Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mexido gecen bir yerde okumuştum.2 yetişkin o kadar tutuyor diye.ben tam fiyatını bilmiyorum millletin yalancısıyım.rakam doğruysa bana çok geldi

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mexido gecen bir yerde okumuştum.2 yetişkin o kadar tutuyor diye.ben tam fiyatını bilmiyorum millletin yalancısıyım.rakam doğruysa bana çok geldi

Evet bana da cok geldi acikcasi. Gunluk 100$dan aylik 3bin dolar alsan en az birde vergi var tabi vergi kesilcek okadar bile alamican yani. Kira desen 1bin$ ortalama en az. 700-800 de sigorta desen 1bin dolarda yeme icme, faturalar daha fazla tutarda neyse. Ucu ucuna belki yeter yetmez.

• @mexido giderlerde ortalama bir hesap yaptımda 4000 dolar kazanman lazımki kafa kafaya gelsin.nasıl kazancaz o parayı o da ayrı bir dert.nerden bulaştık bu işe yukarı tükürsek bıyık aşağı tükürsek sakal

• @clourpoint Sakin Turgut abi 🙂 İhtiyaç dışı kalan maddi birikiminizi şimdiye kadar dolara koymamanız da bir hata aslında, paranız eriyor enflasyon karşısında. Ümitleri yitirmeyin, doların öyle 10-12tl olacağı orta ve nispeten uzun vadede olabileceği ihtimali neredeyse sıfır, zaten hep baskılanıyor. Takip ettiğiniz ekonomistleri gözden geçirin, popülizme oynuyor bazıları. Nakitinize sahip çıkın, umutlarınızı da yitirmeyin. Kısmet olur da çıkarsa hep beraber aşacağız engebeleri..

• @FreeMen hayırlı olsun kaptın muhtaradanadan hediyeyi .vallahi ben arabamı satış ilanı nı internete koydum satarsamda bir miktarıyla dolar almayı düşünebilirim.biz ekonomiden anlamayız.rüzgara kapılmış yaprak gibi sağa sola savruluyoruz.neye kime inanacağımızı şaşırdık.yanlız 6 nın altına da dolar inmez gibi geliyor.

• ⭐⭐⭐

@ugur bu bilgiyi nereden edindiniz, bende bandırmaya çok yakın oturuyorum valla duymadık o yuzden merakımdan soruyorum

• @clourpoint Temkinli davranın düşükten almaya çalışın. Hiç anlamıyorsanız işlem yapmayın elinizdekinden de olmayın.

• Abd , Türkiye'deki koronavirüs nedeni ile konsolosluk işlemlerini durdurma kararı almış , diye bir haber okudum . Umarım bir an önce düzelir . Virüs filan kalmaz dünyada . 40'dan selamlar.

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mexido giderlerde ortalama bir hesap yaptımda 4000 dolar kazanman lazımki kafa kafaya gelsin.nasıl kazancaz o parayı o da ayrı bir dert.nerden bulaştık bu işe yukarı tükürsek bıyık aşağı tükürsek sakal

Eslerin ikiside calismak zorundaki o parayi kazansin fakat bu seferde cocuk var ise birde ona bakici yada kres eklenecek o da aylik 700-800 vardir diye dusunuyorum. Yine kit kanaat olucak gibi duruyor malesef.

• @muhammed01, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Abd , Türkiye'deki koronavirüs nedeni ile konsolosluk işlemlerini durdurma kararı almış , diye bir haber okudum . Umarım bir an önce düzelir . Virüs filan kalmaz dünyada . 40'dan selamlar.

Evet gecici bir sure kapatilmis.

• @ahsenaydgdu söylentiler işte malesef bizlerde inanmak istemesekte inanıyoruz hani şu hep bi tanıdık vardır ya herşeyden hep haberi olur bizlerde o tanıdıklarin kurbanı oluyoruz. Benim temennim inşaallah hiç birimiz bu illete maruz kalmayiz ve hayat bi an önce normale döner.

• ⭐⭐⭐

@ugur bizde gönende yaşıyoruzda bandırmaya geldiyse kesin gönende de vardır diye endişelendim sordum. Evdeyiz 1 haftadır artık herkesin hakkında hayırlısı olsun tedbiri elden bırakmayalım 🙏🏻

• @ahsenaydgdu yok sizin oradaki şüpheli olanları direk bizim buraya sevk ediyorlarmış ayrıca eşrafımdan birisiyle bu forumda denk gelmek ve aynı amaç peşinde olmak güzel umarım kazananlardan oluruz.

• ⭐⭐⭐

@ugur doğru dediniz bizim burasının hastanesi test vs işlemlerde yetersiz genelde bizde bandırmaya gidiyoruz doktora 😊 Umarım talihlilerden oluruz 🙏🏻

• @ahsenaydgdu korona olayı iyice dengemizi bozdu bakalım kaderde daha neler var bekleyip göreceğiz hakkımızda hayırlısı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Trump dünkü açıklamalarında resmen atş püskürdü artık korkun sokakta kımseyı gormek ıstemıyorum gıbısınden şyler söyledi ve bılım adamlarının yaptıgı acıklamalara gore bu durum tum dunyada eskı halıne alması kasıma aralıga kadar surebılırmıs o yuzden green kartı kesın etkıleyecek cunku surada nerdeyse 30 gun kaldı ve olaylar avrupa ıcın daha yenı basladı nerdeyse (iç sesimde ırkcı dusuncesıyle umarım dıger ulkeler ıptal olur tek turkıye kalır butun katılanlara cıkar dıyor ama )siz ıcımdeki sese kulak vrmeyin 🙂 o bıraz ırkcı şaka bir yana Gün dunya ıcın bırlık olma ve acıyı paylasma zamanı Trumpı bır keree daha çin vırusu dedıgı ıcın lanetlıyorum ırkcılık en buyuk vırusten daha tehlıkelı

insanlarin cogunun hastaligi atlatmasi 2/3 haftalik bir zaman aliyor, dolayisiyla genel olarak bu virusun green card cekilisine buyuk bir etkisi olmamali. Tedavi ve korunma yollari gelistikce sayilar ve etkiler de ona gore iyilesecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İyi geceler hatıra plakası ve harita çekilişini instagram da canlı yayınlıyoruz, çok uzun sürmeyecek, canlı yayını takip etmek isteyenler için

Toplam 33 kişi katıldı

Çekiliş sonuçları

Los Angeles Hatıra plakası @baron40

Harita talihlileri @optimistic ve @FreeMen

Çekilişi storyde paylaştım, sabitleyeceğimde izlemek isteyen bakabilir

Herkese hayırlı olsun, umarım 5 mayıs 2020 deki asıl çekilişte burada olan tüm forumdaşlardan güzel haberler alırız

elinize saglik. kazanan arkadaslara tebrikler 🙂 cekilis icin de ayrica bol sanslar 🙂

• Günaydın arkadaşlar. Hayırlı cumalar cümlemize.

Bu corona virüsüne aşı bulunurda, zorlu süreçten bütün insanlar kolayca çıksın inşallah.

• Herkeze merhaba çok şükür bugünde iyiyiz sizler nasılsınız.

• Süper mario gibi mikroplara virüslere bulaşmadan koştura koştura evden işe işten eve gidiyoruz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |