Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller aynen öyle valla😌 Ne kadar zahmetli o kadar kıymetli😬

bekle bekle işin ne kardeşim 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Beklyoz abi hep beklemedeyiz şu hayatta:))

• Patience is a virtue.

Sabreden dervis muradina ermis.

• Birde su var: Sabreden adamin hiddettinden sakinin!

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Birde su var: Sabreden adamin hiddettinden sakinin!

Evet işte bu ben🙋🏻

• 2020 başlığında bayağı bayağı şafak sayıldı valla 😁😁 kaçtan geriye sayıldı hatırlamıyorum ama oldukça geriden başlamıştı 😂 işin keyfine eğlencesine ne yapılacaksa yapılsın ya, şafak da sayılsın ne olacak 👍🏻 Bir zararı yok nasılsa, yıkılacak insan şafak saymasa da yıkılır, metanetli insan şafak saysa da sükunetini korur 😉
    Ben yıkılmayanlardanım çok şükür ki, hayallerim yok mu, var tabi olma mı 🤩 ama geçen mayısta hiç de yıkılmadım valla, bu sene de çıkmazsa yıkılmam gibi geliyor. Kimseye de bu konuda tavsiye veya direktif vermem, çünkü bu tarz şeyler yapısaldır, birilerinin hatırlatmasıyla olacak şeyler değil, hayatını adayıp bel bağlayacaksa bağlar, talihli olamadığında yıkılacaksa yıkılır, günlerce kendine gelemeyecekse yine gelemez, o yüzden gün de sayılır, hayallerle yatıp kalkılır da.. zararlı şeyler değil bunlar, en fazla birkaç gün veya haftanız kötü geçer o kadar 😏 durmak yok hayallere devam 👍🏻

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Beklyoz abi hep beklemedeyiz şu hayatta:))

insanoğlu hep bir beklenti içinde yaşamı boyunca inşallah tüm bekleyenlerin beklentileri dilekleri hayalleri gerçekleşir...

• ⭐⭐⭐

Patience is a virtue.

Sabreden dervis muradina ermis.

derviş ermiş muradına biz bekleyelim bekleneni belki kavuşuruz beklediğimize 🙂 atasözü gibi oldu 😉

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

2020 başlığında bayağı bayağı şafak sayıldı valla 😁😁 kaçtan geriye sayıldı hatırlamıyorum ama oldukça geriden başlamıştı 😂 işin keyfine eğlencesine ne yapılacaksa yapılsın ya, şafak da sayılsın ne olacak 👍🏻 Bir zararı yok nasılsa, yıkılacak insan şafak saymasa da yıkılır, metanetli insan şafak saysa da sükunetini korur 😉
    Ben yıkılmayanlardanım çok şükür ki, hayallerim yok mu, var tabi olma mı 🤩 ama geçen mayısta hiç de yıkılmadım valla, bu sene de çıkmazsa yıkılmam gibi geliyor. Kimseye de bu konuda tavsiye veya direktif vermem, çünkü bu tarz şeyler yapısaldır, birilerinin hatırlatmasıyla olacak şeyler değil, hayatını adayıp bel bağlayacaksa bağlar, talihli olamadığında yıkılacaksa yıkılır, günlerce kendine gelemeyecekse yine gelemez, o yüzden gün de sayılır, hayallerle yatıp kalkılır da.. zararlı şeyler değil bunlar, en fazla birkaç gün veya haftanız kötü geçer o kadar 😏 durmak yok hayallere devam 👍🏻

Heh işte tam da söylemek istediklerim bunlar👍Aynen ben de bu moddayım. Evet hayallerim var ama ihtimallerin farkındayım niye yıkılayım😌

• Birseyi cok ama gercekten cok istiyorsaniz ve bu isteginize tamamen sorunsuz odaklanabiliyorsaniz, gerceklesir.

• ⭐⭐

Ben geçen sene kazanamadigimizda da yıkılmadım bu senede yıkılacağımı düşünmüyorum üstelik gecen sene çok heyecanlıydım bu sene o da yok

• @MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Birseyi cok ama gercekten cok istiyorsaniz ve bu isteginize tamamen sorunsuz odaklanabiliyorsaniz, gerceklesir.

evrene enerji gönderin yani 😃 😃

• @tash, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Birseyi cok ama gercekten cok istiyorsaniz ve bu isteginize tamamen sorunsuz odaklanabiliyorsaniz, gerceklesir.

evrene enerji gönderin yani 😃 😃

Evet bu kesinlikle calisiyor 😏

• Gün saymıyorum ben şahsen. Sanki başvurmamışım da öylesine hayal kurup sohbet etmeye gelmişim gibi takılıyorum. Bekleyip bekleyip yıkılmak istemem 😕

• @Passion Imzanizi cok begendim. Oldukca fazla bir derinlik barindiriyor. Aklima daha once okumus oldugum bir kitabi getirdi. From the corner of his eyes. Gozlerini 3 yasindayken ameliyatla kaybeden bir cocugun paralel evrendeki ve bulundugu andaki yasamini konu alan bir kitapti...

• Cümleten günaydın hayırlı işler bol kazançlar

• ⭐⭐

Günaydınlar

• Günaydın arkadaşlar, bu yıl başuran sayısı ne zaman açıklanır? https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-program-statistics.html

Pasaport şartı ile başvuran sayısı azaldı mı yoksa buna rağmen arttı mı insan merak ediyor 🙂

• @uğur-kara şahsi fikrim olarak başvuru sayısında azalma olmuştur , en temiz örnek olarak kendimi gösterebilirim . benim pasaportum yeniydi ancak nişanlımın pasaport yenilmesi yetişmediği için onun adına ayrı başvuru yapamadık :d . boş yere başvuranlar otomatik olarak elendi bence
    bu ikinci başvurum umarım bu sene çıkar umuduyla bekliyoruz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |