Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş sanki evdekiler çalışmıyor temizlige temizlikçi geliyor yemek dışardan geliyor çocuklara dadılar bakıyor birde kadın azalıyor siz susuyorsunuz durun gülecem 🤣🤣🤣🤣🤣

zengin olsa idiniz oda olurdu. her gün kongen , pedikür , manikür , gezmeler felan ama durum müsait değil 🙂

Hiç affetmezdim😂😂😂

avm lerden hiç çıkmaz habire alışveriş 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş bir kere erkeklerin kaderi kellik hemen bunu kendinize çevirmeyin bir de anacına sormak lazım ne çekti babandan (bu arada ikisininde ellerinden operim 🤣)

• ⭐⭐⭐

Aynen birde babalarla çocukların arasındaki köprüyü kuruyosun demiyorlarki bunlar çocuk bıraksam birbirlerini yerler

yaw he he 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş bir kere erkeklerin kaderi kellik hemen bunu kendinize çevirmeyin bir de anacına sormak lazım ne çekti babandan (bu arada ikisininde ellerinden operim 🤣)

ne çekecekler adamın ömrü gitti adamı öyle terbiye etmişki vahşi olan babam uysallaşmış anam bir şey dediğinde haklısın hanım diyor adam napsın 🙂 ben olduğum zaman yanında dikleniyor garibim 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş demekki kadının canına tak etmiş artık oda sesini çıkarmaya başlamış

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş Yav he he burada bile lafı nasıl alıp ete bağlıyorsun çözemedim evde kahveylemi yetiniyon

biz erkekler dış kapının mandalı gibiyiz szi ekonomistsiniz ya evin işleri vs sizden soruluyor ya bizler amele eve gelirken onu getir bunu getir 🙂

Hayat müşterekti yaa unuttun mu😂

ben o hayatın müşterekliğine inanmıyorum 🙂 çalışan biz didinen biz ama lafıda yiyen biz azarı işitende biz 🙂

E napalım biz de bütün gün yatmıyoruz valla ben joker gibiyim nerde açık varsa oradayım. Ev, iş, çocuklar.... Bir de evin içindeki dengeleri sağlamak var. Babayla çocuklar arasındaki tercümanlık var. Bir gün yüzün gülmese az enerjin düşük olsa sistem çöküyor😂😂😂

o sistemin açığı var ismide para 🙂 para olunca yüz ifadeleri değişiyor yaşama sevinci geliyor bir anda hatta enerji tavan yapıyor 🙂

Yok işte öyle olmuyor. Bugün enerjim Yok ruh halim iyi değil konuşasım gülesim yok deme lüksümüz yok maalesef. Sistemi ayakta tutacak biri lazım çünkü😄 Para da bonus tabi hayır demeyiz

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş demekki kadının canına tak etmiş artık oda sesini çıkarmaya başlamış

Evet genelde erkeklerin gençken kadınların yaşlandıkça sesi çıkmaya başlıyor😂😂😂

• ⭐⭐

@bidünya eee napsın kadın sus sus bir yerde patlıyor bizde sabır taşı değiliz ya

• ⭐⭐⭐

dikkat ettiyseniz ben cevap yazmıyorum 😉 siz şimdi bu kafayla artık ne zaman durursunuz ALLAH bilir.

• ⭐⭐

Birde aynı erkeklerin kızları evlense kocaları kızlarına öte git dese kıyameti koparırlar

• ⭐⭐⭐

Birde aynı erkeklerin kızları evlense kocaları kızlarına öte git dese kıyameti koparırlar

bak fena yerden geldin kızıma kimse öte git diyemez 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş demesinde zaten ben kız tarafıyım

• ⭐⭐

Hadi hadi bu kadar laf yeter herkes işine gücüne 🤣 daha bir ton işim var iyi işler sizlerede

• ⭐⭐⭐

• @asilelif Vallahi yanlış anlamayın bu kadar da seksist bir yaklaşım görmedim 😃 10 küsür senedir babamla beraber 2 kişi yaşıyoruz gayet de güzel dönüyor evin çarkı. Hiçbir hanımın da bizi yönlendirdiği yok 🙂

• ⭐⭐

@Athelstan cinsiyet ayrımcılığı falan yapmıyoruz sadece gırgır geçiyoruz bunları yazarkende birbirimize kırılımıyoruz küsmüyoruz sadece espiri yapıyoruz bunları ciddi ciddi hararetli şekilde savunmuyoruz

• @asilelif Ciddi bir şey demedim ki zaten gülücükler koyarak yazdım 😃 adamı sıkıştırmışsınız bir sağdan bir soldan tokatlamışsınız aa aaa 😃

• ⭐⭐

Bu aradada hepsi olmasada tek basina mükemmel çocuk büyüten hem anneler hem babalar var siz anladığım kadarıyla şanslı çocuklardansınız babanızla gurur duymalısınız ayrıca size kızmadım espri yaptığınızı anladım açıklama yapmak istedim ve son olarak merak etme sen oktay abi ile değil 2 kişi 10 kişide baş edemez 🤣

• hayırlı geceler arkadaslar içinizde ürtikerle savaşan varmıdır aca çok yakınlarda sahip oldum sanırım uyuyamıyorum deli gibi araştıma yapıyorum hafta sonuna denk gelmesi kötü oldu ama pazartesi randevum var bakalım cildiyeciden hafta sonunu rezil olarak geçiriyorum...

• @gizemb çok geçmiş olsun Gizem Hanımcığım, benim hiçbir bilgim ve dahi fikrim de yoktu, etrafımda da hiç kurdeşen döken olmamıştı, siz yazınca google dan baktım ve şok oldum çünkü bizim 5 aylık bıdığın boynunda birkaç gündür varolan ve pişik kremiyle geçmeyen yaklaşık 1-1,5cm çapınca pütürlü yüzeyli bir kızarıklık var. Google görsellerde bebeklerde ürtiker olarak aratınca aynı görüntüyü gördüm.. inşallah sizinki de benim bıdığın ki de en kötü ihtimalle akut ürtikerdir, kronik olmasın da Allah korusun.. ben de birkaç gün bekleyip geçmezse götüreceğim, yayılmaz inşallah..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |