Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhabalar,

NVC'ye interview yerimi Ankara'dan Bermuda'ya degistirmeyi talep ettim. Gereken belgeleri "public inquiry" yoluyla gonderdim. Aldigim cevap, benim talebimle hicbir ilgisi yoktu. Daha sonra NVC'yi telefonla aradim ve durumu anlattim. Konustugum agent bana talebimin net oldugunu ve talebin yerine getirilmis olmasi gerektigini soyledi. Durumun duzeltilmesi icin talebimi bir supervisor'a gonderdigini ve 6 hafta icinde cevap alacagimi soyledi. Fakat yaklasik 10 hafta gecti hala ses yok. Ne yazik ki artik NVC'ye telefonla ulasamiyorum, cunku bu iletisim yolunu askiya aldilar. Beni dusunduren, interview yerinin degistirilmesi talebimden dolayi dosyam bir supervisor in masasinda mi duruyor? Masasinda duruyorsa ve Ankara icin interview siram gelmisse bana Ankara'da interview e girmem icin gun verecekler mi? Baska bir deyisle, bu anlattigim surecte Ankara icin sirami hala koruyor muyum?

• Sanirim baslik adminler tarafindan guncellenmis. Sunau b aciklik getirmek istiyorum, "Supervisor Review" surecini NVC ile yasiyorum, konsoloslukla degil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |