Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar merhaba konuyu dogru yere mi actim emin degilim lutfen kusura bakmayin. Work and Travel ile Amerikadayim su an. Internetten ebay uzerinden bir kac urun siparis ettim ve teslim edildigine dair bilgi geldi. Fiziksel adres (isyerimin andresi) vermeme ragmen PO Boxa teslim edildi diyor. Post Officee gidip pasaportum ile almam mumkun mu? Satin aldigim bir PO Boxum da yok. Yoksa isyerimin adresini verdigim icin otomatik olarak isverenimin PO Boxuna mi teslim edilmistir kargo? Cevaplariniz icin tesekkurler simdiden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@renksizcocuk, içinde söyledi: Post Office

Yoksa isyerimin adresini verdigim icin otomatik olarak isverenimin PO Boxuna mi teslim edilmistir kargo?

Ben de bu sekilde oldugunu dusunuyorum...

en yakin post office'e gidebilirsiniz, pasaportunuzla (veya baska bir photo ID ile) almaniz mumkun olacaktir diye dusunuyorum... Daha sonra forumu da guncellerseniz sevinirim...

• Isverenimin PO Box'ina teslim edilmis. Adres uzerinden otomatik olarak PO Boxa iletiliyor anladigim kadariyla.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |