Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dediği çıkmazsa takipten çıkacağım polis arkadaşı 😂

• @Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Dediği çıkmazsa takipten çıkacağım polis arkadaşı 😂

Bekleyelim tolga gorelim.boyle bir konuda yetkili kisiler aciklama yapmazken bu arkadasin yorum yapmasi manidar.icimden inanmak geliyor fakat bazi gerceklerde inanmama mani oluyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Reklam yaptığını sanmıyorum birbucuk saat izledim videoyu iki üç kere bahsetti green card mevzusundan bekleyip göreceğiz bakalım

2 3 kere bahsemesi yüzünden baştan sona izlediniz ama 🙂 bu da bir taktik herkes toplanıyor kanalına.

• ⭐⭐⭐⭐

abd daha fazla göçmen alacak olsa bile bunu dv lottery üzerinden değil diğer çeşitli göçmen vizeleri üstünden yapar. her yıl kaç yüz bin gc veriliyor çeşitli yollarla.

• ⭐⭐⭐

Bana da çok inandırıcı gelmedi. Keşke gerçek olsa da bir çok kişinin hayali gerçekleşmiş olsa.

• ⭐⭐

Arkadaşlar bir kısmınız haklı bir soru sormuş bir şerif böyle bir konuda bilgilendirilmez diye evet haklısınız ancak zaten orada ki arkadasim söyledi bunu diyor başka kulis bilgisi olarak düşünün

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar bir kısmınız haklı bir soru sormuş bir şerif böyle bir konuda bilgilendirilmez diye evet haklısınız ancak zaten orada ki arkadasim söyledi bunu diyor başka kulis bilgisi olarak düşünün

o çok önemli değil ya söylenen şey dv lottery e başvuranları yani bizleri ilgilendiriyor ama abd böyle birşey yapacak olsa dediğim gibi diğer çeşitli göçmen vizelerinden yapar. kaldı ki niye yapsın orası ayrı 300 küsür milyonluk ülkede 100 bin kişi öldü diye böyle extrem birşey yapmaya gerek var mı ?

• ⭐⭐

@Rhonster benimde çok aklıma yatmadı. Ve evet yaparsa diğer göçmenlik vizeleri içinde yapar diye düşünüyorum ancak buna gene biz de dahiliz elbet anlatıldığı kadar çok olmasa da bizim kontenjanların da artacağını düşünüyorum eğer böyle bir gündemleri varsa

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster benimde çok aklıma yatmadı. Ve evet yaparsa diğer göçmenlik vizeleri içinde yapar diye düşünüyorum ancak buna gene biz de dahiliz elbet anlatıldığı kadar çok olmasa da bizim kontenjanların da artacağını düşünüyorum eğer böyle bir gündemleri varsa

dv lottery için bu imkansız yasalarla belirlenen birşey ve şu durumda yasalarla uğraşmayı kimse istemez.

• ⭐⭐

@Rhonster yıldan yıla alımlar 25 bin civarında kapanır belki de o kısımdan artacak

• Söyle bir gercek te var arkadaslar.bu bilgi Sadece tarım sektörü icin ;Abd de korona sürecinde kacak göçmenlerin is bulamadigi,sağlık sigortaları olmadığı ve hastanelere kabul edilmedikleri icin Abd yi terk ederek ülkelerine döndügü ve tarim iscisi açığı olduğu, ilerleyen surecte tarim arazilerinin ekilmemesi durumunda Abd nin gida sıkıntisi cekebilecegi söylenmekte.bu da pek tabiki gc yi bağlayan bir durum degil

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster yıldan yıla alımlar 25 bin civarında kapanır belki de o kısımdan artacak

nasıl yani toplam basılan ailelerle beraber basılan toplam (bu yıl oldu 55 bin ) 55 bin vizeyi kastediyorsanız demin ki dediğimle aynı şey 55 bin vize basıldıktan sonra case number kaçsa orada duracaktır süreç.

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Söyle bir gercek te var arkadaslar.bu bilgi Sadece tarım sektörü icin ;Abd de korona sürecinde kacak göçmenlerin is bulamadigi,sağlık sigortaları olmadığı ve hastanelere kabul edilmedikleri icin Abd yi terk ederek ülkelerine döndügü ve tarim iscisi açığı olduğu, ilerleyen surecte tarim arazilerinin ekilmemesi durumunda Abd nin gida sıkıntisi cekebilecegi söylenmekte.bu da pek tabiki gc yi bağlayan bir durum degil

h1b ile gidilebilir.

• @Rhonster ekrem ceşitlilik vizesi icin soylemis bu kasaba şerifi arkadas.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster ekrem ceşitlilik vizesi icin soylemis bu kasaba şerifi arkadas.

bilmiyorum abi ama tribünlere oynuyor diye hissediyorum burada yazılanlardan. ama ne olur bilinmez tabi.

• @aoakkaya 6 June "at noon" da açıklanacak yani EDT 12.00'da, o da Türkiye saati ile akşam 7 yani 19.00'a denk geliyor.
    "At noon" saat 11 a.m. ile 2 p.m. arasında herhangi bir zaman dilimine deniyor ancak genelde tam öğlen saati kast edilir.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster ekrem ceşitlilik vizesi icin soylemis bu kasaba şerifi arkadas.

bilmiyorum abi ama tribünlere oynuyor diye hissediyorum burada yazılanlardan. ama ne olur bilinmez tabi.

Aynen kardesim.bu konuda bilgi vermek sana mi kaldi.burada bir suru arkadasimizi sebepsizce umutlandiriyor.yaptigi yanlis bu serif in.

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach ahh gönlümün efendisi chicago ☺

• Arkadaşlar, isterlerse Türkiye'den 1 milyon kişi alsınlar. Ben şansımı %50 olarak görüyorum.

Ya çıkacak ya da çıkmicak 🙂

• @Austintx, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar, isterlerse Türkiye'den 1 milyon kişi alsınlar. Ben şansımı %50 olarak görüyorum.

Ya çıkacak ya da çıkmicak 🙂

% 50 Mi?Özgüvenin cok iyiymis.👍super

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

49

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |