Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Claudia-J-Muslu

Merhabalar,

Arkadasim icin soruyorum ,zamaniniz olurda cevap verirseniz cok sevinirim.

Arkadasim,Turist vizesi ile ailesiyle Florida'ya tasindi ve sirket kurarak statusunu E2 yatirimci vizesine cevirmeye calisiyorlar. Sirketi kurup ITIN numaralarini aldilar. Daha Banka'ya gidip is yeri hesabi actirip post talebinde bulundular. Fakat Banka yetkilileri Ssn olmadan post cihazlarini veremeyeceklerini beyan ettiler. Bu cihazi almadan is yerini faaliyete geciremeyeceklerinde dolayi E2 vizesini nasil devam ettirecekleri konusunda hicbir fikirleri yok. Yol gosterebilirseniz cok seviniriz. Tesekkur ederiz.

• @HockeyUmpire2 Bu çok teknik bir durum ve süreç zorlu kendi adınıza da sormuyorsunuz soruyu arkadaşınız için soruyorsunuz. Burada mutlaka tecrübesi olan arkadaşlar bir şeyler yazacaklardır ama lütfen yanlış anlamayın arkadaşınız sağlam bir avukat bularak profesyonel yardım almalı

• ⭐⭐⭐⭐

@Alex lütfen yanlış anlamayın ama bu bölümdeki soruları sadece Muslu Hukuk Bürosu cevaplıyor.

• Pardon etiketi görmemişim 🙂

• ⭐⭐

@Alex estafullah yanlis anlasilacak bir durum yok. Avukattan randevu aldilar butun sureci devam edicekler ben belki muslu hukuk burosu ile onlarin iletisimini devam ettirirler diye sorayim dedim 😊 yoksa oyle sallama is yapicak cehalette degiliz .

• ⭐⭐

• Muslu Law Firm

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: B1 'den E2 vizesine gecis sureci hk.

@Claudia-J-Muslu

Merhabalar,

Arkadasim icin soruyorum ,zamaniniz olurda cevap verirseniz cok sevinirim.

Arkadasim,Turist vizesi ile ailesiyle Florida'ya tasindi ve sirket kurarak statusunu E2 yatirimci vizesine cevirmeye calisiyorlar. Sirketi kurup ITIN numaralarini aldilar. Daha Banka'ya gidip is yeri hesabi actirip post talebinde bulundular. Fakat Banka yetkilileri Ssn olmadan post cihazlarini veremeyeceklerini beyan ettiler. Bu cihazi almadan is yerini faaliyete geciremeyeceklerinde dolayi E2 vizesini nasil devam ettirecekleri konusunda hicbir fikirleri yok. Yol gosterebilirseniz cok seviniriz. Tesekkur ederiz.

Sayın @HockeyUmpire2,
    Bu soruyu arkadasınız için sorduğunuz için cevaplamayı uygun bulmuyorum. Söyle ki bilemediğiniz ve atladığınız önemli detaylar olabilir ve verilecek cevap değişebilir. Arkadasınız direkt sormak isterse sorusunu cevaplamaya çelişirim. Alayişiniz için teşekkür ederim.
    Teşekkürler.

• ⭐⭐

@Claudia-J-Muslu cok tesekkur ederim .ne demek cok haklisiniz

Benzer Başlıklar

• 2
  • 4
  • 6
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |