Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, Ben üniversite okuyorum direk soruya geçeceğim maddi açıdan durumumuz kötü 15.000 dolar verecek gücüm yok mecbur mu o para? vermesem olmaz mı?

• @muhamedari selam,
    Parayi vermek gibi bir durum yok bu parayi banka hesabindan gostermen gerekiyor.
    Tavsiye edilen miktar bu olsa da daha az olan para ile de alanlar olmustu.
    Borc vs gibi bir sekilde cozmeye calisirsan daha garanti olacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhamedari MÜLAKAT içinde söyledi:

Merhabalar, Ben üniversite okuyorum direk soruya geçeceğim maddi açıdan durumumuz kötü 15.000 dolar verecek gücüm yok mecbur mu o para? vermesem olmaz mı?

hangi vizenin mulakatindan bahsediyorsunuz? Diversity Visa mi?

ABD'ye gittikten sonra bir sure sizi idare edecek kadar maddi birikime sahip oldugunuzu gostermelisiniz, eger kendi kaynaklariniz yeterli degilse size bu surecte sponsor olacak birini bulmalisiniz. Maalesef maddi yeterliligi gostermeden vize almaniz mumkun degil.

Ayrica sayin mikail'in dedigi gibi bu parayi ya da karsiligi maddi birikimi konsolosluga vermeyeceksiniz, sadece sizde var oldugunu gostereceksiniz.

• Eğer Green Kart'tan bahsediyorsanız arkadaşlar parayı vermeyeceğiniz belirtmiş zaten, ancak green kartı almak ve ABD'ye gitmek için kişi başı en az 5.000 Tl harcamanız gerekecek. ABD'ye ilk girişinizde de en az 3-5 bin dolar paranızın olması size yeni yaşamınıza daha sorunsuz bir giriş yapmanızı sağlayacaktır.

• @muhamedari tam hatırlamıyorum zamanını ama senin gibi bir arkadaş vardı gereken maddi durumu gösteremediği için Amerika da ki bazı türk firma sahiplerine ulaşıp iş mektubu almıştı ve vizesinı de onaylattı.Gerçekten gitmek istiyorsanız siz de araştırıp böyle bir çözüm bulabilirsiniz.Elinize böyle bir şans geçmiş her türlü seçeneği zorlayın derim.Yolun açık olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |