Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaş az şekerleme yaparkende insanın rüyasına green card girer mi pes yaw😆😆

• @vecihi dur bi yere not alayım diyecektim de zaten buraya yazıyoruz😁

• Çıkma olasılığı %1-1,5 arası ilk 10 gün kayıtların iptalini varsayarak kendimi avutuyorum 😁 Ama unutamıyorum abi

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Chat olayları sıkıntılı işler 😁 Burdakiler inanmıyor kaldıki ABD’dekiler inanacak 😁

Bence de aslında öyle kişiler var ama çok uzun süre sonunda başarılı olunuyor. Bence en kolayı turistlerin old.yere takılıp ordan ayarlamak.

• @reader USA’dan turist geliyormu ki 😂😁

• Bu ileti silindi!

• @likable ha illa usa istiyorsan o biraz zor

• Şimdi size sorayım bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Green Card 4000 kişiye mi çıkıyor yoksa 4000 kişi mi Green Card alıyor? Şundan dolayı soruyorum eş çocuk vs işin içine giriyor

• @vecihi İşin samimiyet kısmındaysak açıkçası kazanana sevinemiyor kıskanıyorum. Adam basıp gidiyor biz hala burada.. Aileme de söyledim ben çıkmayacağını biliyorum ama herkes gibi umutluyum işte. Pamuk ipliğine bağlı bir umut var. Ama çıkan kişiye de Allah yardım etsin. Hayatının her alanında sonuna kadar başarılar dilerim.

• @likable Türkiye de 4000 vize veriliyor aşağı yukarı yani aileleriyle birlikte toplam. Ben öyle sanıyorum. Yanlış olabilir belki @crazycells cevaplarsa daha iyi olur.

• @reader ozaman oran %1’in altına düşüyor 😁

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Şimdi size sorayım bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Green Card 4000 kişiye mi çıkıyor yoksa 4000 kişi mi Green Card alıyor? Şundan dolayı soruyorum eş çocuk vs işin içine giriyor

genelde türkiyede 3 3.5 bin kişiye çıkıyor . bu sene 4 bin küsür çıkarak rekor kırdı . bu 4 bin kişi başvurup kazananlar aileleriyle beraber 8 9 bin oluyordur tabi . ama giden sayısı genelde %50 % 55 . kazanıpta gitmeyen sayısı çok fazla .

• Bu ileti silindi!

• @yekta şöyle duydum 4000’den fazla kişinin kazandığı açıklanıyormuş elenen vize alamayan vs olunca ülke kotasını dengeliyorlar mış

• @yekta çıkıpta gitmeyeceksen bence yanlış. Gitmeyeceksen katılma bence. Gerçekten gitmek isteyen bi kişinin hakkını gaspetiyorsun. Değilmi. Mantıken.

• @hsndmn vallahi ben de deli gibi kıskanıyorum samimi olacaksak ama seviniyorum ya değişik birşey kendimi onların yerine koyuyorum içim kıpır kıpır mutlu oluyorum da...

• @hsndmn ben gerçekten seviniyorum, ama bu kazanıpta gitmeyenlerede aynı derecede zıt duygular besliyorum.

• Tahmini olan var mı bu sene kaç kişi başvurmuştur yada dv18’e kaç kişi başvurmuş?

• @likable o zaman öyle değildir o ailesi hariç rakamdır herhalde. %1 in altına düşürmeyin o oranı yoksa ben düsecegim simdi

• aynen öyle kazanıpta gitmeyenlere bende deli oluyorum 🙂 2014 de türkiyede 157 bin kişi basvurmuş . 4 sene icinde bence bu basvuru sayısı en az 250 bin olmuştur. 250 bin kişi içinden 4 bin arasına girmek bence %1 dende az gibi 🙂 benim hissiyatım forumdan en az 10 kişiye çıkacak .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

161

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |