Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti hatta yanlış hatırlamıyorsam “bunu söylemek zorunda kaldığıma inanamıyorum ama” diye başlıyordu twiti, çok gülmüştüm 😁😁

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti hatta yanlış hatırlamıyorsam “bunu söylemek zorunda kaldığıma inanamıyorum ama” diye başlıyordu twiti, çok gülmüştüm 😁😁

Bir etkisi olsa bari o twitin, malum seçim zamanı

• @rasul1995 yaklaşık 4sene önce bizim bir tanıdığa çıkmıştı. Youtuberlar hariç demişsiniz ama ekliyim yinede Okan Serbes var.

• Benim bir sorum olacak biz karıkoca başvurduk ben ortaokul 8.sinif mezunuyum ama elimde bir mesleğim yok. Fakat eşimin mesleyi ve belgeleri
    İş geçmişi deneyimi herşey tastamam. Eşime değilde bana çıkarsa esimin iş meslek durumundan durumundan yararlanmazmiyiz?

• @fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim bir sorum olacak biz karıkoca başvurduk ben ortaokul 8.sinif mezunuyum ama elimde bir mesleğim yok. Fakat eşimin mesleyi ve belgeleri
    İş geçmişi deneyimi herşey tastamam. Eşime değilde bana çıkarsa esimin iş meslek durumundan durumundan yararlanmazmiyiz?

Arkadaşlar daha detaylı yazarlar ama size zaten çıksa bile ikinizde gidemezsiniz (ortaokul mezuniyeti şartları karşılamıyor ve eşinizin meslek grubu kendisini bağlar), ama lottery eşinize çıkar ve eşiniz lise mezunu ise o zaman problem olmaz ikinizin de gitmesinde sakınca olmaz.

• Arkadaslar gunaydin.şafak 09 memleketim Aydin.

• @fifadan @Mrbye ın açıkladığı gibi, siz talihli olursanız malesef şartları karşılamadığınız için süreci devam ettiremiyorsunuz, yani başvuru şartlarını karşılamıyorsunuz, eşinizin diploması veya işi sizin işinize yaramıyor 🙁

• ⭐⭐⭐

@clourpoint günaydın virüs yüzünden nasıl geçti günler ben hiç anlamadım doğru düzgün foruma bile giremedim hiç heyecan da yok bu sene bende geçen sene başvurmadığım halde yerimde duramıyordum forumdan kime çıkacak heyecanından

• @clourpoint aa aydın, severim kendisini, bakalım bu yaz didim akbüke gidebilecek miyiz, şu virüs tehlikesinden kurtulup..

• Sadece 222 saat kaldı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim bir sorum olacak biz karıkoca başvurduk ben ortaokul 8.sinif mezunuyum ama elimde bir mesleğim yok. Fakat eşimin mesleyi ve belgeleri

yararlanamazsınız asıl talihli üzerinden ilerliyor herşey.

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@clourpoint günaydın virüs yüzünden nasıl geçti günler ben hiç anlamadım doğru düzgün foruma bile giremedim hiç heyecan da yok bu sene bende geçen sene başvurmadığım halde yerimde duramıyordum forumdan kime çıkacak heyecanından

Uzulerek belirtmek isterim ki forumda takilan kisilere cikma olasiligi ne yazikki %1 . Sonradan kazandigini ogrenip gelenlerin sayisi ise %99 yine ayni sekilde. 14 yildir basvurup bu forum ve baska forumlarda da gordugum kadariyla malesef durum bu. Umarim bu yil tam tersi olurda bizlerde kazandigimizi gorebiliriz fakat yine de cok buyuk hayaller kurmamaliyiz ki uzulmeyelim.

• Has not been selected yazısına şimdiden kendime alıştırdım sonuç da bu bir loto çekilişi milli piyangodan ikramiye kazanma şansım daha yüksek dünya genelinde milyonlarca insan başvuru yapıyor bu sene pasaport zorunluluğundan dolayı başvurular geçmiş yıllara göre bir düşüş gösterecek unutmayalım ki pasaport çıkarma maliyetlerine bakarsak diğer ülkelere göre daha maliyetli diğer ülkelerde cuzi bir rakamla pasaport çıkarma imkanları var o yüzden çıkmasa da üzülmeyin herkese bol şanslar diliyorum

• ⭐⭐⭐

@mexido, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Uzulerek belirtmek isterim ki forumda takilan kisilere cikma olasiligi ne yazikki %1 . Sonradan kazandigini ogrenip gelenlerin sayisi ise %99 yine ayni sekilde. 14 yildir basvurup bu forum ve baska forumlarda da gordugum kadariyla malesef durum bu. Umarim bu yil tam tersi olurda bizlerde kazandigimizi gorebiliriz fakat yine de cok buyuk hayaller kurmamaliyiz ki uzulmeyelim.

evet ne yazıkki öyle kazanıp gelenler daha fazla umarım bu yıl daha çok kişi gider forumdan da mutluluğumuz katlanır. Çoğumuz hayal kırıklığının yıkamayacağı olgunluktayız diye düşünüyorum çıkmazsa da seneye yine bekleme odasındayız :)) çooook isteyen kazansın

• Günaydın,iyi pazarlar.
    Zaman yaklaşıyor,bir aksilik çıkarmasa bari....

• Bir şeyi gerçekten merak ediyorum. Neden her gün herhangi biri gelip 'çıkma olasılığı %1, fazla hayal kurmayın üzülürsünüz vs' sözler söyleme gereksiniminde bulunuyor? Bence bu forumdaki herkes bunun farkında, her gün yazılmasını gereksiz ve anlamsız buluyorum. Tamamen mod düşürücü yazılar bunlar. Bence pozitif yaklaşım her zaman çok daha iyidir. Şimdi diyebilirsiniz ama bunlar gerçekler falan ama gerçekleri de hepimiz idrak edebiliyoruz, her gün hatırlatılmasına gerek yok diye düşünüyorum

• %1 den bile az diyenler lütfen yazmayın . Çıkmayacağını düşünüyorsanız başvurmayın kardeşim zorla kimse tutmuyor sizi . İnsanların o %1 lik hayallerinin modunu düşürmeyiniz . 9 günden sekam olsun

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaslar gunaydin.şafak 09 memleketim Aydin.

Bende Aydinliyim,umarim kazanirsin hemsehrim

• @mexido, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu yil cikma olasiligi %1 den kesinlikle daha yuksek. En az %3-4 bence. 2021 basvuranlari tum yillardan daha sansli. O yuzden sonuclara baktiginizda ani sevinc şokuna hazırlıklı olun 🙂

• ⭐⭐⭐

@Erkangeziyor biraz sevinç biraz hüzünlü olarak hayırlısıyla inşallah diyorum 🙏

• Amerikayı konu alan güzel bir film ya da belgesel önerebilir misiniz ? tarihi olabilir, 21. yy da Amerika olabilir fark etmez

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |