Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. 27 yaşında olup okulu uzatan ve not ortalaması düşük olan birinin bu vizeyi alma ihtimali yok mu?

• selamlar hazirligi yarim donemde bitirip work and travel yapmak istiyorum ama bir sayfada aktif ders goruyor olman gerekli diye bir bilgi gordum dogrulugu nedir bu sene giderken sorun yasar miyim ?

• 2 Yıllık bilgisayar programcılığı bölümünde WAT yapabilir miyim? Yapılabiliyorsa hangi zaman aralıgında yapılıyor ilk sene mi, ikinci sene mi? Ve son olarak WAT da işi onlar mı buluyor nasıl işliyor acaba sistem.

• ⭐⭐⭐

@abdullahyigit WAT sadece 4 yıllık lisans bölümlerinde oluyor.

• Bir vakıf üniversitesinde 2 veya 4 yıllık İngilizce üzerine bir bölüm okuyacağım. Okulum başladığı gibi WAT başvurularımı vs. başlatacağım. WAT ile ABD'ye gitmiş bir tanıdığımız, WAT ile ancak 2. yılın sonunda yaz ayında ABD'ye gidebilir dedi. Bunun gerçekliğine şahsen pek inanmadım, çok geç değil mi? Birinci yılın sonu olur, ikinci yılın başı olur da ikinci yılın sonu gidebilecek olmam beni üzer, uzun bir süre çünkü.

Bu konuda bilgisi olan var mı? Hangi tarih aralığında WAT ile ABD'ye gidiliyor? 1. sınıf başladığı gibi işlemlere başlayacağım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |