Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Yurtdisinda yasiyorum ve amerikaya gitmek istiyorum biliyorum suan vuris nedeni yuzunden gidemem ama sadece size sormak istedim almanyada yasiyorum suresiz oturumum var turk passparotum var bana bilgi verebilicek arkadaslar varmi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@The-Pookie @MySea senile aynı şartlarda idi şu anda 15 yıldır amerika da ayrıca 3 yıldır almanya da yaşayan grupta arkadaşlar var onlarda çekilişe katıldı. Neden böyle bir şey yazdın ki sana bir şey mi söylediler. Youtuber bile var.

• @The-Pookie Turk passport ile ABD'ye herhangi bir vize almadan gelemezsiniz. Almanya'daki oturum hakkiniz ABD icin birsey ifade etmiyor. Ya greencard lottery katilacaksiniz ve sansinizi deneyeceksiniz yada turist/ogrenci vb gibi bir vize turune basvuracaksiniz. Veya evlilik yada yatirim gibi yollar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@The-Pookie, içinde söyledi: Yurtdisinda yasiyorum green kart alabilirmiyim

Merhaba Yurtdisinda yasiyorum ve amerikaya gitmek istiyorum biliyorum suan vuris nedeni yuzunden gidemem ama sadece size sormak istedim almanyada yasiyorum suresiz oturumum var turk passparotum var bana bilgi verebilicek arkadaslar varmi

Hangi yolla Green Card almayi dusunuyorsunuz? Cekilis mi? Aile sponsorlugu mu? Is sponsorlugu mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |