Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Millet kara kara düşünmeye başladı.Allahım sonumuzu hayır etsin.

• 'La casa de papel' izlemeye basladilar o zaman, fikir edinmek adina.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

'La casa de papel' izlemeye basladilar o zaman, fikir edinmek adina.

ben izlemedim abi boş ver gereği yok 😃

• @clourpoint

o eski heycanı kalmadı çünkü , önceden 5-6 gün kalmıştı şimdi tekrar 1 aya çıktı ,

ben dahil çoğu insanında hevesi kaçtı

artık ,çıkmazssa diye değil , ulan ya çıkarsa napıcam bu dolarla diye , çıkınca üzülmeye başlıyacaklar

• @AgeGuns aynen

• ⭐⭐

@AgeGuns geri sayım ayarlamistim 5 mayıs için şimdi bitti gösteriyor ama yeniden ayarlayasım yok yani haklısın milletin hevesi kaçtı sanki az biraz

• ⭐⭐⭐⭐

Bu günlerde eyalet paylaşımını bırakmış bizim arkadaş. Ben paylaşayım bugün. Manalı bir eyalet.. Çok duyduğumuz, çoğumuz rahatsız oluyoruz bahsi geçince..alt metni

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@clourpoint

o eski heycanı kalmadı çünkü , önceden 5-6 gün kalmıştı şimdi tekrar 1 aya çıktı ,

ben dahil çoğu insanında hevesi kaçtı

artık ,çıkmazssa diye değil , ulan ya çıkarsa napıcam bu dolarla diye , çıkınca üzülmeye başlıyacaklar

vallahi aynen bende öyle hissediyorum.çıkmasa sanki daha çoksevineceğiz.

• Çıkmasını çok istiyorum. Çıkarsa de nasıl denklestiricez o paraları diye de düşünüyorum kara kara... Hem gitmeden önce gereken masraflar, hem mülakatta gösterilecek ve elbette gidince orada düzen kurana kadar harcanacak miktar vs.. Az birazcık (gerçekten çok az) birikim var. 2 de araba. Öyle çok lüks arabalar da değil ikisi de. Satacak evimiz yok. Yeterli miktarı denkleştirebilir miyiz meçhul. Benim ailem de eşimin ailesi de asla gitmemizi istemiyorlar ülkeden. Bu sebeple gitmekten vazgeçelim diye muhtemelen para yardımı da yapmazlar. 😔 Aileden destek alabilecekler şanslı. Bizimkiler köstek olacak zira

• ......................

• ⭐⭐⭐⭐

@Selda İşin gerçeği herşeyimizi satsak 50 bin dolar toparlayamayız. Ev araba bizde de yok. Ailelerden hem gelecek imkan yok hem destek yok hem de açıkçası biz istemeyiz. Her geçen yıl göç için gereken doları denkleştirmek ülkenin ekonomisinden dolayı zorlaşırken ayrıca da Usa'nın ağırlaştırdığı şartlar çizgiyi yukarı çekiyor. 7 cephede savaşan osmanlı gibiyiz. Her taraftan saldırı altındayız ve mücadeleyi kazanabilmek için hepsini yenmeliyiz.

• 50 bin dolar rakamına nerden ulaştın ibrahim?kaç kişilik bir aile için geçerli bu rakam?bana biraz yüksek geldi.ozaman çoğu arkadaş için hayal oldu abd desene..

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

50 bin dolar rakamına nerden ulaştın ibrahim?kaç kişilik bir aile için geçerli bu rakam?bana biraz yüksek geldi.ozaman çoğu arkadaş için hayal oldu abd desene..

abi sakin ol sen kafana takılan herşeyi açıklarım aman diyim karamsarlaşma hemen 😃 sen birşey yazınca korkuyom valla 😃

• 2020 Nisan ayı işsizlik oranları açıklandı. Son 10 yılın en yüksek işsizlik oranı maalesef.

Mart ayında % 4.4 olan işsizlik nisan ayı için % 14.7'ye yükseldi.

• Amerikan borsalari Nisan ayi issizlik oranini iyi karsiladi. 16% veya daha kotu bir issizlik orani bekleniyordu ve 14.7% beklenen kadar kotu olmadi. Birde artik yavas yavas bazi eyaletlerden ekonomiyi tekrar acma yolunda haberler geliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea ford 12k işçisi ile birlikte fabrikayı açıyor.
    bu işsizlik rakam sadece nisan için geçerli olacaktır.

• ⭐⭐ Yasaklı

bu vürüs hikayesi bitsin artık ölen ölür yaşayan yaşar dünyayı kitleyecek degiller ya su elektrik yiyecek bunları kim ödeyecek. Teksasta 500 küsür kişi ölmüş koranadan işsiz kalan kişiler 1.500.000 bu nasıl bir sacmalıktır. 500 kisi için bu kadar kişiyi bunalıma sokmak.... bu oyunun farkında olan canını yedigim rednek eyaletleri mesela oklahoma biznıss ları beşinci ayın birinde acti bile full time çalısıyolar. Çıkmasına gelince gerçekten hayal kuran adam türkiyede gidip evlenip ev araba kredisi cekmez. gider 40 yaşında arabaya biner ama cukkası saglamdır. en az 1 decade dir Bedenen burda zihnen ordadır bu yuzden baglayıcı investment yapmamıstır.Dolar isterse 20 olsun elinde vardır dolar gidip hersene ayfon almamıştır parasını tutmustur

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu vürüs hikayesi bitsin artık ölen ölür yaşayan yaşar dünyayı kitleyecek degiller ya su elektrik yiyecek bunları kim ödeyecek. Teksasta 500 küsür kişi ölmüş koranadan işsiz kalan kişiler 1.500.000 bu nasıl bir sacmalıktır. 500 kisi için bu kadar kişiyi bunalıma sokmak.... bu oyunun farkında olan canını yedigim rednek eyaletleri mesela oklahoma biznıss ları beşinci ayın birinde acti bile full time çalısıyolar. Çıkmasına gelince gerçekten hayal kuran adam türkiyede gidip evlenip ev araba kredisi cekmez. gider 40 yaşında arabaya biner ama cukkası saglamdır. en az 1 decade dir Bedenen burda zihnen ordadır bu yuzden baglayıcı investment yapmamıstır.Dolar isterse 20 olsun elinde vardır dolar gidip hersene ayfon almamıştır parasını tutmustur

sağlam rednecksin ha 😃 böyle önlemler alınmazsa 500 değil 500.000 olabileceğini biliyormusun peki ?

• yeni geri sayım hangi ildeyiz??? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yeni geri sayım hangi ildeyiz??? 🙂

29 galiba 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |