Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar abd saatiyle 12 de açıklanacaksa ordaki yakın tanıdıklara girip bakmasını isteyebilir miyiz case number verip erken öğrenmiş oluruz

• @gc_dream hani bir yildir arastiriyorum, green card konularini okuyorum genelde karsilastigim durum su sekilde oluyor, ya ilkinde cikiyor yada bayagi bir denedikten sonra cikiyor.

• @ocolletta-toros şimdi totem yapıp hemen bakmasam mı acaba kararsız kaldım 🙂

• Arkadaslar bana çıkarsa diye çok korkuyorum maddi imkansızliktan dolayi gidemezsem kalbim çok yanar 😞

• CÜMLETEN HAYIRLI YOLCULUKLAR 🙂 KAZANSAK BİLE AMERİKAYA BU POLİTİKADAN DOLAYI GİDİLİR MI ?? ÇEVREMİZDEKİ İNSANLAR NE DER ?
    NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ KONUDA

• @laffmacun bankasında 15 usd göstermeden de giden arkadaşım vardı benim. Konsolosluğun insiyatifi bence o biraz. 5 usd de yeterli görebilir. Tabikide risk.

• @huseyinkenann TR politikasından mı?

• @gc_dream inşallah dediğin gibi olur denemeden bilemeyiz tabi

• ay lütfen kimse kimsenin moralini bozmasın. son gün. bırakın insanlar şurda birkaç saat daha güzel hayallerine devam etsinler.bu stresli dünyada hayal kurmayı bile çok görmeyin. buradaki bir çok insan çok çok düşük bir şans olduğunu biliyor.bari insanların hayalleri ve umutları ile oynamayın.hayal kurmak, umutlu olmak güzeldir.gc çıkmadı diye kimse ölmeyecek,dünyanın sonu gibi konuşmayın lütfen. herkese bol şans 🙂

• @gc_dream EVET

• Cümleten günaydın. Sonuçların açıklanmasına saatler kaldı. Sen hakkımızda hayırlısını ver Yarabbi 🙂

• herkese günaydın.....umarım burada didik didik arastırıp konusan, birbirine yardımcı olan herkese cıkar.aksam hepimiz seviniriz insallah.

• @dilamadam 🙂 böylelikle 8 saat erken bakarsın değilmi 🙂

• @huseyinkenann kac kurtul derler aile haric tabi

• Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür ben de takip ediyorum burayı. Aranıza katılmak istedim. Umarım herkesin gönlüne göre olur.

• ........

• bu sene cok heycanli bir sekilde basvuru yaptim. sabah kalkip sacimi basimi tarayip tiras olup beyaz bir duvari arkama alip yarim saat foto cekildim. 😃cok umutluyum insallah hallerimi bir sene daha ertelemem

• Arkadaşlar, kontrol edebilen var mı aranızda? Sonuçları ne zaman kontrol edebileceğiz? Herkese bol şans...

• @gokcell DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Neymis efendim, GC ye basvurmus sonra bakmayi unutmusmus ta sonradan bir vesileyle bakmista kazandigini ogrenmismis, sasirmis filan triplerine girer GC kazanan kisi.

Ya biz 3 sene önce basvurduk eşimle.Abd'deki arkadasımız basvurmustu yerimize.biz unutmsusuz bile.bilinçli bi sekilde basvurmamıstık yani sırf arkadasımızın demesi üzerine.neyse unutmusuz biz basvurdugumuzu...cıkmadı. :))) arkadasımız bakmıs. üzülecek bi durum da olmadı ama simdi öyle degil.gidecegimiz yer ,kalacagımız yer,işim bile hazır gidersem...kızım için okullara varana kadar arastırdım.cıkmazsa cok üzülcem evet ama dünyanın sonu değil tabi...burda devam edicez...kaldırılmazsa yine yeniden sansımızı denicez 😞

• @gokcell valla yalan söylemeye gerek yok. Dün geceden beri zor uyudum. Çünkü iki aylık kızım ve eşime daha iyi yaşam koşulları sağlamak için bu çok büyük fırsat. En azından bizim için öyle. Çok dua ettik çok bekledik inşallah istediğimiz sonuca ulaşırız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |