nasıl olurda Yüce Sauron'un topraklarını terketme gafletinde bulunursun 😃

• Be heey Nazgul, tüm green cardlara hükmedecek olan o kudretli green cardı elime aldığımda öyle bir gideceğim ki ardımdan kartal yollasanız da fayda etmeyecek 😆

• ⭐⭐⭐⭐

Be heey Nazgul, tüm green cardlara hükmedecek olan o kudretli green cardı elime aldığımda öyle bir gideceğim ki ardımdan kartal yollasanız da fayda etmeyecek 😆

frekansları karıştırma eyy hain GandalFTÖ cü niye kartallarla götürmediler green cardları ha açıklasana 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Be heey Nazgul, tüm green cardlara hükmedecek olan o kudretli green cardı elime aldığımda öyle bir gideceğim ki ardımdan kartal yollasanız da fayda etmeyecek 😆

frekansları karıştırma eyy hain GandalFTÖ cü niye kartallarla götürmediler green cardları ha açıklasana 😃

Kartallarla götürselerdi Trump görürdü, müdahale ederdi. Hem kartallara hispanic ucuz iş gücü muamelesi yapmayın kardeşim, adamların işi var gücü var 💍

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu arkadaş canli yayın yapiyor.Ağzında bir küfür kaba konuşmalar.yok bir arkadaşı varmis,gocmelik bürosunda çalışıyormuş,yok efendim turkiyeden 2021 alınacak göçmen sayısını ona göstermiş te o söyleyemezmiş,yok alınacak sayı 10 katıymış ıvır zıvır.bu tur laflara itibar etmeyelim arkadaslar.Abd muz cumhuriyeti degilki gc ile alinacak sayi belli 55000.ne bir fazla ne bir eksik.Keske bu arkadaşın söyledikleri dogru olsa da 10000veya 20000 vize turkiyeye verilsede hep beraber gitsek.bana pek mantıklı gelmedi.Abd parlementosunda yasal göçmenlik ilgili bir haber gecerse ozaman dikkat kesilelim.boyle youtuber lara inanmayalim.dediydi demisti ile olmaz.

Katılıyorum Turgut abi. Hikaye yapıyor. İzleyici artırmak için en dikkat çekici konu neyse ordan vuruyor. Amerikanın azalan nüfusu ciddi bir rakam değil. GC yi hiç yapmasa yine de bir şeyi eksimez. Her yıl çeşitli şekillerde binlerce insan göçmen olarak giriyor.

Bende inanmayanlardanim zaten tenezzul edip video acip da izlemedim yapilan yorumlara hitaben yaziyorum. Gc sonuclari yaklastikca izlenme saglamak icin herkesin birseyler atip tuttugu haller bu zamanlar.

• ⭐⭐

@Ali-Dmr her türlü gidecek kanada da kötü değil sonuçta kıta amerikası 🙂

• Ben insanlardanım green card işine müdahale ettiklerini zaten düşünüyorum ayrıca reklam olsa adam 1,5 saatlik yayında 1 kez mi söyler

• @Austintx Tam olarak bu 🙂

• Arkadaşlar bu sene başvuruda pasaport bilgileri istendi.Hiç bir şey yapmamak için mi istendi.Bu bilgiler üzerinden başvuranlar incelendi.Elemeden geçti.Belki bu noktadan sonra çekiliş yapıldı.Benim kanaatim bu yönde.

• Vallahi Amerika'yı çözmek pek mümkün değil. Neyin ne olacağı aşikar, herkes bir yorumda bulunuyor. Yahu arkadaşlar bize tezatlık lazım değil, ya kesin bilgi ya da yorumsuz bir hayat. Bu sebeple Ali şunu demiş yok efenime söyleyeyim Mehmet bunu şöyle duymuş; bunlar boş laflar. GC'nin çekiliş tarihi 6 Haziran. Herkes nasibini bulur, hak eden herkese gönülden isteyenlere keza kararsız kalmayıp direk icraate döküp başarılı olacak arkadaşlara çıkması temelliğimiz.

Bende beklemedeyim, hayırlısı diyelim.

• @Ahmet-VAROL, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben insanlardanım green card işine müdahale ettiklerini zaten düşünüyorum ayrıca reklam olsa adam 1,5 saatlik yayında 1 kez mi söyler

@Ahmet-VAROL, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben insanlardanım green card işine müdahale ettiklerini zaten düşünüyorum ayrıca reklam olsa adam 1,5 saatlik yayında 1 kez mi söyler

Yahu bu serif kcc yetkilisimi veya sözcüsümü?bu kadar itibar etmeyin arkadaslar.aklimizla alay ediyor anlamadinizmi?delinin biri kutuya bir tas atti 40 akilli cikaramamis vay arkadas ya nelerw kaldik

• ⭐⭐

Bu kadar agresif olmaya gerek yok arkadaşlar şerif kötü bir şey demedi soru gelmese söylemeyecekti bile olursa olur olmazsa olmaz güzel bir haber çok bel bağlamayın ama bu kadar da gerilmek kimsenin faydasına değil

• ⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-VAROL, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

insanların gc ye müdahale ettiklerine inanmaya devam edebilirsin hocam.

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu kadar agresif olmaya gerek yok arkadaşlar şerif kötü bir şey demedi soru gelmese söylemeyecekti bile olursa olur olmazsa olmaz güzel bir haber çok bel bağlamayın ama bu kadar da gerilmek kimsenin faydasına değil

agresiflik değilde acayip umutlananlar var onlar için zor olacak bu gc denen illete başvuranların bence artı veya eksi gelen hiç birşeye aldanmadan sadece sonuca bakmaları taraftarıyım

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evet arkadaşlar. Gerilmeye hiç gerek yok. Adamın belki çok sağlam istihbaratı vardır. O zaten kendisiyle ilgili işi bitirmiş. Bizlerin bol bol kazanıp gelmesine sevinerek eline geçen bu bilgiyi paylaşıyor. Bir de kendi gittikten sonra sınırların kapatılmasını, kimsenin gelmemesini isteyen tipler var. bunda kötü niyet aramıyorum. Gerçeklikten ne kadar uzak da görünse insanda ''inşallah'' diye bir duygu yaratıyor. ''Yalan da olsa anlat Tatarağası, hoşuma gideoor'' demiş eski bir abimiz. Biz de inşallah diyelim.

• Keşke konuyu açmasaydim diyorum yanlismi yaptım acaba 🤔🤔🤔

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |