Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@TughanTug yerli aynasızın canlı yayını izleyin tam bende anlamadım ama şansımız arttı görünen

• @LordBolton, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

arkadaşlar güvenilir bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre salgın nedeniyle çok fazla ölüm olduğu için ABD de green card ile geleceklerin önünü açacaklarmış baya bir kişiye vereceğiz demişler. pasaporttan sonra bir güzel haber daha...

pasaport haberi neydi kaçırdım

• ⭐⭐

@drrocky pasaport şartı ile sahte başvurular siliniyor.

• @LordBolton abi zaten pasaport istemiyorlar mıydı kayıt yaparken?

• Büyük ihtimal sıralayacaklar normalde 55 binse 100 bin kabul edecekler duruma göre içinden seçecekler

• @LordBolton forumda bulamadım daha önceki yazılarda ne zaman böyle bir haber geldi kesin mi ? Sahte pasaport ile başvuru yapıldığını anlayabiliyorlar mı bir sorgu sistemi varmıdır. Eğer loto öncesinde silme olayı gerçektende olacaksa harika bir haber.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ChipsTR bu konu aylarca konuşuldu KCC çalışan birisi bu forumda olmadığından yada tanıdık birisi olmadığından hep olasılıklar üzerinde konuşulup kapandı ondan dolayı kesin hiç kimse bilemez. Forumda bulamaman çok normal

• 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı‘mız kutlu olsun.

• @LordBolton hocam 10 saat önce yaptığı canlı yayını mı kastediyorsun? 2 saat 40 dakika sürmüş.. hangi dakikalar da bahsediyor acaba?

• beklenilenin aksine korona virüsü ve bu illetin getirdiği muazzam anormal işsizlik rakamları varken 2020 talihlileri için çok ekstra durumlar olacağını sanmıyorum. Ölü sayısı 100 bine doğru ilerliyor ve daha da artacak gibi görünüyor, Amerika'yı terkedenlerin sayısı da bence yine bir o kadar vardır. İlaveten toplumda özellikle trump (cumhuriyetçiler) sayesinde kısa ve orta vadede ciddi bir küreselleşme karşıtlığı da bekliyorum ki bunun anlamı ithal ettiği bir çok ürünü artık ülke içine almak için özel bir çaba gösterilecek. Tüm bu veriler ekonomiyi döndüren çarkların normalleşmeye geçildikten sonra dönebilmesi için ciddi bir çalışan gereksinimine ihtiyaç duyacağı intibası uyandırıyor. Amaaa bunlar 2020 talihlilerine etki eder mi? pek sanmıyorum. Benim öngörüm iş gücü piyasasındaki çalışan açığını gidermek için 2021 talihlileri (ve sonraki yıllar için ) için esnetmeler olabilir, hatta saydığım nedenlerden dolayı trump'ın savunduğu göçmen alımında puanlama sisteminin artık daha ciddi bir şekilde tartışılabileceğini düşünüyorum.

• ⭐⭐

arkadaşlar pasaport için burada yeni bir polemik yaratmak istemiyorum ilgilenenler merak edenler

burada bahsediyor maalesef hangi dakika da dediğini bende bilmiyorum ancak baş kısımlar da ve 3 defa tekrar bahsediyor soruları açıyor onları da dinlemenizi tavsiye ederim burada söylenen gayri resmi bir bilgidir ayrıca onu da söyleyeyim. ve ayrıca Trump'ın savunduğu göçmenlik politikasını demokrat parti kabul etmez aralarında ki keskin ayrılıklardan biri ve green carddan ağırlıklı işci alımı yapıyorlar ve işçiye ihtiyaçları var.. Trump bir kere bile o tasarıyı meclisi sunmadı.. belki de sadece amacı ABD de bulunan işçilerin gönlünün fethetmekti.. olabilir ağırlıklı seçmeni o çünkü o kadar önemsese istese tasarıyı sunar üstüne giderdi

• Umarım doğrudur ya. Hayallere,umutlara sığındık bekliyoruz

• işsizliğin arttığı 380 milyon nüfusu olan abd de 100 bin kişi öldü diye yeşil kart sayısında artış olması gerçek bir haber olacağını düşünmüyorum.
    tarım ,hayvancılık, sağlık ve bakım hizmetlerinde dışardan eleman ihtiyçı oluşacaktır.
    ayrıca yeni dönem abd ve avrupa da tedarik ağında çin e bağımlı olmanın büyük hata olduğunu ortaya koydu .şimdi konuşalan
    ekonomik refah ağı oluşturmak üretimleri çin den abd ye kaydırma çalışmaları var.bu aşamada bir kaç yıl içinde kalifeyeli çalışanlara ihtiyaç doğacaktır .
    bu ihtiyaçı kart vererek mi çalışma vizesi ile mi çözerle zamanla ortaya çıkar detaylar.

• @birumut 'un da dediği gibi sayıda artma falan olmayacak. Tam tersi yavaş yavaş çekiliş olarak verilen Green Card ortadan kalkacak puan bazlı sisteme geçecekler yüksek ihtimalle göçmenlikte.

• ⭐⭐

Yani arkadaşlar bu benim iddiam değildir.. şerifin ilgili kurumda ki arkadaşları söylemiş eğer gerçekten söylediyse ki neden yalan bilgi versin.. ben çok işi yapacak adamdan daha bildiğimi iddia etmem açıkçası sonuçta sen daha iyisini bilsen bile onlar da kendine göre daha iyisini bilip ona göre uygulama yapıyor ki şerifin dediğine göre de bulmuşlar 😅😅😅 ayrıca ABD nüfusu 328 milyon

• ABD'nin çekiliş olarak verdiği Green Card sistemini ortadan kaldırmasının ihtimal dahilinde bile olmadığını savunuyorum, her zaman da bunu savundum. Daha önce yine bu odada uzun uzun açıklamıştım neden böyle düşündüğümü. Siyasette söylenenlerden çok ülkelerin yapısı önemlidir, ayrıca zaten puan sistemine de hiç ihtiyacı yok.

• @LordBolton izledim ancak şuan durdu diyor. Hiç bi işlem yapılmıyor ,ileride green card a basvurun mutlaka diyor.halihazirda başvuranlar şansınız arttı demiyor yani.gocmenlik bürosundan çalışma arkadaşları vermiş bu bilgiyi kendisine

• Sayı artmaz bence de 350 m a yakın nüfusu olan bir ülke kendi içinde ve normal standartlı göçmen alımlarıyla bunu telafi eder kolaylıkla.

• dolar daha ne kadar düşer sizce veya bu düşüşe aldanmamak mı lazım..

• ⭐⭐⭐⭐

@EmreGdk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

dolar daha ne kadar düşer sizce veya bu düşüşe aldanmamak mı lazım..

aldanma çocuksu mahsun yüzüne...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |