Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar dv2018 talihlisi aileyiz,
    Ben ne yaptımsa ikna edemedim. Önceden git iş ev ayarla sonra biz geliriz dedi eşim. Benim önceden giriş yapmam ailemin sonra gelmesi bir sorun oluşturur mu ?
    Talihli benim. Önceden gidip iş ve ev ayarlasam sonradan ben geri dönmeden ailem gelebilir mi tr den abd ye ?
    Çocuklara "Hani asıl talihli?" derler mi benim önceden gittiğimi bilip izin verirler mi yoksa bir sorun çıkarırlar mı?
    (tüm paylaştığınız bilgi ve tecrübeler için şimdiden teşekkür ederim.)

• Bidahaki başvuru tarihi nezaman acaba ? Ben araştırdım tam bulamadım

• ⭐⭐

@haluk-cetiner bir ay önceden gidip sizin ev tutmanız mantıklı olur
    herhangi bir sorun yaşamazsınız önce kazanan talihlinin girmesi gerek
    tabiki pasaportta yazan son giriş tarihinden önce

• @ilhancan001 ekim ayında başlıyor kasımda bitiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haluk-cetiner GC Talihlisinin ailesinden bir ay önceden gitmesi ? içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar dv2018 talihlisi aileyiz,
    Ben ne yaptımsa ikna edemedim. Önceden git iş ev ayarla sonra biz geliriz dedi eşim. Benim önceden giriş yapmam ailemin sonra gelmesi bir sorun oluşturur mu ?
    Talihli benim. Önceden gidip iş ve ev ayarlasam sonradan ben geri dönmeden ailem gelebilir mi tr den abd ye ?
    Çocuklara "Hani asıl talihli?" derler mi benim önceden gittiğimi bilip izin verirler mi yoksa bir sorun çıkarırlar mı?
    (tüm paylaştığınız bilgi ve tecrübeler için şimdiden teşekkür ederim.)

aileniz daha sonra siz olmadan giris yapabilirler. Bol sanslar.

• @haluk-cetiner Arkadaşların dediği gibi ama vizeler bitmeden vize almaları ve vize tarihi sona ermeden gitmeleri şartıyla. Yoksa işlemlere sadece siz devam ederseniz gittikten sonra ailenizi yanınıza almanız uzun ve yorucu olur (birlikte vize almaya göre).

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.2k

| | | |