Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    Eşimin adına 2020 gc talihlisiyiz.Ds 260 formunu doldurduk ve yolladık.Eşimin(asıl çıkan) formunda hiçbir problem yok.Ancak yanlış anlaşılmadan dolayı kendi formumda daha önceden amerıca vizesi için basvurdunuzmu basvurup red yediyseniz sebebini yazın demişti.Yanlış anlaşılmadan dolayı ben orda no yu işarelettim.Ancak daha sonradan farkedince araştırınca yes yapmam lazımmış.3 defa turist vizesine başvurdum maddi yetersizlikten dolayı vize vermwmişlerdi.
    Sorum şu ds 260 formunu doldurdum ve eşimle onayladık.Forumda değişiklik yapabiliyormuyuz?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• evet degisiklik yapabilirsiniz.
    mulakat gunune kadar dosyanizda degisiklik yapabilirsiniz. tabi bunu soylerken sunuda hatirlatalim; degisiklikleri son gune saklamayin/birakmayin.
    degisikligi yapmanin bir kac yolu var. isterseniz kentucky'e email yollayip dosyanizin tekrar duzenlemeye acilmasini talep edebilirsiniz.

• https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/3061

Buradan nasıl değişİklik Yapabileceğinizi anlatan yazılar var üzerinden arama yaparsanız bulabilirsiniz mail yoluyla araştırıp yanlış yapılan ya da hatalı gelen yerleri düzeltip tekrar gönderebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |