Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar bunu burda paylaşmam doğru mu bilmiyorum ama o kadar doldum ve bunaldımki içimi dökmek istiyorum. Aylardır yasaklar altında bunalım hayatı sürdürürken halk olarak ve esnaflar 17 mayısı iple çekti. Sanıyordukki kısıtlama adı altındaki bu hapis hayatı yarın bitecek. Ama genelgeye göre yasaklar aynen devam ediyor. Yine eğlence mekanları kapalı. Kafe restorant gibi yerlerde yine oturmak yasak. Yine akşam 8 den sonra hayat bitecek. Kış mevsiminde olsaydık yine sabredebilirdik ama bu yaz günü hapis hayatu yaşamak çok koyuyor. Dayanılmaz bir işkenceye döndü bu. Akp islamcı kafası yüzünden pandemiyi bahane ederek insanları eve tıkadı. Hala neden eğlence mekanları kapalı? Filistin için gecenin köründe 81 ilde binlerce kalabalık gösteri yapabiliyor orda corona bulaşmıyorda, mekanlarda mı bulaşıyor? Akp pandemiyi kullanarak hayal ettikleri şeriat hayatını üzerimizde deniyor. Ve kimsenin gıkı çıkmıyor. Anca benim yaptığım gibi sosyal medyadan ses duyurmaya çalışıyoruz. Sokağa çıkıp tek başına protesto yapsam polis dayağıyla ve karartılmış hayatımla başbaşa kalacağım. İnsanlar bunu bildiği için korkuyor. Ama bu yapılan işkencelere artık dayanamıyorum. Ekonomi desen bitmiş. 1 dolar 9 lira sınırında, euro 10 lirayı geçmiş. Her yönden batan bir ülkeyiz. Ama yinede bir haraketimiz yok. muhalefet partileri bile susmuş durumda. Bu yolun sonu karanlık bir mağaraya gidiyor. Ne zaman biticek bu eziyet?
    İnşallah bu yıl kurtulacağım.. Allah hepimize kurtuluşu nasip etsin...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |