Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hadi hadi iyisiniz yine...
    https://streamable.com/n5tjd3

• ⭐⭐

amrika brezilya vatandaşlarına girişi kapatmış covid sebebiyle

• @LordBolton 6 hazirana uzatılmasındaki etkenlerden biri de bu yazdıkların olabilir mi acaba kafamda deli sorular...

• @LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

022 başvurusu olarak kast ediyor sanırım

video linki varmi acaba . bende dinlemek istiyorum.

• 26:30 . dakikada bahsedilen konu

• Videoyu izledim ( özellikle 26.30. dakikadan sonrasını).Konuşması umut verici tabiiki bizim gibi çıkmasını dileyenler için.Ama bu kişinin böyle bişeyi öğrenebilmesi ne kadar doğru olabilir? Bu konuda ben sayın @crazycells in yorumunu merak ediyorum.Sayın @crazycells sizce bu kişi böyle bir bilgiyi öğrenmiş olabilir mi? Farzedelimki doğru söylüyor o zaman benim düşüncem bu yıl pasaport şartından dolayı pasaportu olmayan özelliklede 3 veya 4 kişilik ailelerin birçoğunun pasaport almadığını düşünerek bu yıl için başvuru sayısı az olabilir.Yine eğer başvuru sayısı az ise ve sayı arttırıldı ise bu bizler için çok iyi olabilir.
    Allah hepimizin kalbine göre versin,hayırlısı ise çıksın...

• "Şu an Türkiye'ye verilen sayının 10 katı falan" diyor. Bu da demek oluyor ki, 55000'in yarısından fazlası Türkiye'den 🙂
    İnanmadım, ama yine de Asın bayrakları 🙂

Düzeltici Not: 4000-5000'in 10 katı diyormuş.

• ⭐⭐⭐⭐

ben geldim 😃 biraz geç geldim kusura bakmayın 😃 pc bozuldu da fanı çalışmıyordu 3 gündür 😃 bende açtım laptop'un arkasını oğlum fan bak sana üflemeyi değil dönmeyi öğretiyorum diyip fanı pc acıkken elimle 1 çevirdim çalışmaya başladı 😃 yeni fan siparişi verene kadar kurtarır herhalde 😃

• @LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar bahsettiğim şerif canlı yayınında tekrar yeşil kart çekilişi hakkında bir açıklama yaptı dediğine göre 2021'e kadar hesaplama yapmışlar çok fazla insan ölecekmiş o yüzden bu açığı göçmenlerle kapatacaklarmış Türkiye ye ayrılan kişi sayısı tam rakam vermedi ama şöyle söyleyeyim dedi 10 katıymış dediğine göre çok uçuk bir rakammış baya bir öyle dedi... bu bayram günü size duyar duymaz yazayım dedim yani kesin midir olmayabilir de ama biraz mutlu olmanın bu sıkıntılı bayram döneminde hepimize iyi geleceği kanısındayım o yüzden duyar duymaz heyecanlanıp sizinle paylaşmak istedim şimdi yeni bir bilgi verdi 2021 de ki açıklanacak rakamlar için dedi.. yani 2022 başvurusu olarak kast ediyor sanırım

dayanakları ne nereden biliyor?

edit: izledim yorumum şu çok işsiz var ama o adamların çoğunun iş yerleri batmamıştir orası türkiye değildir. ama bunun gerçek olma ihtimali çok yüksek değildir. alım çarpı 10 değildir.
    denel sayıyı arttırmış olabilirler tabi.
    tabi geçen yıllarda george bush muydu bill clinton muydu kafkaslarda eziyet gören türk göçmenleri almıştı. haberi bulamadım biri yazsın. yani lazımsa alıyorlar. olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@heleniki, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Videoyu izledim ( özellikle 26.30. dakikadan sonrasını).Konuşması umut verici tabiiki bizim gibi çıkmasını dileyenler için.Ama bu kişinin böyle bişeyi öğrenebilmesi ne kadar doğru olabilir? Bu konuda ben sayın @crazycells in yorumunu merak ediyorum.Sayın @crazycells sizce bu kişi böyle bir bilgiyi öğrenmiş olabilir mi? Farzedelimki doğru söylüyor o zaman benim düşüncem bu yıl pasaport şartından dolayı pasaportu olmayan özelliklede 3 veya 4 kişilik ailelerin birçoğunun pasaport almadığını düşünerek bu yıl için başvuru sayısı az olabilir.Yine eğer başvuru sayısı az ise ve sayı arttırıldı ise bu bizler için çok iyi olabilir.
    Allah hepimizin kalbine göre versin,hayırlısı ise çıksın...

Sanirim arkadas polis, fakat polisler eyaletlere bagli oluyor, federal hukumete degil... Disisleri Bakanligi'ndan herhangi bir bilginin bir eyalet polisine ulasmasi bence cok gercekci degil.

10 sayisi da bana rastgele bir sayi gibi geldi. Bir de ben bu aciklamalari tam anlayamadim, facebook grubunda da gordum benzer bir yorumu... neden COVID'den dolayi insanlar oldugu icin daha fazla kisinin secilecegi dusunuluyor? Bu fikir ne zaman, kimden cikti bilmiyorum ama dunya boyle calismiyor ki 🙂 Amerika ne zamandan beri populasyonu sabit tutmaya calisan bir ulke? Bos yerleri doldurmaya mi calisiyor 🙂

Kanimca gereksiz gruplardan ortaya cikip yayilan bir tevatur 🙂 insanlar da inanmak istedigi icin inaniyorlar ve yayiyorlar... (hangimiz istemeyiz ki Turkiye'den binlerce kisinin vize almasini 🙂 )

• @travelleth diğer eyaletlere göre vasıflı ve vasıfsız eleman ihtiyacı daha fazla bunu internetten arayarak da öğrenebilirsiniz

• @drrocky habere kesinlikle ben de inanmıyorum. Gönül tabi ki ister daha fazla kişiye cıkmasını ama rakamlar fantastik. Bu arada bu ve benzeri haberi yapanlar Amerika populasyonu sabit tutmaya çalışıyor gerekçesiyle yapmıyorlar. "Niteliksiz, vasıfsız insan gücü azalırsa, Amerikalılar bu işlerde cok calışmadıkları için, o açığı kapatmak istiyor hükümet " gerekçesini göstererek bu haberleri yapıyorlar.

• ⭐⭐

@crazycells bence bu almanya kanada gibi ülkelerin gçömen lazım alalım demelerinden ama amerika 300 milyonluk ülke 100 bin can kaybı da çok değil eksik kaldı adam fazla alalım denecek

• @Alex Bence GC açıklama tarihleri yaklaştıkça Amerika için şehir efsanelerinin yayılma hızı artıyor.
    Bana pek mantıklı ve inandırıcı gelmedi ancak düşüncesi güzel tabi...:)

• Bence de şehir efsanesi keşke gerçek olsa ama değil

• Bu tür paylaşım ve haberler umudu arttırıp beklentiyi olması gerekenden daha yukarı çekiyor. Bu da Lottery zamanı gelip sonuç hüsran olunca da olması gerekenden fazla hüsran yaşanmasına sebep olacaktır. Siz mantiginiza ve matematiğinize uygun psikoloji de çekiliş sonucuna bakmalısınız.

• Herkesin hakkında hayırlısı 🙏 herkes bir umut bekliyor umarım gerçekten gitmek için hazır hissedenler sanşı yaver gitsin 😊

• @Alex, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

26:30 . dakikada bahsedilen konu

Bu arkadaş canli yayın yapiyor.Ağzında bir küfür kaba konuşmalar.yok bir arkadaşı varmis,gocmelik bürosunda çalışıyormuş,yok efendim turkiyeden 2021 alınacak göçmen sayısını ona göstermiş te o söyleyemezmiş,yok alınacak sayı 10 katıymış ıvır zıvır.bu tur laflara itibar etmeyelim arkadaslar.Abd muz cumhuriyeti degilki gc ile alinacak sayi belli 55000.ne bir fazla ne bir eksik.Keske bu arkadaşın söyledikleri dogru olsa da 10000veya 20000 vize turkiyeye verilsede hep beraber gitsek.bana pek mantıklı gelmedi.Abd parlementosunda yasal göçmenlik ilgili bir haber gecerse ozaman dikkat kesilelim.boyle youtuber lara inanmayalim.dediydi demisti ile olmaz.

• tr'den başvuru sayısı kaç olmuştur tahminen

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

56

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |