Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Bekleme odasi nezaman acsam dilenci duasi arsivi sikayet odasi gibi gecensenede bitanesi vardi simdi on oldu.kimse hayallerini paylasmiyor.icinden kactigi kulturun referanslariyla takiliyor

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bekleme odasi nezaman acsam dilenci duasi arsivi sikayet odasi gibi gecensenede bitanesi vardi simdi on oldu.kimse hayallerini paylasmiyor.icinden kactigi kulturun referanslariyla takiliyor

hacı emmi gene alakasız şeyler yazmışsın ya 😃 çok ilginç huyların var 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Haci deyince, Houston'da milletin birbirine "haci" diye seslendigini duymustum birisinden birkac yil once. 🙄

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Haci deyince, Houston'da milletin birbirine "haci" diye seslendigini duymustum birisinden birkac yil once. 🙄

oda güzelmiş abi 😃

• ⭐⭐⭐

selamun aleyküm cümleten günaydın ALLAH işlerimizi rast getirsin hayır işler...

• ⭐⭐

Günaydın iyi hafta sonları

• Cümleten günaydın hayırlı işler bol kazançlar

• günaydın

• ⭐⭐⭐

Herkese tünaydın arkadaşlar iyi haftasonları🙋🏻

• ⭐⭐⭐

Günaydın Bekleme Odası sakinleri 🙋♀️ 4 ay 21 günümüz kaldı 🇺🇸

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Azalttık azalttık😅Zaman su gibi akıyor yani en azından benim için öyle

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Tabi ki azaldı 5 ay lardan 4 aylara indik 😁 beklenen gün gelecekse çekilen çileler kutsaldır 😁😁 dimi ama @bidünya

• ⭐⭐⭐

@Hyller aynen öyle valla😌 Ne kadar zahmetli o kadar kıymetli😬

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bidünya 2020 çekilişine katıldınız mı bilmiyorum ama 5 aylar 4 aylar bekle bekle sonra 10 saniye içinde yıkıl işte bu kısımdan sonra insan kendine gelemiyor ki bu umutsuzluktan geçen sene burada olupta çekiliş sonrası hiç gelmeyen yada yazmayan o kadar çok insan var ki

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@önder-çalışkan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

evet, sertifika veren mesleki eğitim kursları çok önemli.özellikle kendi işini başlatmak isteyenler için

haklısın mesela newyorkta iş makinası operatör saat ücreti 50 / 70 dolar arası orada yaşayan kişilerle görüştüm ve tabi birde mühendis arkadaşla. aynı şekilde tır şoförlüğü de haftalık 1500 ve 2500 dolar arası ayrıyetten mil başına ödeme yapılıyor mesela 1000 mil x 0,62 cent 620 dolara tekabül ediyor. haftalık 4000 / 5000 mil yapılıyormuş aylığa vurursak 20000 x 0,62 = 12,400 dolar + 10000 dolar maaş = 22400 dolar + bonuslar var birde.

İşi gücü bırakıp tır kullanmayı öğrenesim geldi yazdıklarınızı okuyunca 😳

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya 2020 çekilişine katıldınız mı bilmiyorum ama 5 aylar 4 aylar bekle bekle sonra 10 saniye içinde yıkıl işte bu kısımdan sonra insan kendine gelemiyor ki bu umutsuzluktan geçen sene burada olupta çekiliş sonrası hiç gelmeyen yada yazmayan o kadar çok insan var ki

Yok Fatih abi katılmadım. İlk başvurum ama ben ne gün sayıyorum ne de hayatımı bu çekilişe adadım. Bazen aklıma bile gelmiyor. Şahsen ben hayatta hiç bir şeye bu kadar bel bağlamam. Sabırla hedefime doğru ilerlerim. DV kalkmadığı sürece başvurmaya devam esdicem. Ama ne kadar büyük beklenti o kadar büyük yıkım. Bunun küçük bir şans olduğunun bilincindeyim beklentim az

• ⭐⭐

Ben bu konuya nasil geldim. Kim getirdi beni bu konuya 😀

• ⭐⭐⭐

@Passion, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@önder-çalışkan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

evet, sertifika veren mesleki eğitim kursları çok önemli.özellikle kendi işini başlatmak isteyenler için

haklısın mesela newyorkta iş makinası operatör saat ücreti 50 / 70 dolar arası orada yaşayan kişilerle görüştüm ve tabi birde mühendis arkadaşla. aynı şekilde tır şoförlüğü de haftalık 1500 ve 2500 dolar arası ayrıyetten mil başına ödeme yapılıyor mesela 1000 mil x 0,62 cent 620 dolara tekabül ediyor. haftalık 4000 / 5000 mil yapılıyormuş aylığa vurursak 20000 x 0,62 = 12,400 dolar + 10000 dolar maaş = 22400 dolar + bonuslar var birde.

İşi gücü bırakıp tır kullanmayı öğrenesim geldi yazdıklarınızı okuyunca 😳

öğrenirsen senin için daha iyi olur 🙂 bu rakamlar hayali değil ve üst rakamları yakalamanız süpriz de olmaz. 😉

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

hele şükür fatihim nedir bu şafak gün sayma sevdası anlamış değilim 🙂 çıkarsa eyvallah çıkmazsada eyvallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Tabi ki azaldı 5 ay lardan 4 aylara indik 😁 beklenen gün gelecekse çekilen çileler kutsaldır 😁😁 dimi ama @bidünya

daha çok sayarsın kardeşim şafak 🙂 rakamlar azaldıkça teke düştükçe çıldıracaksın konsantre olamayacaksın ahahha 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |