Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mrbye İnşallah, artık o sene bu sene olsun o sevinci yaşayalım gidelim, rüyamda konsolosluk görüşmeleri görüyorum o noktaya geldim 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@önder-çalışkan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster o anlamda banka soymak değil.. anladınız siz onu.🤣🤣🤣🤣

hallederiz o iş bende 😃

• @delikadir54 hemseri ciktik 🙂 Ben bi ara oralardaydim, saygilar.

• Forumdaşlar son gunlerde rv lerin fiyatlarina bakiyorum.ev kiraları 3oda olanlar icin mevkisine gore1200 ile 1500 arasi.rv parklarin fiyatlari pek fazla degil.rv alsak icinde yasanirmi .banyosu tuvaleti hatta dis mutfak olanlari var.yazlarida bagla arabanin arkasina tatilini yap.nedersiniz?

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumdaşlar son gunlerde rv lerin fiyatlarina bakiyorum.ev kiraları 3oda olanlar icin mevkisine gore1200 ile 1500 arasi.rv parklarin fiyatlari pek fazla degil.rv alsak icinde yasanirmi .banyosu tuvaleti hatta dis mutfak olanlari var.yazlarida bagla arabanin arkasina tatilini yap.nedersiniz?

olmaz olmaz 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@sncr Hoş geldin. Bekliyoruz bakalım.

• 🥁 bende heyecanlıyım bakalım bana çıkacak gibi hissediyorum. işimi bile hazırladım. 😃 Amazon warehouse'ta 15 usd for per hor and minimum 40 hour per week and 15 hr overtime 😃 totaly 65 hour.

ps: vizyon bunu gerektirir. dil şartı yok, kasıntı işler yok. arkamızda amazon var çalış babam çalış. 😃 yok iş kurucam zengin olucam falan him öyle derdim yok. ben burada o işlerden arınıp gelicem usa'ya

• ⭐⭐⭐⭐

@thestars Toplamı 55 ediyor. Overtime %50 fazlası ile 62,5 ediyor. Ama o kadar fazla çalışana karlı iş çıkmıyor sanki. Parça parça iş yapanlar daha kazançlı sanki, uberde de benzer bir konu işlenmişti. Ama dağıtım değil de warehouse personeli olarak normal ücretli iş planlıyorsan o ayrı tabi..

• ben delivery işlerine bakmam hocam o işlerde bir nevi şahsına münhasırsın. ben artık kurumsal bir şirket altında görev adamı olmak istiyorum. bir ekibin parçası olmak istiyorum. delivery işlerinde, kendi işinin patronu misali takılıyorsun. bana göre değil.

• @thestars, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

🥁 bende heyecanlıyım bakalım bana çıkacak gibi hissediyorum. işimi bile hazırladım. 😃 Amazon warehouse'ta 15 usd for per hor and minimum 40 hour per week and 15 hr overtime 😃 totaly 65 hour.

ps: vizyon bunu gerektirir. dil şartı yok, kasıntı işler yok. arkamızda amazon var çalış babam çalış. 😃 yok iş kurucam zengin olucam falan him öyle derdim yok. ben burada o işlerden arınıp gelicem usa'ya

amazon warehouse'ta kadrolu eleman olana mı saatlik 15 dolar veriliyor? Yoksa oradan paket alıp müşterilere servis eden bireysel iş yapanlara mı ?

• Ben de mudahil olim konuya 🙂

Benim aklımda kesinlikle paycheck'li iş var. Ne olursa olsun ben paycheck almak istiyorum. Haftada 40 saat, yetmezse para boş zamanlarda ve haftasonarı UBER, yemek siparişi.
    Kredi skorunu çabuk oluşturmak gerekiyor ve paycheck'de buna çok yardımcı oluyor.
    Hatta çok ağır kaldırmak gerekmiyorsa Walmart mis gibi olur. Personel indirimi de yaparlar 🙂

• @kartalveat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@thestars, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

🥁 bende heyecanlıyım bakalım bana çıkacak gibi hissediyorum. işimi bile hazırladım. 😃 Amazon warehouse'ta 15 usd for per hor and minimum 40 hour per week and 15 hr overtime 😃 totaly 65 hour.

amazon warehouse'ta kadrolu eleman olana mı saatlik 15 dolar veriliyor? Yoksa oradan paket alıp müşterilere servis eden bireysel iş yapanlara mı ?

kadrolu çalışana hocam. depo görevlisi Türkçesi

• @thestars, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Verdiginiz rakamlarla, haftalik ucret $937.50 oluyor. Aylik 4 hafta uzerinden $3,750 yapiyor. 30% vergi falan kesintilerden sonra $2,600 civari net kalir size. Baslangic icin fena sayilmaz.

• 2014 yılındaki haftalık çalışma tempom o zaman sattlik ücret $8.5 per hour 15günlük paycheck ile 1400 usd aylık hemen hemen 3.000 usd alıyordum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumdaşlar son gunlerde rv lerin fiyatlarina bakiyorum.ev kiraları 3oda olanlar icin mevkisine gore1200 ile 1500 arasi.rv parklarin fiyatlari pek fazla degil.rv alsak icinde yasanirmi .banyosu tuvaleti hatta dis mutfak olanlari var.yazlarida bagla arabanin arkasina tatilini yap.nedersiniz?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2097/rv-trailer-park-ta-yasamak

• @MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@thestars, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Verdiginiz rakamlarla, haftalik ucret $937.50 oluyor. Aylik 4 hafta uzerinden $3,750 yapiyor. 30% vergi falan kesintilerden sonra $2,600 civari net kalir size. Baslangic icin fena sayilmaz.

ya zaten düz adam olacağım. Birleşik devletlerin dv lottery programına tam bir uyum içerisinde gelip çalışacağım. Yani öyle kafasında 100 tane planı olan bir insan değilim. Herkese saygı duyarım ama minimum beklenti içerisinde gelmek en güzeli.

• ⭐⭐⭐⭐

alttaki yorumda efsane 2020 ne kadar garip olabilir derken....

• Herkes bilmez ama ben de güzel bir şarkı paylaşayım Barış Abi'den. Jonny sins bizim lise yılarımızda kaldı. şimdi 3 üniversite bitirdik doğru örnek olmaz. İlla barış manço dinlenecekse; Nick the Chopper

• Dostlarım ne olacak bu halimiz? Umudu olanları görelim

• ⭐⭐⭐⭐

şarkı paylaşmak için paylaşmamıştım zaten sadece ilginçliği komikliği için paylaştım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |