Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Abilerim ablalarım bu sene amerikada çalıştığım sure boyunca çalıştıpım yerle sıkıntılarım oldu hausekeeping yaparken buldugum bi eşyayı teslim etmeyi unutttum ve hakkımda suc duyurusunda bulundular mahkemeye felan cıktım ama cok kucuk bi suçmuş diye 1 dk felan surdu ve saldılar bu vize almamı veya green card cekilişinde bi problem yaratırmı yaratırsa ne kadar yaratır.Teşekkürler şimdiden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EmreCan, içinde söyledi: Vize Almaya Engel mi

Abilerim ablalarım bu sene amerikada çalıştığım sure boyunca çalıştıpım yerle sıkıntılarım oldu hausekeeping yaparken buldugum bi eşyayı teslim etmeyi unutttum ve hakkımda suc duyurusunda bulundular mahkemeye felan cıktım ama cok kucuk bi suçmuş diye 1 dk felan surdu ve saldılar bu vize almamı veya green card cekilişinde bi problem yaratırmı yaratırsa ne kadar yaratır.Teşekkürler şimdiden.

Etkileme ihtimali var ama bence cok dusuk, cunku bahsettiginiz kucuk bir suc; tabii bu karari konsolos verecek. Fakat ayrintili bilgi icin su konuyu incelemenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/228/adli-sicil-kaydindaki-suclar-ve-gocmen-vize-gorusmesi

• Hepsini tek tek okudum ama herkesin sucu turkıyede benimki amerikada geciyor hakim bana iki secenek suncu davanı bekle ve dissmis et yada ulkene direkt donmek isterdersen no content tarzı birşey dedi ben ulkeme donmek için ikincisini sectm cunki okulum devam ediyordu ve vize bitimine 10 gun kalmıstı yani kabahatli olarak geldim ulkeme ama suc olarak misdemeanour olarak geciyor yani kabahat yada hata olarak hafif suclar kategorisinde ama bilmiyorum birdaha verirler mi vermezler mi belki durumumu acıklıyınca verirler bu arada ulkeden kacıcamı sanıp 2 gün hapiste kaldım ama 14 gün olarak gözüküyor cunki haberm yoktu mahkemden ulkeden cıkış yaparken yakaladılar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EmreCan, içinde söyledi: Vize Almaya Engel mi

Hepsini tek tek okudum ama herkesin sucu turkıyede benimki amerikada geciyor hakim bana iki secenek suncu davanı bekle ve dissmis et yada ulkene direkt donmek isterdersen no content tarzı birşey dedi ben ulkeme donmek için ikincisini sectm cunki okulum devam ediyordu ve vize bitimine 10 gun kalmıstı yani kabahatli olarak geldim ulkeme ama suc olarak misdemeanour olarak geciyor yani kabahat yada hata olarak hafif suclar kategorisinde ama bilmiyorum birdaha verirler mi vermezler mi belki durumumu acıklıyınca verirler bu arada ulkeden kacıcamı sanıp 2 gün hapiste kaldım ama 14 gün olarak gözüküyor cunki haberm yoktu mahkemden ulkeden cıkış yaparken yakaladılar

sorun degil, gocmenlik yasalari degismiyor 🙂 oradaki yasalar sizi de ilgilendiriyor.

Maalesef ben bu konuda net bir cevap verebilecek bilgiye sahip degilim, yukaridaki cevabimi tekrarliyorum 🙂

• Anladım onzaman türkiyedeki işlenen olayla ilgili ne gecerliyse ordada o gecerli. O zaman fazla bi sıkıntı cıkmaz diye düşünüyorum cunki 1 yıldan felan bahsediliyor.Benimkisi 14 gün

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |