Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ekonomi çöküşte harbi çok zor dönemden geçiyoruz ekonomik durum daha kötüleşecek

• @zagatoff boşver ekonomiyi ülke gündemini kardeşim, biz onlardan kurtulmak için buradayız 🙂

• @vecihi 1000 dolar param var bu para beni hangi aşamaya kadar götürür

• @zagatoff mülakat ve muayne aşamasını götürür , Biraz daha eklersen green card basım parasıda çıkar 🙂

• @tanti bende aynı şeyi söyledim arkadaşım.hayırlısı ile çıksında 🙂

• Böyle işte birde bana diyordunuz çok negatifsin. Pozitif düşünelim pozitif sonuç alalım evet ihtimal çok düşük ama çıkar

• 20 yaşındayım almanya dan evlilik imkanım var çıkmazsa avrupa ya uğraşırım.evlilik çok güzel bekarlar için 5 yılda vatandaşlık alınıyor

• @likable siz cidden değiştiniz 🙂 demiştim hatta size böyle yazmayın diye 🙂

• Bu seferde iki gündür aklıma sadece Randomly Selected çıkıyor 😁

@heleniki DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable siz cidden değiştiniz 🙂 demiştim hatta size böyle yazmayın diye 🙂

• @likable arkdaşlar negatiflik yapmadı gerçekçi konuşuyorlar ben meraktan sordum zaten.
    aşırıya kaçmadan negatif olmak çok bişe kaybettirmez çıkarsa süpriz olur çıkmazsa olağan hayatına devam edersin.bazı arkadaşlar aşırı kaptırdı kendini çıkmayınca baya üzülürler

• Amerika benim kendimi bildim bileli hayalimdi.hatta yaşayacağım ev bile gözümün önüne gelmiştir.bazen kendimi çok kaptırıp yahu reenkarnasyon var da ben önceki hayatımda orda mı yaşıyordum en ince ayrıntıya kadar gözümün önüne geliyor diyordum.valla işte buraya yazıyorum gc bana çıksın allahın sevdiği kulu olduğumu anlayıp imana gelicem :)))))

• Kalifiyeli mesleği olan ve ingilizcesi iyi olanlar avusturalyayıda deneyebilir.

• @heleniki orası öyle Çok kişiye çıkacak bu forumda Eminim

• @likable inşallahhhhhh 🙂

• @vecihi eşim tekstil mühendisi ayrıca işletme mezunu. 10 yıldır yönetici pozisyonunda bankacı.almanya diyordum ben bir zamanlar tekstil müh. olduğu için ama eşim hep makina, elektrik vs gibi mühendisliklerin şansı olduğunu düşünüyor.sizin fikriniz nedir bu konuda?

• @heleniki aşırı istekten dolayı ruhen ışınlanabilirsin 🙂 ben rüyamda avrupa ya gitmiştim

• @zagatoff ne güzellll olurrrrr 🙂 Almanya'da olabilir aslında ben seviyorum orayı.özellikle Berlin güzel şehir 🙂 ayrıca sosyal devlet.

• @heleniki Valla Almanya hakkında pek bilgim yok Murat özün adlı bir youtuber izlemiştim gayet güzel anlatıyordu istersneiz bir bakın fakat çok küfürbaz tek başınıza izleyin.Onun dışında Avustralya çok uzak fakat çok iyi bir memleket her bakımdan ama internette çok bir kaynak yok. Skill select programı var nitelikli göçmenler için mesela 2017 yılı için linteki mesleklerden alım varmış https://www.legislation.gov.au/Details/F2016L00800/Html/Text . Her sene böyle açılıyor bir göz gezdirebilirsiniz.

• @heleniki ana tarafı kayseriden baya almanya ya giden olmuş .bizimkiler zaten yabancıya kız vermeyi sevmiyor .şanslıyım o yüzden.uzak akrabalardan beğendiklerim var para kazanmaya başladığımda isterim birini.dediğin gibi sosyal devlet akrabalarımda çok işsiz var devlet bakıyor.evlilik çok güzel bişi

• @vecihi çok teşekkür ederim bilgilendirme için 🙂 çok oluyorum ama tecrübelisiniz diye düşünerekten sormak istiyorum Kanada ile ilgili bilginiz var mı? nitelikli göçmenlik gibi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |