Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Clifton/NJ'de bulunan ofisimizin kargo operasyonlarında görev alacak "Kargo Operasyon Sevkiyat Elemanı" arayışımız mevcuttur. Çalışma izni ve ehliyet olması gereklidir. Aramıza katılacak arkadaşlarda "takım ruhu, güven duygusu, hız, iletişim gücü" arıyoruz! İlgilenenler direkt mesaj veya [email protected] mail adresinden bizlerle iletişim kurabilirler. Güzel ve sağlıklı günler dileriz

İş tanımı:

• Sevkedilmis paketlenmiş siparişlerin JFK Airport’a sevkiyati
    • JFK’de manifesto işlemlerinin tamamlanmasi
    • Aractaki evrak işlemleri tamamlanmis yüklerin havalimanina teslimati

Kişisel Özellikler;

İletişim ve çözüm odaklı

Detaylara hakim

Analitik düşünebilen

Planlama yapabilen

Sorumluluk sahibi

Takım çalışmasına uyumlu

Empati yeteneğine sahip

• Merakımı mazur görün ama bir yıldır aynı ilana rastlıyorum,
    Nj gibi türklerin bol olduğu bir yerde bir kişi çıkmadıysa, ilanda bir yanlışlık var artık, maaş mı düşük nedir olay çok merak ettim 🙂

• @ahmetkocyigit Yanlış anlamayın lütfen. Bir önceki ilanların içeriği biraz daha farklıydı sanırım. Daha çok depoda çalışacak personel arıyorlardı gibi hatırlıyorum. Burada sevkiyatı yapacak, araç kullanacak birini arıyorlar. Ayrıca önceliği Green Card sahibi Türklere vermeleri de güzel bir şey gibi gözüküyor 🙂

• @Stiff hocam yanlış anlaşılmalık bir durum yok, merak ettim sadece dediğim gibi uzun zamandır hem burada hem de facebook gruplarında bu ilana sık sık rastlıyorum.
    Genç, dinamik, iletişimi güçlü gibi rutin cümleler yerine, işten bahsedilse biraz, ağır yük taşıma içeriyor mu? Cdl mi gerekiyor? Yoksa cdl gerektirmeyen 26.000 lb kamyonlarla mı sevkiyat yapılıyor, şirket adı, maaş vs sır olmamalı, biraz daha detay verse ilan sahibi, belki daha çok kişinin ilgisini çeker.

• @ahmetkocyigit Merhaba, sevkiyat görevi için çalışma izni ve ABD driver licence gereklidir. İlgili ilanlarımız operasyon yoğunluklarımızdan dolayı bir çok platformdan sıklıkla duyurulmaktadır. Güncel alımlarımız 1- Kargo operasyon elemanı 2- Kargo Operasyon Sevkiyat elemanı(driver) 3- Operasyon Supervisor adayıdır. Ücret aralığı rollere göre değişebilmektedir. Diğer detaylar görüşmelerde aktarılmaktadır. Güzel günler dileriz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |