Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Halim-Baykus sorgulayamıyorum derken ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Halim-Baykus keşke senin düşüncen gibi olsa da bugün pat diye 5 mayıs olsa ama maalesef bekleyeceksin. 5 mayısa kadar tadilat dolayısıyla kapalı

• Herkese tekrardan selam . Bugün İKM(İnfaz Koruma Memurluğu) mülakat sonucum açıklandı. Maalesef geçen seneki gibi kazanamadım. Ama artık umursamıyorum. Önümüze bakacağız. Hayırlısı böyleymiş demekten başka bir şey yok. Bir bekleyiş bitti , bir bekleyiş başladı. 5 Mayıs 2020'de görüşmek dileğiyle. Yine buralardayım. Herkese bol şans.

• ⭐⭐ Yasaklı

Uzulme napalim ya sabir daha iyisi olsun.torpilsiz ben inanmiyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

beklemek çok zor geliyor.Kanadaya gitmeyi olukla para harcamayı gozum kesmiyor. Ukrayna Sırbistan Gurcıstan Montonegro Kore Japonya falanmı yapsam. Nefret birikimi az olan yerler hemde fikirleri alayım

• @Calibraturbo al benden de o kadar

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu sene bir sekıl bıyere gıtmem lazım yoksa tımaraneye kaldirilacam yok be ölsem cenazem bile kalkmaz bu sene hayatımın en kötü senesi idi

Alıntı olacaktı

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

beklemek çok zor geliyor.Kanadaya gitmeyi olukla para harcamayı gozum kesmiyor. Ukrayna Sırbistan Gurcıstan Montonegro Kore Japonya falanmı yapsam. Nefret birikimi az olan yerler hemde fikirleri alayım

Mayıs'a da az kaldı, bekleyelim yine olmazsa gideriz bi yerlere...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader mart 2020 itibaren almanya 1970 yıllardaki gibi sadece kalifiye eleman alacak

• @muhammed01, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese tekrardan selam . Bugün İKM(İnfaz Koruma Memurluğu) mülakat sonucum açıklandı. Maalesef geçen seneki gibi kazanamadım. Ama artık umursamıyorum. Önümüze bakacağız. Hayırlısı böyleymiş demekten başka bir şey yok. Bir bekleyiş bitti , bir bekleyiş başladı. 5 Mayıs 2020'de görüşmek dileğiyle. Yine buralardayım. Herkese bol şans.

Merhaba. Eğer infaz koruma olsaydın, gitmez miydin? Çünkü benimde 7, 8 aydır Sağlık Bakanlığına sürekli işçi olarak atamam yapıldı. Mayısta İNŞALLAH loto çıkarsa, 1 dakika düşünmem giderim gibi geliyor şu an bana.. 😃

• Merhaba arkadaşlar, örneğin kurada kazandık diyelim, bizden ABD'de adres vermemizi istiyorlar onu vermesek vizeyi vermezler mi? Ben bir tanıdığın adresini vermek istiyorumda onada bağımlı kalmamak adına bek onun adresini verme taraftarı değilim. Bilgi verirseniz sevinirim...

• @basri-ensari Otel adreside oluyor yanlış değilsem

• ⭐⭐⭐

@basri-ensari DS-260 formunu doldururken bu soruyla muhatap olacaksınız ve yazmama gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.
    Ancak Amerika’ya ilk girişte görevliler sizden kapalı sarı zarfı teslim alırken gc için adres bilgilerinin değiştirilebileceği biliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy dediğin de çok haklısın ayrıca mülakat zamanı konsoloslukta da değiştirebilirsin

• ⭐⭐ Yasaklı

bekleyenlere allah sabır versin insanların cıktı cıkacak seklinde arada kalması cok uzuyor. Bazen trumpun iptal etmesını ıstıyorum bu green cardı. Mastırseften sonra actım ınternetı dunya haritasını google mapden ulkelerı gezıyorum Rusya balkanlar kore ukrayna japonya bir baktım sabah olmus. Aslında istegim 7 bin motor arabaya binmek de degil dandik bir bahceli evim ve düzgün bir zanaatim olması paramı kazanmam. Fazla sivrilmemiş ve horlamayan/ horlanmayan bir ulkede yasamak. Almanya ve Abd bu tanımlara hiç uymuyor mesela.. Universite okudum ustune para verdim bes para etmez bır bolumde hayatımı öldürdum. Bu yastan sonra estonyada ukraynada mesela Bilişim uzerıne okusammı diyorum??? Kanadada yapabilecegim bir meslek olan oto kaportacılıgına yeltendim gitmeyi planladıgım sehırde zaten 8 10 tane shop var hepsinin de kotu reputasyonu var bende dedım kendı kendıme amelelik yapma bu saatten sonra arabanın bin dolarn oldugu yerde sana araba mı boyatırlar. Vesayre vesayre gene yüregim darmadagın. Moral konsantrasyon ve motivasyon sıfır.

• @KadirTPT Hayırlı olsun öncelikle. Tabi zor bir seçim olsa da ben de Amerika'ya gitmeyi tercih ederdim. Buradaki görevi sadece gidene kadar para biriktirmek için kullanırdım.

• @Calibraturbo kanada hangi şehir?

• ........

• @muhammed01 Teşekkür ederim.

Keşke Green Card başvuru ücreti 1K dolar olsaydı da, şu öylesine şansını deneyeyim diyenleri başta eleseydik.

O kadar istekliyiz ama bir türlü şans dönmüyor. Bakalım bu sene yine beklemeye devam ki işin en acıklı tarafı bekleme kısmı. Mayıs ayına daha var. Hayırlısı olsun artık ne diyelim. İnşallah buradaki ve kesin gidecek olup da çok isteyen herkese çıkar.

• ........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |