Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, ben 19 yaşında henüz üniversite başlamamış biriyim. Bu yıl sonu EB-3 vizesine başvurmak istiyorum. EB-3 sonucunu beklerken de dil öğrenmek için de Avustralya'ya gitmek istiyorum. Bildiğim kadarıyla avustralya için niyet mektubu çok önemli. Bu eb3 durumundan falan bahsedeceğim. Bu sebep vize için artı sağlar mı? Kariyer olarak henüz sıfırım, ret yeme ihtimalim seçimden sonra çok daha arttı. Niyet mektubu kurtarır mı sizce? Acentalarla da görüşeceğim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aus elbette yapabilirsiniz. sebeplerinizi ve oradaki dil eğitiminizin bu amacınız için ne kadar önemli olduğunu makul maddelerle sıralarsanız faydası olabilir.

• australya hukumeti yabanci talebelere kolaylik gosteriyor,dil ogrenmek isteyenler icinde problem cikacagini zannetmiyorum.tabiki dil ogrenmek icin gitmek istediginizi kanitlamak lazimdir,normal bir fabrika iscisi ben australyaya dil ogrenmeye gidiyorum derse red alir.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 279
  • 2
  • 214
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |