Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @haymatlos_ Planlamaciyim önden planımı yaparim, olmazsa revize ederim🤣

Plan program herşey hazır sadece çıkması kaldı artik

• ⭐⭐

@aydemir çıksa plan yapacaz :))

• ........

• @gokcell, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Benim planlar belli. Cikinca, ilk is bir motokaravan alip 1-2 sene tum Amerikayai gezmek. Sonra LA de takilmayi dusunuyorum.

Çıkınca ilk iş olarak bunu yapacaksan, derenin suyu iyi akıyor o zaman hocam. :))

Bu arada neredesiniz şu an siz çöl filan demişsiniz.

• ........

• Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun ,Benim aklıma bişey takıldı bilgisi olan varsa yanıtlayabilirmi?
    Ben önlisans öğrencisiyim Başvuru yaparken öğrenim durumuna some universty yaptım sizce bi sorun olurmu ? Olursa da ds 260 değiştirebilirmiyim?

• ........

• @gokcell yeni yıla girerken içim rahatladı 🙂 çok sağolun.

• ⭐⭐⭐

2020 dileğimi şuraya bırakayım bende. Seneye okuyup yeni yıl dileğim gerçek oldu yazabileyim amin 🎉
    Sağlık herşeyin başı 🍀 Hepimize mutlu sağlıklı yıllar.
    Gönülden dileyen herkes greencardlı olsun 🙏

• Hepimizin hayallerinin 2020 de gerçek olması dileği ile,yeni yılınız kutlu olsun forumdaşlar

• ⭐⭐⭐

2020 yılının Ülkemize ve tüm insanlığa sağlık mutluluk huzur neşe getirmesi temennisiyle ve herkesin dileklerinin hayallerinin gerçekleşmesi ümidiyle...

• Herkesin yeni yili kutlu olsun dostlar.

Yeni yilda hepimize saglik, sihhat, huzur ve bol sevincli gunler Rabbim nasip eder insallah.

Sevgiler, Saygilar.
    Hoscakalin 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Yeni yılınız baldan tatlı,
    kelebek 🐞 gibi kanatlı,
    katlı 🏢, yatlı 🚤
    facebook, instagram "like"lı,
    haftada üç gün ızgara tabaklı,
    ama birkaç gün de şaraplı,🍷
    geçen yıldan havalı,
    kışın kayakta 🎿🏂, yazın plajda 👙,
    seyahati bol ✈,
    geri dönmesi zor,
    geliri giderinden fazla,💰
    dolu dolu sazla 🎧🎸🎵🎶, cazla,
    streslere kapalı,
    uçuşları milli, etekleri zilli,
    acısı sadece yediğiniz biberde,
    tatlısı sağlıkla uyandığınız her günde 🙏,
    kilonuz kararında 👯,
    ruh sağlığınız ayarında 🙌,
    tabiatın kucağında🍀🌿🌳,
    trafiğin uzağında,
    sevdiklerinizle birlikte💕,
    kem gözlerden uzak olsun 🌀...
    Tek derdiniz çok gülmekten bayılmak 😄,
    para saymaktan yorulmak olsun! 🙏🙏Yeni yılınız kutlu olsun 🎂 🍾

• Sonuç bekleyen tüm arkadaşların yeni yılını kutlarım. 2020 hakkınızda hayırlısı neyse onu getirsin, Mayıs ayına az kaldı 🙂 şafak 126

• ⭐⭐

burada tanıdığım satırları ile bilgi veren bekleme stresini atmama yardımcı olan ortak bir amaç etrafında toplanmış bütün dostların yeni yılını kutluyorum 2020 de ben gibi bekleyenlerin sevinçten havalara uçtuğu kazanıp gitmiş olan arkadaşlarında bizim hayal ettiğimiz hayat içinde bu yılı en mükemmel huzurlu mutlu ve neşe içinde geçirdikleri bir yıl olsun

• Herkese mutlu ve neseli bir yeni yil diliyorum!

Happy New Year!

• 2019 Yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2020 yılı hepimize daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir.
    Mutlu seneler ...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basri-ensari, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar, örneğin kurada kazandık diyelim, bizden ABD'de adres vermemizi istiyorlar onu vermesek vizeyi vermezler mi? Ben bir tanıdığın adresini vermek istiyorumda onada bağımlı kalmamak adına bek onun adresini verme taraftarı değilim. Bilgi verirseniz sevinirim...

hayir, bir adres vermeden vizeyi alamiyorsunuz.

• ⭐⭐⭐

Yeni yıl herkese hepimize sağlık, mutluluk, başarı, hoşgörü ve bol şans getirsin. Çok paralı, bol gezmeli bir yıl diliyorum. Umarım gelen yıl giden yıldan çoook daha güzel olur. Umarım bu yıl bizim yılımız olur😀Mutlu yıllar...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |