Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bana zaman durdu gibi geliyor şu an. Of çok fenayım😣
    Sanırım kazanamadım içime öyle bir his geldi😞

• Kış kış cinler kış kış
    Yallah cinler yallah😂

• @reader Negatif düşünceleri uzak tutuyoruz. Biz çoktan kazandık sadece sonuçlar 15 inde açıklanacak. 🙂

• forumdan 1 kişiye bile çıksa bu yüksek bi oran olarak sayılabilir.önceki yıllardaki forumlarda yüzlerce sayfalık konuda 1 ,2 kişiye çıktığını gördüm.ekşi sözlük gibi yerleride okuyabilirsiniz.@FreeWoRLD da bilir onlarda genelde bana green card çıkmış şimdi ne yapmalıyım diyen sürece karşı ilgisi ve bilgisi olmayan tipler.(malum forumda)

• @mustafa172 Evet malesef cok sinir bozucu oluyor bu durumda. Bizler nerdeyse herseyi ezberledik ve sabirla bekliyoruz. Ama cogu kazanan herseyden bir haber. Sans mi? Kader mi? Ne diyecegimi bilemiyorum.

• @mustafa172 deme yaw
    Bu forumun ne kadar farklı olduğunu 15 Mayıs'ta görürüz inşallah. Ben en az 10 kişi diyorum😉

• @mustafa172 İnsanın içine en çok da bu oturur.

• herkese merhaba,
    dv2018 i kaçırdım ve bu sene dv2019 a başvuru yaptım. yaklaşık 7-8 aydır forumu takip ediyorum ama bir türlü üyelik açmamıştım kısmet bugüneymiş 🙂 umuyorum ki bizler gibi gerçekten isteyen herkese green card bu sene çıkar ve hayallerimiz gerçek olur. bu sayfadan şafak saymaya devam. hepinize selamlar sevgiler.
    unutmadan; çekiliş çıktıktan sonra bu mesajıma dönüp bakıp gülümsemeyi çok isterim umarım olur 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgabezgn hosgeldiniz 🙂 bol sanslar dilerim!

• @tolgabezgn hoş geldiniz şansımız bol olsun

• Kaldı 17.. Heyecan başladı ufak ufak. Garip bir hissi var. Düşündükçe ellerim buz kesiyor. Çıkmayacağını biliyorum ama yine de her gün şafak sayıyorum.. Askerlikte şafak doğan güneş olduğu zaman sivil elbiseler giyilir, nizamiyeden çıkılır gidilir. Acaba gerçekten bize güneş doğacak mı ? Bu ilk başvuru olduğundan biraz sabırsızım. Eğer bu çıkmaz da bundan sonra başvuru yapmaya devam etme şansımız olursa 10 mayısa kadar falan umurumda olmaz herhalde.

• @famel Şu yazdığınızın saçmalığına bir dönüp baktınız mı? O zaman her şeyi ezberleyene versinler Gc’ı. Şanstır,kaderdir. İster en ufak detayı bile adın gibi ezberle, çıkacağı varsa çıkar, yoksa biraz daha ezberle belki seneye çıkar

• @denizsen bu kadar sert yapmanıza gerek yoktu, asıl sizin yaptığınız saçmalık. @famel burada sadece başvurmak için başvuran , belki çıksa bile gitmeyecek, konu hakkında herşeyden habersiz kişilerden bashediyor, Başvurduğu şeyi dahi bilmeyen insanlardan bashediyor, Başvurduğu şeyi bilen araştıran, sürecin ilerisi hakkında tüm detaya hakim naptığını bilen insan yerine (Kİ BU AMERİKA VE BAŞVURAN KİŞİ İÇİN DAHA FAYDALI) böle insanların kazanmasını garipsemek saçmalıksa bende bu saçmalığı destekliyorum...

• @denizsen Sanirim neye cevap olarak yazdigim dikkatinizden kacmis. Ayrica neye bu kadar sinirlendiginizede anlam veremedim. Bu isin ezberle yada ogrenme ile olmadigini gayet iyi biliyorum. Sadece yasantisini orada devam etmeyi gercekten isteyenlere cikmasini ne kadar arzu ettigim ile ilgili bir yaziydi.

• @denizsen Elbette sanş işi , kim 1 milyon istere katıldığımızı iddia etmedik. Lakin bir tarafta gc hakkında en ufak fikri olmadan bir siteye fotoğraf ve kimlik bilgilerini giren bir grup insan diğer tarafta yarın abd ye gitse hayatını idame ettirebilecek bilgi ve birikime sahip insanlar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizsen DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@famel Şu yazdığınızın saçmalığına bir dönüp baktınız mı? O zaman her şeyi ezberleyene versinler Gc’ı. Şanstır,kaderdir. İster en ufak detayı bile adın gibi ezberle, çıkacağı varsa çıkar, yoksa biraz daha ezberle belki seneye çıkar

Sayin @Famel "Green Card sadece sureci bilenlere verilsin" diye bir argumanda bulunmamis. Sadece bazi insanlarin digerlerinden Green Card lotosu konusunda daha ilgili oldugunu belirtmis, ki bence yazdiklari dogru.

• @denizsen Arkadaşa kesinlikle katılıyorum araştırmadan etmeden haspel kader çekilişe katılmış kuvvetle muhtemel kazandığı çekilişin kıymetini bilmeyip süreci devam bile ettirmeyecek insanlara çıkması bizim açımızdan oldukça üzücü sonuçta burada çekilişin kıymetini sonuna kadar bilecek yeni bir hayat kurmaya hazır insanlar var. Burada bir ümit bekleyen insanlara karşı tavrınız çok alaycı ve kaba.

• !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tebrikler, Green Card Kazandınız !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yıllardır şu bannerı hazırlayanlar yüzünden başvuru yapmadım. Bulgaristan'daki sevgilimi hatırlatıyordu...
    Hangi siteye girsem bir şekilde karşıma çıkardı, yanıp yanıp sönmesi hala gözümün önünde... Tabi o zamanlar adblock da yok.

Bir neslin ömrünü yediler. Hakkımı helal etmiyorum.

• @ehehehe aynen umutlarımı çaldılar , bu arada @AHAHAHA ile akrabalık varmı 🙂

• @vecihi umutlar azalıyor yakında @ühühühü 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |