Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• yaw adam bişey dememiş hemen saldırıya geçmeyin..birbirinizle ne güzel iletişim halindesiniz farklı bir düşünce gelince hemen bir olup o insanın üstüne yüklenmeye başlıyorsunuz..kelimelerinide yanlış seçmiş olabilir ne var bunda...açıkçası bende bazen girince günaydın tünaydın iyi akşamlar iyi geceler den sıkılıyorum ama bunu dile getirmediğim için ben suçsuzum, arkadaş suçlumu şimdi...tamam burası bekleme odası ama daha önceki bekleme odalarına bir girin bu muhabbetler çok az dönüyordu, daha çok güncel bilgilerle alakalı muhabbet vardı

• kimsenin muhabbetinize birşey dediği yok saygı duyacağız elbette ama düşüncesini dile getiren adamada saygı duyalım

• ⭐⭐

@aayhann ya siz bu yorumu yaparken yazılanları okuyarak mı yapıyorsunuz yoksa okumadan mı burda kimsenin kimseyi linç ettiği yok ben o arkadaşa da niye fikrini belirtiyorsun diye en ufak bir şey söylemedim ha varsa böyle bir kelimem yazın ben özürde dilemesini bilirim. Kelimelerini yanlış seçme konusuna gelince ne demek yanlış seçmek konuşmuyoruz ki ağzımdan yanlış çıktı diyelim yazıyoruz göndermeden tekrar okusun o zaman benim yazdığım kelimeler boş değil kimseninde benim yazdıklarıma boş demek haddi değil gel gelelim geçen seneki bekleme odasında daha az yazışmalar olabilir o onların tercihiydi buda bizim tercihimiz ve son olarak kinse kimseyide yazdıklarını okumaya zorlamıyor

• ⭐⭐⭐

@Pikria-Aslan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş sen sanki çok dolu yazıyosun konuşturma şimdi. Ne polemik çıkartmaya çalışıyosun. Günaydın de geç
    İyi akşamlar de geç uzatma artık

sanamı sorucam neyi nasıl yazacağımı hayırdır ? konuşsana bi ne konuşucaksın merak ettim ? sıkıntınmı var senin yoksa problemlerinmi ? görmek istemiyorsan engellersin olur biter boş boş konuşma ...

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@HPX ooo çok iyi yaa biz burda kara hasret kaldık. Gerçi ben sıcağı daha çok seviyorum ama karda özleniyor😌Tabi bir de üşüyene sormak lazım😂

Vallah bende sicakligi cok seviyorum, kis hic bana göre degil 😂 yani sirf kar yagsa, heryer bembeyaz kalsa tamam.. ama yagmur yagiyor, heryer camur oluyor ondan sonra buz tutuyor aman aman aman 😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yaw adam bişey dememiş hemen saldırıya geçmeyin..birbirinizle ne güzel iletişim halindesiniz farklı bir düşünce gelince hemen bir olup o insanın üstüne yüklenmeye başlıyorsunuz..kelimelerinide yanlış seçmiş olabilir ne var bunda...açıkçası bende bazen girince günaydın tünaydın iyi akşamlar iyi geceler den sıkılıyorum ama bunu dile getirmediğim için ben suçsuzum, arkadaş suçlumu şimdi...tamam burası bekleme odası ama daha önceki bekleme odalarına bir girin bu muhabbetler çok az dönüyordu, daha çok güncel bilgilerle alakalı muhabbet vardı

kardeşim kimsenin kimseye bir şey dediği yok harici yada gündem dışı veya keyfi bir şey yazıldığında kim ne diyorki yazana çizene ? günaydın der hayırlı cumalarda der hayırlı akşamlarda de bunda ne var görmek istemeyen engeller olur biter.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Pikria-Aslan 2 saat olmuş size bir şey yazmıştım hala cevap bekliyorum sizden @aayhann aynı şekilde size de aynı soruyu sorayım dolambaçlı şekilde değil direk olarak konuşabileceğimiz yada merak ettiğiniz hangi konu varsa yazar mısınız ben hemen sizin için bu sorunuzu cevaplayım. Şöyle olsun böyle olsun diye değil direk şu konuyu konuşabilir miyiz yada bu nasıl oluyor diye @Pikria-Aslan aynı cümleleri yazdım 2 saat önce hala cevap gelmedi sizden de aynı soru için cevap bekliyorum. SAYGILARIMLA

• @ayvalik10 bakın efendim öğreneceğim herşeyi ben zaten bu forum sayesinde öğrendim..öğreneceğim yeni şeyler olduğundada her konuda bu mecra yardımcı olacaktır bana..bunun dışında bir sorun yok, tek sıkıntı rutine bağlanan muhabbetler..bunlar whatsapp gruplarında da yapılabilir mesela..he bu bahsettiğim konu bile bir sıkıntı değil, tabiki canınız ne isterse onu konuşursunuz buna kimse karışamaz..sadece dışardan bir göz olarak muhabbetin nasıl göründüğüyle alakalı bir eleştiriydi

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yaw adam bişey dememiş hemen saldırıya geçmeyin..birbirinizle ne güzel iletişim halindesiniz farklı bir düşünce gelince hemen bir olup o insanın üstüne yüklenmeye başlıyorsunuz..kelimelerinide yanlış seçmiş olabilir ne var bunda...açıkçası bende bazen girince günaydın tünaydın iyi akşamlar iyi geceler den sıkılıyorum ama bunu dile getirmediğim için ben suçsuzum, arkadaş suçlumu şimdi...tamam burası bekleme odası ama daha önceki bekleme odalarına bir girin bu muhabbetler çok az dönüyordu, daha çok güncel bilgilerle alakalı muhabbet vardı

Ayhan bey farkındaysanız biz kimseyi suçlamadık asıl arkadaş önce bizi suçladı siz böyle böyle yazıyorsunuz boş muhabbet yapıyorsunuz diye. Forum bizim tapulu malımız değil sonuçta. Biz böyle boş insanlarız boş muhabbeti seviyoruz. İsteyen katılsın efendim daha dolu muhabbetler yapsın engel olan mı var. Tek kelime bir şey yazmayıp sessiz sedasız okuyup hiç bir katılım göstermeyen birine ne diyelim. Zorla yazdıralım mı. Ya da yazan birine sen ne anlatıyorsun mu dedik.

• bakın arkadaşlar en aktif başlık DV 2021 BEKLEME ODASI başlığı değilmi bunda hemfikiriz..insanlar bilmedikleri konulara bile bu başlığın altından yönlendiriliyorlar..o yüzden arkadaşın söylediklerine tamamen yanlış diyemeyiz..tek kızacağınız nokta ''boş muhabbetler'' lafıdır, onun yerine başka bir kelime bulabilirdi..ama cümlenin tamamını okursanız ''önemli bilgiler belkide bu muhabbetlerin arasında kaybolup gidiyor'' diyor..çünkü insanların onlarca sayfayı okuması zor..zamanı olan var olmayan var..o yüzden bence uzatmadan kırmadan dökmeden kapatalım bence bu konuyu

• ⭐⭐⭐

Dışarıdan bakıldığında muhabbet nasıl görünüyor birbirimize saygısızlık yapmıyoruz hakaret etmiyoruz kimseye laf sokmuyoruz. Kimseyle bir derdimiz yok. Herkes bizim sohbetimizi sevmek zorunda değil okumak zorunda değil evet. biz seviyoruz. Ama zaten bizden başka katılan sohbet eden konu açan yok. Herkes konuşsun herkes yazsın kim engel oluyor.

• daha sakin bir dilde anlatılabilirdi elbette ... ben de başlığı bildirimlerden çıkaralı çook oldu arada bir girip bakıyorum ne konuşulmuş diye. Sürekli günaydın günaydın merhaba hayırlı işler allah allah allah allah çocuklarımız allah çocuklar aile çocuklar texas kardeşim allah çocuklar günaydın günaydın eyvallah eyvallah günaydın çocuklar laflarını görünce sıkıyor tabii... En mantıklısı rahatsız olunuyorsa engellemek ve bilgi alınabilecek başka bir başlık takip etmek. Mesela 2020 başlıklarında numarası current olan veya seçilen insanların çoğu muhabbet ediyor deneyimlerini paylaşıyor. Sıkıntı çıkarmadan sessizce o başlıklara kaymak daha mantıklı. İyi günler herkese 🙂

• ⭐⭐

Bakın adı üstünde bekleme odası burada Beklerken muhabbet edebilirsiniz sessizde bekleyebilirsiniz evinizde televizyonda izleyebilirsiniz kim nasıl beklemek istiyorsa öyle beklesin Ama kimsenin kimseye nasıl beklediğine karışmaya hakkı yok öğrenmek istediği bir şey varsa da bekleme odasına ne öğrenecek bilmiyorum ama forumda her türlü konu var bekleme odasında yok zaten oda ne zaman vardı başvuruların yapılacağı zaman resim nasıl olacak şu nasıl doldurulacak diye vardı o sorulara da cevap verildi şu anda bekleme odasında sorulacak 1 soru yok Varsa da sorun cevap verelim

• Oh oh hir cikmis bu konuda da...😁😀

• Beklerken ders calismiyorsunuz, hep ondan oluyor bunlar 😀

• ⭐⭐⭐

@Athelstan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

daha sakin bir dilde anlatılabilirdi elbette ... ben de başlığı bildirimlerden çıkaralı çook oldu arada bir girip bakıyorum ne konuşulmuş diye. Sürekli günaydın günaydın merhaba hayırlı işler allah allah allah allah çocuklarımız allah çocuklar aile çocuklar texas kardeşim allah çocuklar günaydın günaydın eyvallah eyvallah günaydın çocuklar laflarını görünce sıkıyor tabii... En mantıklısı rahatsız olunuyorsa engellemek ve bilgi alınabilecek başka bir başlık takip etmek. Mesela 2020 başlıklarında numarası current olan veya seçilen insanların çoğu muhabbet ediyor deneyimlerini paylaşıyor. Sıkıntı çıkarmadan sessizce o başlıklara kaymak daha mantıklı. İyi günler herkese 🙂

Çok haklısınız biz farkında olmayabiliriz sürekli aynı şeyler dönüyor olabilir sıkıyor ya da rahatsız ediyor olabilir. Başvuru döneminde de binlerce kere fotoğraf sorusu soruldu ben her açtığımda sanki aynı sayfadaymışım aynı gönderiyi okuyormuşum gibi geliyordu. Sessizce çıkıp gidiyordum. Bir çok kişi de bundan rahatsız oluyordu. Ama herkes yanlış yapmama telaşındaydı ve hoşgörülüyordu.
    E şu anda ne konuşucaz adı üstünde bekliyoruz. Yine söylüyorum burası bizim tapulu alanımız değil. Herkes yazsın konu açsın katılsın. Bizim sohbetimizi beğenmiyorsa katılmasın. Bizimle muhattap olmak zorunda değil. Ama biz de buradayız birileri beğenmiyor diye biz de susmak zorunda değiliz.
    Benim demek istediğim şu sen yazmayacaksın, bilgi paylaşmayacaksın, sohbete katılmayacaksın, soru sormayacaksın, varlık göstermeyeceksin ondan sonra da kalk de ki boş konuşuyorsunuz. Siz hiç konuşmuyorsunuz diye biz demi susalım. Ya da siz konuştunuz da biz mi engel olduk ya da tersledik. Herkesin inancı kendine. İnanıyoruzdur ya da ağzımız alışmıştır söylüyoruz. Bunu yaparken kimseye inat olsun saygısızlık olsun diye yapmıyoruz. İnanmayan da inanmadığı gibi konuşsun. Biz hayırlı cumalar diyoruz. Hristiyan da Tanrı sizi kutsasın desin. Memnun olurum ben de ona içimden Allah razı olsun derim :)) Kalkıp hakaret edersek saygısızlık yaparsak o zaman konuşsun haklı. Her dilden her dinden inanan inanmayan insanların yaşadığı bir yere gitmeye çalışıyoruz sonuçta. Neyse dediğiniz gibi herkes nasıl istiyorsa öyle yapsın. Ben yarın sabah uyanınca yine gelip forumdaki herkese günaydın dicem isteyen üstüne alınıp selam verir istemeyen de vermez.

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Oh oh hir cikmis bu konuda da...😁😀

😂😂😂

• Neolmus burda ya biraz daha sakin olmakta fayda var sanirim. Burda herkes istediği soruyu sorar cevabını alır muhabbetini yapar eğer zaten yolunda gitmeyen bir durum olursa sayın @crazycells gereğini yapar

• ⭐⭐⭐

şunu özellikle ifade etmek isterimki bu konunun başlığı 2021 bekleme odası 2021 mülakat deneyimleri değil. kaldıki çok çok gerilere giderseniz bilgi vs paylaşımlarında bulunuldu gerek @ayvalik10 @dmrtkn @aysegul @Rhonster ve diğer arkadaşlar. soruların soruların genelide fotoğraf konusunda idi şahsım dahil gerekli bilgiyi ve yardımı yapmaya çalıştık geçiştirmedik. başvuru yada pasaport hakkında da keza elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık bildiklerimizi paylaştık bilmediğimiz konularda susmasını bildik bilenleride dinlemesinide bildik. başvurular bitti bekliyoruz şimdi günaydın hayırlı cumalar iyi akşamlar demek sanırım birilerini rahatsız etmiş olacakki bunların toplamına içi boş mesajlar diyor pardon sen dolusunu yaz o vakit bizde okuyalım bilgilenelim. fatih @ayvalik10 cevaben merak ettiğin yada bilmek istediiğin ne varsa sor ben cevaplim dedi ses yok ? e be güzel kardeşim yazmak içinmi yzıyorsun yoksa can sıkıntısındanmı hangisi ? içi boş mesaj görmek istemiyor isen engellersin bu kadar basit. biz kimin ne yazdığına yada ne dediğine bir şey diyormuyuz eleştiriyormuyuz azarlıyormuyuz hayır e o zaman bu hazımsızlık niye ? ben sırf birileri günaydın hayırlı cumalar yada iyi akşamlar kelimesini görmesin diye bildiğimden şaşmam kaldıki ben herkese her zaman güzel dileklerde bulunmuşumdur kimsenin kalbini kırmamış rencide etmemiş küçük düşürmeye çalışmamışımdır. bu konunun başlığı belli 2021 bekleme odası 2021 mülakat deneyimleri değildir. forum babamızın tapulu malıda değildir ama herkes bilsinki kimse yazdıklarıma yada yazacaklarıma karışamaz forumun genel ahlaki değerlerine uyuyorum dışına çıkmıyorum çıkarsam uyarmak en tabi hakkınızdır bunadasaygı duyarım boynum kıldan incedir. ben yeri gelir bilgi paylaşırım yeri gelir makara yaparım yeride gelir pür dikkat dinler okurum kimse kusura bakmasın bu konuda lütfen burada kapansın gerilmeye germeye gerek yok 3 günlük dünyada.

• Bende bu konuda sesiz kalmak istemiyorum çünku benzer sebepten bir çok kere takip etiğim başlığı takibi bırakmak zorunda kaldım. bilgi almak için girdiğimiz takip ettiğimiz başlıklarda günlük muhabbetlerin geyiklerin arasında aradığın bilgiyi bulmak samanlıkta iğne aramak gibi oluyor daha fazla zaman kaybettiriyor, bulana kadar kaç sayfa tek tek okuyorsun. Tabiki herkes istediğini yazar konuşur yapar ama her forumunda kuralları vardır. Uymak zorundasınız siz eğlenirken diğer kullanıcılara zorluk çıkarmamalısınız bence bu kuraldan ziyade kişisel bilinçle alakalı. Sonuç olarak bu tür sohbetler için başka bir başlık oluşturulması daha sağlıklı olur ki zaten vardır diye düşünüyorum Genel sohbet odası vs gibi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |