Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Akadaşlar orada durumlar nasıl?İş yerleri açık mı?Çalışabiliyor musunuz?Tr ye dönen var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenati 1 hazirana kadar akşamdan sabaha kadar sokağa çıkma yasakları uzatıldı. Gündüz yasak olduğu için delivery sadece yapılıyor.

• Burada haberlerde abartarak gösteriyorlar diye düşünüyorum.Orada bir panik havası var mı?Marketlerde durumlar nasıl stok sıkıntısı var mı?
    Vize süremizin son demlerine geldiğimiz için Türkiye'den tahliye uçuşu düşünüyoruz yakın zamanda ve çocuklu aileyiz.Hemen geri dönmeyi de planlıyoruz ancak geri dönüşte karantina olacak.Yoksa daha sakin bir eyalete mi geçmek daha uygun olur?

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: New Jersey

@greenati 1 hazirana kadar akşamdan sabaha kadar sokağa çıkma yasakları uzatıldı. Gündüz yasak olduğu için delivery sadece yapılıyor.

ya verilen şu bilgiye neden eksi basılır bu durumun artık tarifi yok bu saçma sapan atılan eksilere birşey yapılmayacak mı sayın @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster bildikleri sadece bu el işaretlerine basmak olan insanları neden ciddiye alıyorsun. Bu şarkı onlara gelsin

• @Rhonster olur olmaz herşeye cevap verdiği için eksiledim. Ayvalık10 Tr de yaşıyor new jerseyde değil. Orada bulunan biri cevaplarsa faydalı olur. Yoksa burdan herkes yorum yapar. Ayvalık10un herşeye fikri var onun için eksiledim.
    Senin yaptığın yorum saçma sapan.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maestro 1996 yılından beri amcam orada kaldı ki new jersey forumlarından 5 tanesine üyeyim facebookta kısacası ukalalık yapmışsın. Beni tanımıyorsun ailemi tanımıyorsun senin yaptığın yorum saçmalığın daniskası başkasına sataşma

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maestro ona buna saldıracağına google araştırsan bu habere ulaşırdın. Başkaları ile uğraş bana bulaşma çünkü ben havadan bilmeden atıp tutmam herşeyi ispatlarım sataştığına göre okuman var aşağıdaki haberi oku bakalım
    https://www.abdpost.com/new-jersey-de-sokaga-cikma-yasagi-ilan-edildi/27878/

• ⭐⭐⭐

@maestro, içinde söyledi: New Jersey

@Rhonster olur olmaz herşeye cevap verdiği için eksiledim. Ayvalık10 Tr de yaşıyor new jerseyde değil. Orada bulunan biri cevaplarsa faydalı olur. Yoksa burdan herkes yorum yapar. Ayvalık10un herşeye fikri var onun için eksiledim.

Ben de aynen katiliyorum. Oradaki durumlari yasayan insanlara deneyimleri sorulmus. Tabii ki bu istege Turkiye’de oturup internette arastirilip edinilen bilgilerle cevap verilmesi anlamsiz oluyor. Normalde de gelip burada verdigimiz eksi oyun hesabini veriyor gibi yazmamiz gerektigini dusunmuyorum.

• @ayvalik10 Tartışmayı ben başlatmadım. Kimseye saldırmadım ve sataşmadım. Senden daha ukalası bulunacağını sanmıyorum. Ne ailen nede seni tanımadığım doğrudur, çünkü umrumda değilsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır 1996 yılında beri amcam orada yaşıyor yazdım yaşamak kelimenin ne anlama geldiğni biliyorsun dimi kendisi 2-3 gün de bir konuşuyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır amcamın yaşadığı bölge https://caldwell-nj.com/

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: New Jersey

@keysnambır 1996 yılında beri amcam orada yaşıyor yazdım yaşamak kelimenin ne anlama geldiğni biliyorsun dimi kendisi 2-3 gün de bir konuşuyoruz.

Ilk mesajinizi yazarken orada yasayanlarin tecrubesine dayanarak yazdiginizi iletseydiniz daha iyi olurdu. Bu yazismalari yapmak zorunda kalmazdik. Yapici bir elestiri olarak kabul eder misiniz bilmem ama genellikle yaziniza “yaşamak kelimenin ne anlama geldiğni biliyorsun dimi ” gibi ifadeler ekleyerek gerginlik olusmasina ya da varolan gerginligin artmasina sebep oluyorsunuz. Yaptiginiz olumlu seylerin onune geciyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@keysnambır, içinde söyledi: New Jersey

@Rhonster olur olmaz herşeye cevap verdiği için eksiledim. Ayvalık10 Tr de yaşıyor new jerseyde değil. Orada bulunan biri cevaplarsa faydalı olur. Yoksa burdan herkes yorum yapar. Ayvalık10un herşeye fikri var onun için eksiledim.

Ben de aynen katiliyorum. Oradaki durumlari yasayan insanlara deneyimleri sorulmus. Tabii ki bu istege Turkiye’de oturup internette arastirilip edinilen bilgilerle cevap verilmesi anlamsiz oluyor. Normalde de gelip burada verdigimiz eksi oyun hesabini veriyor gibi yazmamiz gerektigini dusunmuyorum.

konunun adı New jersey de yaşayanların görüşleri değil hatırlatırım tamamen rastgele geldim ve alla alla şu yazıya neden eksi verilir diyerek söylediğim birşey nj hakkında yazı yazmak için illa orda olmak gerekmiyor malesef öyle olsa forumundakilerin %90 ının burayı terketmesi gerekirdi. sadece internette gördüğü önemli bir şeyi bu konu başlığıyla alakalı olduğu için burada paylaşmış yanlış olan şey ne ?

• ⭐⭐⭐⭐

herşeye cevap vermenin yasak olduğunu bilmiyordum sayın @crazycells e de eksi basmayı unutmayın öyleyse sonuçta o da olur olmaz herşeye cevap veriyor hatta olur olmaz değil herşeye cevap veriyor.

• ⭐⭐⭐⭐

kusuruma bakmayın ama foruma katkı niteliğinde tek bir olumlu katkın yok bilgi niteliğinde buradan gelipte saçma sapan bir sebepten dolayı sallıyorsunuz sadece yok şöyleydi yok böyleydi diyerek @ayvalik10 un bu foruma yaptığı katkının 10 da 1 ini yapmış değilsiniz bu kıskançlık veya ona benzer birşey oluşturmuş sizde.

• @Rhonster haklısınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @Rhonster , sayin @maestro 'nun eksilerine baktim, bu ozelligi kotuye kullanmis gibi durmuyor. Ama sizin dediginiz gibi sadece fikrini belirttigi icin kimsenin eksilenmemesi lazim, o nedenle sayin @maestro , lutfen eger kisinin foruma zarar verdigini dusunmuyorsaniz bu ozelligi kullanmamaya calisin. Basliga katki yaptigi surece insanlarin bilgilerini paylasmasi normal. Eger sayin @ayvalik10 'un tavrindan rahatsizsaniz, o durumda sozlu munakasaya girmek yerine eksilemek veya bu konuda bana ulasmak daha dogru olur. Zaten ben sayin @ayvalik10 'un arti almak icin fikrini belirttigini sanmiyorum, sadece diger uyelere yardimci olmaya calisiyor o nedenle alinan + veya - 'leri kisisel algiladigini dusunmuyorum... Fakat forumda fikir belirtmek icin ya da elestiride bulunmak icin en cok katkiyi yapmaya gerek yok tabii ki.

• Ben new jersey deyim burada sokaga çıkma yasağı yok hiç olmadı sabah öğlen akşam delivery yapıyorum marketler açık sosyal mesafe güzel gidiyor restoranlar sadece pickup veya delivery bugün arabalar daha yogunlaştı trafikte AVM LER kapalı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilmaz sana 5 farklı haber sitesi yazıyorum eğer bu haberlerin tamamı yanlışsa ozaman kendilerine söyleyim özür yazısı yazsınlar yanlış haber yaptıkları için

https://www.aa.com.tr/tr/pg/foto-galeri/abdde-kovid-19-salgini-hayati-olumsuz-etkilemeye-devam-ediyor/0
    https://www.aa.com.tr/tr/dunya/abdde-kovid-19-salgini-hayati-olumsuz-etkilemeye-devam-ediyor/1768501
    https://www.abdpost.com/new-jersey-de-sokaga-cikma-yasagi-ilan-edildi/27878/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

53

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |