Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @akıf_turk Burda alamaz dediğiniz gibi.ama burada değil. Bu konuyu da paylaştım, ülkemizde çok iyi olan patronlar çalışanın sigortasını asgari den bir çok işi de faturasız yapar ha oldu ki vergi çıktı süre dolmadan yüzde 3 den 8 den fatura satın alır.Devleti dolandırır, dünya da devlete en çok vergi veren evet bizlerizdir belki aama devletten vergi kaçırmada da yine bizler birinciyiz.Burada olan her zaman çalışana olur,patronlar bu ülkede işssizlik fonundan dahi para alıyor.

• @haymatlos_ türkiye de doktora gidiyorsun yüzüne bile bakmıyor .neyin var kan iidrar tahlili rontgen emar usg sonuçlara bakıp ilaç ver .yakın zamanda zaten doktora ihtiyaç kalmayacak.

• ⭐⭐

@birumut bende ekg de bişey çıkmamıştı ultrasonda çıkmıştı doktor ısrar edince tahlil vs. konusunda tıp alanında zaten en çok kullanılacağı alan ameliyat vs. birde istatistik isteyen işlerde

• @haymatlos_ geçmiş olsun .Türkiye de bu araştırmayı yapan ve yazılım yapmaya çalışan birileri var.tahlil ve rapor sonuçlarına göre tanı ve tedaviyi sistem otomatik yapacakmış.

• ⭐⭐

@birumut teşekkürler

• @Nothing-Man dediğim gibi empati yapmaya çalıştım ama abd de yaşamadığım için yaptığım empati sağlıksız oldu türkiyede hak hukuk alamadığımız için bütün dünyayıda öyle sanıyoruz ve aynı şekilde türkiyede parayı patron kazanıp bizde köle olduğumuz için herkesin öyle olmasını umuyoruz galiba zaten garsonlar kazanmış davayı almışlar haklarını ne güzel 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

uykusuz safak bekleyenler el kaldırsın

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

selamun aleyküm cümleten günaydın hayırlı işler bol kazançlar. günümüz neşeli ve huzur içinde geçsin inşallah.

• aleyküm selam , amin cümlemize inşallah

• @Oktay-İbiş @haymatlos_ 79 doğumlular 80 jenerasyonuna göre çok şanslı bence. ne varsa bütün kötülükler bizim başımıza geldi. lise kredili sistemin son kurbanları olmak bile buna bir örnek.

• Bu ileti silindi!

• Günaydın hayırlı sabahlar herkese.

• Günaydın hayırlı sabahlar

• ⭐⭐

Herkese günaydın. Sabah kahvaltısında haberleri izliyorum aslında psikolojim bozulmasın diye pek izlemem ama bugün denk geldi işte heryerde kavga cinayet uyuşturucu iştahım kesildi. Sebeplere baksanız o kadar basit şeyler ki ama ne millet olarak hoşgörümüz kalmış ne tahammülümüz nede örf adetlerimiz toplum olarak nereye gidiyoruz bilemedim Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese günaydın. Sabah kahvaltısında haberleri izliyorum aslında psikolojim bozulmasın diye pek izlemem ama bugün denk geldi işte heryerde kavga cinayet uyuşturucu iştahım kesildi. Sebeplere baksanız o kadar basit şeyler ki ama ne millet olarak hoşgörümüz kalmış ne tahammülümüz nede örf adetlerimiz toplum olarak nereye gidiyoruz bilemedim Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

ben 2 senedir iş yerimdeki televizyonu kaldırdım haber vs izlemiyorum izledikçe geiriliyorum keza evdede aynı belki sevenler vardır ama survivor , gelinim olurmusun ,yemekteyiz vs vs bir yığın saçma sapan programlar. düşününki tartışma programlarında geri dönüşüm avukatı hem kadın hakları savunucusu , hem fetö uzmanı , hem bilişim uzmanı , hemde harekat uzmanı oluveriyor. insanlar çok gerildi bunun içinde geçim sıkıntısı , gelecek kaygısı , belirsizlik , eğitim ,iş , ekonomik alım gücü , kira , elektrik , doğalgaz , faturalar milleti bıktırdı usandırdı.

• ⭐⭐

Aynen bu ülkede hiç güzel bir şey olmuyormuş gibi sırf haber yapmak adına toplumun psikolojisini bozdular. Bende izlememe taraftarıyım. Her tür program insanları karamsarlığa güvensizliğe düşürüyor. Eskiden parkta otururken insanlar birbirlerine sohbet konusu açardı. Yeni taşınan komşuna çay kek yapıp götürürdün şimdi acaba katil mi sapık mı hırsız mı diye selam vermiyoruz. Resmen paranoyak olduk

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aynen bu ülkede hiç güzel bir şey olmuyormuş gibi sırf haber yapmak adına toplumun psikolojisini bozdular. Bende izlememe taraftarıyım. Her tür program insanları karamsarlığa güvensizliğe düşürüyor. Eskiden parkta otururken insanlar birbirlerine sohbet konusu açardı. Yeni taşınan komşuna çay kek yapıp götürürdün şimdi acaba katil mi sapık mı hırsız mı diye srlam vermiyoruz. Resmen paranoyak olduk

hep derdik ya nerde o eski günler yanında artık nerde o eski güzel insanlıklar ,insanlar diyoruz. toplumda kutuplaşma yozlaşma var. bendenciler sendenciler doldu taştı. sizden olanlar bizden olanlar kraldan çok kralcılar saymakla bitmez.

• ⭐⭐

Hele ev hanımlarının isi daha zor gündüz kuşağı diye bir kusak var nerde eşini aldatan nerde eş arayan nerde hırsız uğursuz hepsi orda sonrada kadınlarda bir güvensizlik akşam adam eve biraz geç gelse niye geç geldin aslında burda olay eşe güvenmemek değil gündüz izlediği programın travmasını atlatamamasının yarattığı etki 🤣 bakmayın gülme işareti yaptığıma ağlanacak haldeyiz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |