DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ya ben yazacam yazacam da once uşakların karnını doyurayım yazıyorum siliyorum tam istediğimi yazamadım bekleyin gelicem 🤣

bekliyoruz gel 😁

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Beğenmediğiniz yorumlara eksiyi basın geçin, gerekirse kişiyi bloklayın (blok mu engel mi hatırlayamadığım birşey vardı, ben kullandım birkaç kez) en güzeli 👍🏻

yazılan cümleler kelimeler hassas olduğu için ister istemez görmeden geçme olmuyor en azından kendi adıma yazayım. sonuç ta kişi olsa dediğiniz pekala olabilir ama genel olduğu için maalesef olmuyor düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

• @Oktay-İbiş rica ederim, konuyu biliyorum, anlık olarak da okumuştum, sizi ve hassasiyetinizi anlıyorum da ama yine de önerim geçerli, yoksa o arkadaşla bu forumda devam edemezsiniz, çünkü eskiden beri aynı kendisi, ‘ilginç’ iletileri olabiliyor zaman zaman, engel işini tekrar hatırlatayım, en temizi valla kafanız ağrımaz 😌 ben teşekkür ederim, fikir paylaşımı güzeldir 👍🏻

• İyi akşamlar herkese. Bir yandan forumu okumak çok keyifli. İngilizceyi de boslamayayim dedim kulağımda kulaklık podcast dinleyip algıyı açık tutmak güzel oluyor. İngilizceye maruz kalmak gibisi yok 😆

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş rica ederim, konuyu biliyorum, anlık olarak da okumuştum, sizi ve hassasiyetinizi anlıyorum da ama yine de önerim geçerli, yoksa o arkadaşla bu forumda devam edemezsiniz, çünkü eskiden beri aynı kendisi, ‘ilginç’ iletileri olabiliyor zaman zaman, engel işini tekrar hatırlatayım, en temizi valla kafanız ağrımaz 😌 ben teşekkür ederim, fikir paylaşımı güzeldir 👍🏻

önerileriniz için teşekkürler 😉

• ⭐⭐⭐

@Nicomedian4135, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İyi akşamlar herkese. Bir yandan forumu okumak çok keyifli. İngilizceyi de boslamayayim dedim kulağımda kulaklık podcast dinleyip algıyı açık tutmak güzel oluyor. İngilizceye maruz kalmak gibisi yok 😆

ben bu aralar boşladım rosetta stone ile çalışırken müşteri gelince kafa dağılıyor konuyada hakim olamıyorum bu sefer bende yeter deyip kapatıyorum yada alt f4 çekiyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@bidünya hımm hayırlısı olsun, benim bey de arada bir muğlaya falan mı yerleşsek diyor, ben de du bakalım ileride inşallah, çağa çoluğu bir okutalım büyütelim diyorum. Bağ bahçe tavuk vs hayaller hayaller..

hayırlısı olsun geçen yıl buraya yerleşen iki instagram fenomeni vardı onlarda İstanbuldan gelmişlerdi. Hayal ettikleri gibi olmadı sanırım bu yıl biri Bodruma biri izmire yerleşiyor. Buralar küçük yerler tabi İstanbuldan sonra alışmak biraz zor. Tabi herkesin beklentilerine bağlı birazda.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş ben sizin yazdığınız yazidan rahatsız olmadım basta onu söyleyim ikincisi diğer arkadaş fevri bir çıkış yaparak tek paylaşım yaptı ustune üstlük neden rahatsız olduğu sorusuna bile cevap vermedi sanırım oradaki çıkışı sadece karşı çıkmak amacıyla yaptığı nedensiz bir yazıydı

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş ben sizin yazdığınız yazidan rahatsız olmadım basta onu söyleyim ikincisi diğer arkadaş fevri bir çıkış yaparak tek paylaşım yaptı ustune üstlük neden rahatsız olduğu sorusuna bile cevap vermedi sanırım oradaki çıkışı sadece karşı çıkmak amacıyla yaptığı nedensiz bir yazıydı

Teşekkürler kardeşim. arkadaşın çıkışına ben anlam veremedim yani bir insanın o yazıyı yazarken hangi duygularla yazdığınıda anlamış değilim neyse kapandı gitti uzatmayalım. 🙂

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

İyi akşamlar herkese. Bir yandan forumu okumak çok keyifli. İngilizceyi de boslamayayim dedim kulağımda kulaklık podcast dinleyip algıyı açık tutmak güzel oluyor. İngilizceye maruz kalmak gibisi yok 😆

ben bu aralar boşladım rosetta stone ile çalışırken müşteri gelince kafa dağılıyor konuyada hakim olamıyorum bu sefer bende yeter deyip kapatıyorum yada alt f4 çekiyorum 🙂

En azindan radyo bile yetiyor. İşler güçler kilitliyor ister istemez.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

En azindan radyo bile yetiyor. İşler güçler kilitliyor ister istemez.

aslında ortamım çok müsait olmasada şartlarımı zorluyorum ama bi yere kadar. markete gelen müşteri soru sorunca tarif edeyim hesap edeyim para üstü vereyim diyene kadar bildiklerimizide unutuyoruz. hırs yapmak istemiyorum çünkü hırs yaparsam bu sefer etrafımda olup biteni göremem 🙂

• ⭐⭐

Herkese iyi akşamlar diliyorum benim tempomu artırmam lazım

• ⭐⭐⭐

iyi akşamlar kolay gelsin

• ⭐⭐⭐

hayırlı akşamlar kardeşim selametle ALLAH kolaylık versin.

• @Oktay-İbiş Abi blockla geç, yoksa sonu yok zaten ben bir noktaya kadar lisanı edep içerisinde takılıyorum baktım oluru yok, belirtiyorum da o kişi ile aramdaki sorunu sonra block oh miss. senin olayında biraz tuhaf bir çıkış yapmış arkadaş cidden

• @asilelif iyi akşamlar

• ⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş Abi blockla geç, yoksa sonu yok zaten ben bir noktaya kadar lisanı edep içerisinde takılıyorum baktım oluru yok, belirtiyorum da o kişi ile aramdaki sorunu sonra block oh miss. senin olayında biraz tuhaf bir çıkış yapmış arkadaş cidden

🙂 tavsiyelerinize uyucam 😉

• @Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş Abi blockla geç, yoksa sonu yok zaten ben bir noktaya kadar lisanı edep içerisinde takılıyorum baktım oluru yok, belirtiyorum da o kişi ile aramdaki sorunu sonra block oh miss. senin olayında biraz tuhaf bir çıkış yapmış arkadaş cidden
    @Oktay-İbiş bencede blokla geç canını sıkmaya değmez

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş bencede blokla geç canını sıkmaya değmez

tmm ulen block layacam 🙂

• her yerden baskı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |