Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Günaydınlar. 3 ay 🙈

• Günaydın forumdaşlar🖐

• Selamlar Arkadaşlar,

Yahu siz baya baya çekiliş bitmiş, hak kazanmış moduna girmişsiniz maşallah. İyi, güzel, hoş ta ya çıkmazsa büyük yıkım olur. Bir çıksın tüm hayelleri ozaman dökün ortaya. Fazla dillenirseniz bu konuda farkında olmadan beklentinizi çok çok fazla yükletmiş olursunuz, hüsranı da; acısı da büyük olur. Ahkam kesmek olarak algılamayın, aynı şeyleri bekleyen birinden arkadaş tavsiyesi diyelim.

• o zaman yol arkadaşlarına günaydın 🙂

• Günaydın arkadaşlar.

• Herkeze selam, 1 haftadır aklımın takıldıgı birşey var fikrinizi almak isterim.

1. sayfada yazmıştım başvuru yaparken üniversiteden daha mezun değildim ama 2 dersim kalmıştı ikiside ilk dönemde kesin geçecektim ve geçtimde ama başvuru yaparken üniversite mezunu olarak başvurdum, nasılsa müialakata giderken elimde diplomam olur diye. Yalnız atladıgım birşey vardı oda diplomanın üzerinden yazan diploma tarihi. şimdi baktım diploma tarihi 20.01.2020 görünüyor, yani başvuru yaparken mezun olmadıgım açıkca görünüyor. Olurda greencard talihlisi olursam Bu direk elenmek için bir sebep mi ne dersiniz?
      kafayı yiyecem, 1 haftadır hergün aklıma geliyor.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kronik kesin elenirsin ya da kesinlikle hiçbir şey olmaz kimse diyemez sadece konsolosluktaki kişinin görüşüne kalmış bir durumdur. Ondan 5 mayısta kazandığını gör ondan sonra kafayı yemeye başla. Daha 3 ay var mayısa oradan da mülakat ekimde olsa en erken 5 ayda oraya var. Daha 10 ay var şimdiden başladıysan kafa kalmaz mülakata kadar. Sen asıl boşver bunu da 7 mayıs için psikolog hazırladın mı randevu aldınmı kazanamazsan asıl ozaman bu durum hiçbir önemi kalmayacak

• @kronik aynen kafayı yiyecek bir durum yok..zaten kazanma yüzdemiz düşük, kazanamazsan bir sorun yok..şansın yaver gider çıkarsa da denildiği gibi derdini konsoloslukta anlatırsın..

• @kronik yıpratma kendini bukadar sorarlarsa ben bu tarihte gidip aldım veya son 2 sınav olduğundan okulu biteceğinden emin olduğun için öyle yazdım dersin.sonuçta diploman varmı var.asıl olmasaydı o zaman sıkıntı büyüktü.

• Pasaport şartından sonra kazanma ihtimali yüzdesi kaç olur sizce

• Değişmez bence çünkü turkiyeye ayrılmış ozel bir bölüm yok avrupa içinden seciliyoruz biz avrupada da neredeyse herkesde pasaport var.

• @kronik hic bisey olmaz rahat ol... mezun olacagima emin oldugum icin bu secenegi isaretledim dedinmi tamamdir...

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Karaoglan gurkan demirez filiminde ne diyor.ah bir af ciksin dolmusla bile yanlariz. Doksan model pontiac lemans isimi gorur burdaki arabamin aynisi olukla benzin yakmak marifet degil kanaatkar olmak lazim.google veya facebogun mudurlerinden biri hala yirmibes yillik accorda biniyor..lux yuksek motor gorgusuzlugu zengin ulkelere kapak atan hintli arap vs gelenegi

Benim Amcaoğlu söyler öyle şeyler. Gösteriş olayı Amerika’da çok normal hatta bazen sadece gösteriş için yapılıyor satın almalar harcamalar. kuzey kaliforniya da ben çok gördüm böyle, iki senede. Tabi araba için çok geçerli bir olay değil herkese her arabayı alabiliyor belli başlı markalar hariç onları herkes alamıyor.

• @gkhanfeez zaten arabanın zenginlik göstergesi sayıldığı nadir ülkeler arasındayız

• ⭐⭐ Yasaklı

Sagi solu kaziklarsin turkiyede bir araba alirsin altinda pasat superb olan kendini haci pasa diye pazarladigi bombos bir ulkeyiz.kultur sanat sanayi muzik is cemiyet fauna lazim bize araba degil

• ⭐⭐ Yasaklı

Sagi solu kaziklarsin turkiyede bir araba alirsin altinda pasat superb olan kendini haci pasa diye pazarladigi bombos bir ulkeyiz.kultur sanat sanayi muzik is cemiyet fauna lazim bize araba degil

• ⭐⭐ Yasaklı

Kamberli hondada golfte reynmen dinleyen tiplerin modifiyeci arabaci sayildigi ortamda.ebaydan tek civata aldiginda fatura gosterip vergi vermen gerektiginde aci veriyor saab cadillac sevrole hayallerim

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ir sekild

Escalade de olur belki ama bizde tek çocuk var. O da kız. Eşyamız daha derli toplu. Crv hanıma ideal. Okul-Ev-Market arası gidişlerinde işini görür. Bana biraz daha iri bişe lazım olacak. Ama hani Türkiyede ulaşamadığımız araçlara orada görmemiş gibi atlıyor olmamak için potu ufak tuttum. Yoksa F150 Ford çift kabin, ya da o ayarda bişe işimi daha iyi görür. Olmadı minibüse kadar yolu var. 🙂

Aslinda durum su.

Turkiye de kopegimiz yoktu...

Turkiye de bisikletleri arkaya atip gunasiri parklarda gezmiyorduk

Turkiye de bu kadar yuklu alisverisler yapmiyorduk marketlerden (ufak ufak yapiyorduk alisverisleri)

Yani mesele sartlarin degismesi ve sartlara ayak uydurmak...

• Günaydın herkese.

• ⭐⭐

günaydın herkese arkadaşlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |